Чалънджър Про Лига - Белгия
събота, 10.09.2022
15:00
15:00

Андерлехт Б

Клуб Брюж Б
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Андерлехт |
| Гост: | Брюж / Рьозеларе |
| Разстояние: | 88.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.75 | 4.33 | 1X | 1.18 | 2.00 | |||
| 39% | 50% | 11% | 1.18 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 86% | 14% | 70% | 30% | 50% | 50% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Андерлехт Б последни 4 срещи
| 2022-09-02 | РУДМ Брюксел | 2 - 2 | Андерлехт Б |
| 2022-08-27 | Андерлехт Б | 2 - 2 | Беверен |
| 2022-08-21 | Ломел | 0 - 2 | Андерлехт Б |
| 2022-08-14 | Андерлехт Б | 0 - 0 | Дайнзе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | |
| 25% | 75% | 0% | 75% | 50% | 50% |
Клуб Брюж Б последни 12 срещи
| 2022-09-03 | Клуб Брюж Б | 1 - 2 | Беершот |
| 2022-08-28 | Клуб Брюж Б | 2 - 1 | РУДМ Брюксел |
| 2022-08-21 | Лиерс К. | 3 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2022-08-13 | Клуб Брюж Б | 2 - 2 | Стандарт Лиеж Б |
| 2021-04-24 | Вестерло | 1 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2021-04-16 | Клуб Брюж Б | 0 - 4 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-04-11 | Клуб Брюж Б | 2 - 0 | Лиерс К. |
| 2021-04-02 | РУДМ Брюксел | 1 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2021-03-21 | Клуб Брюж Б | 2 - 4 | Дайнзе |
| 2021-03-14 | Клуб Брюж Б | 0 - 1 | Серен |
| 2021-03-07 | Ломел | 2 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2021-03-03 | Клуб Брюж Б | 1 - 1 | Вестерло |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 58% | 33% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лиерс К. | 5 | +4 | 12 |
| 2 | Ломел | 5 | +4 | 9 |
| 3 | Беершот | 5 | -1 | 7 |
| 4 | Андерлехт Б | 4 | +2 | 6 |
| 5 | Стандарт Лиеж Б | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Беверен | 4 | +1 | 5 |
| 7 | РУДМ Брюксел | 4 | 0 | 5 |
| 8 | Дайнзе | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Виртон | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Генк Б | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Клуб Брюж Б | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Дендер | 5 | -6 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Андерлехт Б | |
| Клуб Брюж Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Андерлехт Б | Клуб Брюж Б |
|---|---|---|---|
| 1 | Лиерс К. | 3 - 1 | |
| 2 | Ломел | ||
| 3 | Беершот | ||
| 4 | Андерлехт Б | - | |
| 5 | Стандарт Лиеж Б | ||
| 6 | Беверен | 2 - 2 | |
| 7 | РУДМ Брюксел | ||
| 8 | Дайнзе | 0 - 0 | |
| 9 | Виртон | ||
| 10 | Генк Б | ||
| 11 | Клуб Брюж Б | - | |
| 12 | Дендер |
Класиране в шампионата
| Андерлехт Б | Клуб Брюж Б | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 6 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 2 | 0 |
Форма в шампионата
| Андерлехт Б | Клуб Брюж Б | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 0 |
1
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Андерлехт Б | Клуб Брюж Б | |
|
Вкарани Получени |
6
4 |
6
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
2 |
1
3 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (26) | |
| Победа за домакина | 27% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (82) | |
| Средно голове на мач | 3.15 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.65 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 88% |
| Гол/Гол | 69% |
| Над 1.5 | 85% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 50% |
Андерлехт Б следващи 6 срещи
| 2022-09-16 | Лиерс К. | - | Андерлехт Б |
| 2022-10-02 | Стандарт Лиеж Б | - | Андерлехт Б |
| 2022-10-07 | Андерлехт Б | - | Виртон |
| 2022-10-16 | Генк Б | - | Андерлехт Б |
| 2022-10-22 | Андерлехт Б | - | Дендер |
| 2022-10-29 | Беершот | - | Андерлехт Б |
Клуб Брюж Б следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Клуб Брюж Б | - | Беверен |
| 2022-09-30 | Виртон | - | Клуб Брюж Б |
| 2022-10-09 | Клуб Брюж Б | - | Генк Б |
| 2022-10-15 | Ломел | - | Клуб Брюж Б |
| 2022-10-21 | Клуб Брюж Б | - | Дайнзе |
| 2022-10-29 | Дендер | - | Клуб Брюж Б |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.75 | 4.33 |
| Вероятност | 39% | 50% | 11% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.00 |
| Вероятност | 77% | 23% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 86% | 14% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-10 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
