Чемпиъншип - Англия
вторник, 16.03.2021
19:00
19:00

Родъръм Юнайтед

Уотфорд
1 - 4
(0 - 3, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Родъръм |
| Гост: | Уотфорд |
| Разстояние: | 207.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ню Йорк Стейдиъм |
| Капацитет: | 12 021 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 3.60 | 1.66 | 2 | 2.10 | 1.16 | |||
| 18% | 28% | 54% | 1.66 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.10 | 1.72 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 40% | 60% | 16% | 84% |
Последни 11 директни срещи
| 2020-12-08 | Уотфорд | 2 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2015-02-24 | Уотфорд | 3 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2014-08-19 | Родъръм Юнайтед | 0 - 2 | Уотфорд |
| 2005-04-16 | Родъръм Юнайтед | 0 - 1 | Уотфорд |
| 2004-11-20 | Уотфорд | 0 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2004-04-17 | Родъръм Юнайтед | 1 - 1 | Уотфорд |
| 2003-11-01 | Уотфорд | 1 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2003-02-08 | Уотфорд | 1 - 2 | Родъръм Юнайтед |
| 2002-11-09 | Родъръм Юнайтед | 2 - 1 | Уотфорд |
| 2002-01-12 | Родъръм Юнайтед | 1 - 1 | Уотфорд |
| 2001-08-17 | Уотфорд | 3 - 2 | Родъръм Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 6 | 8 | 4 | 1 | |
| 18% | 27% | 55% | 73% | 36% | 9% |
Родъръм Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-03-03 | Шефилд Уензди | 1 - 2 | Родъръм Юнайтед |
| 2021-02-27 | Родъръм Юнайтед | 0 - 1 | Рединг |
| 2021-02-23 | Родъръм Юнайтед | 0 - 1 | Нотингам Форест |
| 2021-02-20 | Норич | 1 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2021-02-17 | Борнемут | 1 - 0 | Родъръм Юнайтед |
| 2021-02-09 | Родъръм Юнайтед | 1 - 2 | Кардиф |
| 2021-02-06 | Престън | 1 - 2 | Родъръм Юнайтед |
| 2021-02-03 | Родъръм Юнайтед | 3 - 0 | Дарби Каунти |
| 2021-01-30 | Родъръм Юнайтед | 1 - 3 | Суонзи |
| 2021-01-27 | Мидълзбро | 0 - 3 | Родъръм Юнайтед |
| 2021-01-19 | Родъръм Юнайтед | 3 - 3 | Сток Сити |
| 2021-01-16 | Дарби Каунти | 0 - 1 | Родъръм Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 7 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 58% | 17% |
Уотфорд последни 12 срещи
| 2021-03-13 | Кардиф | 1 - 2 | Уотфорд |
| 2021-03-06 | Уотфорд | 1 - 0 | Нотингам Форест |
| 2021-03-03 | Уотфорд | 2 - 0 | Уикъмб |
| 2021-02-27 | Борнемут | 1 - 0 | Уотфорд |
| 2021-02-24 | Блекбърн | 2 - 3 | Уотфорд |
| 2021-02-19 | Уотфорд | 2 - 1 | Дарби Каунти |
| 2021-02-16 | Престън | 0 - 1 | Уотфорд |
| 2021-02-13 | Уотфорд | 6 - 0 | Бристъл Сити |
| 2021-02-06 | Ковънтри | 0 - 0 | Уотфорд |
| 2021-02-01 | Уотфорд | 1 - 2 | КПР |
| 2021-01-26 | Милуол | 0 - 0 | Уотфорд |
| 2021-01-22 | Сток Сити | 1 - 2 | Уотфорд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 6 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 50% | 17% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 36 | +27 | 79 |
| 2 | Уотфорд | 36 | +23 | 69 |
| 3 | Суонзи | 35 | +20 | 69 |
| 4 | Брентфорд | 35 | +26 | 66 |
| 5 | Рединг | 36 | +12 | 61 |
| 6 | Барнзли | 36 | +6 | 61 |
| 7 | Борнемут | 36 | +15 | 56 |
| 8 | Кардиф | 36 | +17 | 54 |
| 9 | Мидълзбро | 36 | +6 | 53 |
| 10 | Милуол | 36 | +2 | 49 |
| 11 | Сток Сити | 36 | -1 | 48 |
| 12 | Бристъл Сити | 36 | -9 | 48 |
| 13 | КПР | 35 | -5 | 46 |
| 14 | Блекбърн | 36 | +8 | 44 |
| 15 | Престън | 36 | -7 | 44 |
| 16 | Лутън Таун | 35 | -13 | 44 |
| 17 | Нотингам Форест | 36 | -6 | 41 |
| 18 | Хъдърсфийлд | 36 | -11 | 41 |
| 19 | Дарби Каунти | 36 | -14 | 39 |
| 20 | Ковънтри | 35 | -14 | 38 |
| 21 | Бирмингам | 36 | -20 | 35 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 32 | -8 | 32 |
| 23 | Шефилд Уензди | 35 | -20 | 28 |
| 24 | Уикъмб | 36 | -34 | 26 |
Хронология на изиграните мачове
| Родъръм Юнайтед | |
| Уотфорд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Родъръм Юнайтед | Уотфорд |
|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 1 - 2 | |
| 2 | Уотфорд | - | |
| 3 | Суонзи | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Брентфорд | 0 - 2 | |
| 5 | Рединг | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Барнзли | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Борнемут | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Кардиф | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Мидълзбро | ||
| 10 | Милуол | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Сток Сити | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 12 | Бристъл Сити | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | КПР | 1 - 1 | |
| 14 | Блекбърн | 2 - 3 | |
| 15 | Престън | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Лутън Таун | 0 - 1 | |
| 17 | Нотингам Форест | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 19 | Дарби Каунти | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Ковънтри | 0 - 0 | |
| 21 | Бирмингам | 0 - 1 | |
| 22 | Родъръм Юнайтед | - | |
| 23 | Шефилд Уензди | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 24 | Уикъмб | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Родъръм Юнайтед | Уотфорд | |
| Позиция | 22 | 2 |
| Точки | 32 | 69 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 23 | 8 |
| Точки | 15 | 25 |
Форма в шампионата
| Родъръм Юнайтед | Уотфорд | |
|
Победи Равни Загуби |
9
5 18 |
20
9 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 9 |
6
7 5 |
Голове в шампионата
| Родъръм Юнайтед | Уотфорд | |
|
Вкарани Получени |
35
43 |
48
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
22 |
13
13 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (427) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (955) | |
| Средно голове на мач | 2.24 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 16% |
Родъръм Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Бристъл Сити | - | Родъръм Юнайтед |
| 2021-04-02 | Милуол | - | Родъръм Юнайтед |
| 2021-04-05 | Родъръм Юнайтед | - | Уикъмб |
| 2021-04-10 | Хъдърсфийлд | - | Родъръм Юнайтед |
| 2021-04-13 | Родъръм Юнайтед | - | КПР |
| 2021-04-15 | Родъръм Юнайтед | - | Ковънтри |
Уотфорд следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Уотфорд | - | Бирмингам |
| 2021-04-02 | Уотфорд | - | Шефилд Уензди |
| 2021-04-05 | Мидълзбро | - | Уотфорд |
| 2021-04-09 | Уотфорд | - | Рединг |
| 2021-04-17 | Лутън Таун | - | Уотфорд |
| 2021-04-20 | Норич | - | Уотфорд |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.25 | 3.60 | 1.66 |
| Вероятност | 18% | 28% | 54% |
| 2 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.16 |
| Вероятност | 25% | 75% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.20 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.72 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.25 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-16 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
