Първа Дивизия - Мароко
събота, 06.03.2021
16:15
16:15

РСБ Беркан

ФАР Рабат
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Беркан |
| Гост: | Рабат |
| Разстояние: | 425.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:15 (17:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.00 | 3.60 | 1X | 1.25 | 1.66 | |||
| 33% | 44% | 23% | 1.25 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.42 | 1.52 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 63% | 37% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-23 | РСБ Беркан | 2 - 1 | ФАР Рабат |
| 2019-12-21 | ФАР Рабат | 0 - 1 | РСБ Беркан |
| 2019-04-17 | ФАР Рабат | 1 - 1 | РСБ Беркан |
| 2018-11-06 | РСБ Беркан | 2 - 1 | ФАР Рабат |
| 2018-04-22 | РСБ Беркан | 2 - 3 | ФАР Рабат |
| 2017-12-11 | ФАР Рабат | 1 - 3 | РСБ Беркан |
| 2017-04-08 | РСБ Беркан | 0 - 2 | ФАР Рабат |
| 2016-11-04 | ФАР Рабат | 0 - 1 | РСБ Беркан |
| 2016-06-04 | РСБ Беркан | 2 - 1 | ФАР Рабат |
| 2016-01-05 | ФАР Рабат | 0 - 0 | РСБ Беркан |
| 2015-05-23 | РСБ Беркан | 1 - 1 | ФАР Рабат |
| 2015-01-02 | ФАР Рабат | 0 - 0 | РСБ Беркан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 42% | 17% |
РСБ Беркан последни 12 срещи
| 2021-03-02 | РСБ Беркан | 2 - 2 | Магреб Фес |
| 2021-02-21 | РСБ Беркан | 1 - 1 | Шабаб Мохамедия |
| 2021-02-14 | Юсуфиа Берешид | 1 - 0 | РСБ Беркан |
| 2021-01-06 | РСБ Беркан | 2 - 0 | Тевраш Зейна |
| 2021-01-01 | РСБ Беркан | 2 - 0 | Юсуфиа Берешид |
| 2020-12-27 | МК Уджда | 0 - 1 | РСБ Беркан |
| 2020-12-23 | Тевраш Зейна | 0 - 0 | РСБ Беркан |
| 2020-12-19 | РСБ Беркан | 0 - 1 | Раджа Казабланка |
| 2020-12-13 | Рапиде Оуед Зем | 1 - 3 | РСБ Беркан |
| 2020-12-08 | РСБ Беркан | 1 - 1 | Магреб Фес |
| 2020-12-05 | Ренесанс Земамра | 0 - 2 | РСБ Беркан |
| 2020-10-25 | Пирамидс | 0 - 1 | РСБ Беркан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 2 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 17% | 17% |
ФАР Рабат последни 12 срещи
| 2021-03-03 | ИР Танжер | 1 - 1 | ФАР Рабат |
| 2021-02-26 | ФАР Рабат | 1 - 1 | Шабаб Мохамедия |
| 2021-02-20 | МК Уджда | 1 - 2 | ФАР Рабат |
| 2021-02-17 | ФАР Рабат | 1 - 1 | Раджа Казабланка |
| 2020-12-26 | Рапиде Оуед Зем | 0 - 0 | ФАР Рабат |
| 2020-12-20 | ФАР Рабат | 0 - 0 | ФУС Рабат |
| 2020-12-11 | Ренесанс Земамра | 0 - 2 | ФАР Рабат |
| 2020-12-08 | ФАР Рабат | 2 - 3 | Могреб Тетуан |
| 2020-12-04 | Магреб Фес | 2 - 1 | ФАР Рабат |
| 2020-10-11 | Раджа Казабланка | 2 - 1 | ФАР Рабат |
| 2020-10-07 | ФАР Рабат | 5 - 2 | Ренесанс Земамра |
| 2020-10-04 | Раджа Бени Мелал | 0 - 3 | ФАР Рабат |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 17% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Раджа Казабланка | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Видад Казабланка | 7 | +8 | 18 |
| 3 | РСБ Беркан | 7 | +3 | 11 |
| 4 | Магреб Фес | 8 | +1 | 11 |
| 5 | Олимпик Сафи | 8 | 0 | 11 |
| 6 | Юсуфиа Берешид | 8 | 0 | 11 |
| 7 | ФАР Рабат | 8 | +1 | 10 |
| 8 | Шабаб Мохамедия | 8 | +1 | 10 |
| 9 | ХУСА Агадир | 8 | -1 | 10 |
| 10 | ИР Танжер | 8 | -4 | 10 |
| 11 | Дифаа ел Джадида | 8 | 0 | 9 |
| 12 | ФУС Рабат | 8 | -1 | 9 |
| 13 | Могреб Тетуан | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Рапиде Оуед Зем | 8 | -4 | 7 |
| 15 | МК Уджда | 8 | -5 | 7 |
| 16 | Ренесанс Земамра | 8 | -4 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| РСБ Беркан | |
| ФАР Рабат | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | РСБ Беркан | ФАР Рабат |
|---|---|---|---|
| 1 | Раджа Казабланка | 0 - 1 | |
| 2 | Видад Казабланка | ||
| 3 | РСБ Беркан | - | |
| 4 | Магреб Фес | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Олимпик Сафи | ||
| 6 | Юсуфиа Берешид | ||
| 7 | ФАР Рабат | - | |
| 8 | Шабаб Мохамедия | 1 - 1 | |
| 9 | ХУСА Агадир | ||
| 10 | ИР Танжер | ||
| 11 | Дифаа ел Джадида | ||
| 12 | ФУС Рабат | ||
| 13 | Могреб Тетуан | ||
| 14 | Рапиде Оуед Зем | 0 - 0 | |
| 15 | МК Уджда | 1 - 2 | |
| 16 | Ренесанс Земамра | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| РСБ Беркан | ФАР Рабат | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 11 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 3 |
| Точки | 2 | 7 |
Форма в шампионата
| РСБ Беркан | ФАР Рабат | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 2 |
2
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 1 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| РСБ Беркан | ФАР Рабат | |
|
Вкарани Получени |
8
5 |
9
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
3 |
5
3 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (63) | |
| Победа за домакина | 27% |
| Равен | 37% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (127) | |
| Средно голове на мач | 2.02 |
| Домакинът е отбелязал средно | 0.98 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.03 |
| Домакинът е отбелязал в | 62% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 30% |
| Над 3.5 | 14% |
РСБ Беркан следващи 6 срещи
| 2021-03-10 | РСБ Беркан | - | НАПСА Старс |
| 2021-03-17 | Котон Спорт | - | РСБ Беркан |
| 2021-03-21 | Олимпик Сафи | - | РСБ Беркан |
| 2021-04-04 | РСБ Беркан | - | ЖС Кабилие |
| 2021-04-07 | РСБ Беркан | - | ИР Танжер |
| 2021-04-11 | ЖС Кабилие | - | РСБ Беркан |
ФАР Рабат следващи 6 срещи
| 2021-04-02 | ИР Танжер | - | ФАР Рабат |
| 2021-04-09 | ФАР Рабат | - | Дифаа ел Джадида |
| 2021-04-18 | Юсуфиа Берешид | - | ФАР Рабат |
| 2021-04-23 | ФАР Рабат | - | ХУСА Агадир |
| 2021-05-01 | Олимпик Сафи | - | ФАР Рабат |
| 2021-05-05 | ФАР Рабат | - | Раджа Казабланка |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.00 | 3.60 |
| Вероятност | 33% | 44% | 23% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.66 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.42 | 1.52 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 2.5 @ 1.52 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-06 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
