Премиер Лига - Украйна
неделя, 16.10.2022
13:00
13:00

Рух Лвов

Днипро-1
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лвов |
| Гост: | Днипро |
| Разстояние: | 811.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 4.10 | 1.58 | 2 | 2.30 | 1.16 | |||
| 23% | 6% | 71% | 1.58 | 24% | 76% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.65 | 2.10 | 2.60 | 1.43 | ||||||
| 83% | 17% | 66% | 34% | 18% | 82% |
Последни 5 директни срещи
| 2021-08-21 | Днипро-1 | 2 - 0 | Рух Лвов |
| 2021-05-09 | Днипро-1 | 1 - 1 | Рух Лвов |
| 2020-12-12 | Рух Лвов | 4 - 1 | Днипро-1 |
| 2018-11-04 | Днипро-1 | 3 - 0 | Рух Лвов |
| 2018-07-21 | Рух Лвов | 1 - 3 | Днипро-1 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| 20% | 20% | 60% | 100% | 60% | 40% |
Рух Лвов последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Динамо Киев | 3 - 0 | Рух Лвов |
| 2022-09-30 | Верес Ровно | 2 - 2 | Рух Лвов |
| 2022-09-09 | Рух Лвов | 3 - 1 | Заря Луганск |
| 2022-09-02 | Рух Лвов | 0 - 1 | Шахтьор Донецк |
| 2022-08-28 | Колос Ковалевка | 2 - 0 | Рух Лвов |
| 2022-08-24 | Рух Лвов | 1 - 2 | Металист Харков |
| 2021-12-11 | Верес Ровно | 1 - 1 | Рух Лвов |
| 2021-12-04 | Рух Лвов | 0 - 0 | Ворскла Полтава |
| 2021-11-28 | Рух Лвов | 2 - 0 | Металист 1925 |
| 2021-11-20 | Шахтьор Донецк | 2 - 0 | Рух Лвов |
| 2021-11-06 | Черноморец Одеса | 4 - 3 | Рух Лвов |
| 2021-10-31 | Рух Лвов | 0 - 0 | Александрия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 25% |
Днипро-1 последни 12 срещи
| 2022-10-13 | Вадуц | 1 - 2 | Днипро-1 |
| 2022-10-09 | Днипро-1 | 3 - 0 | Заря Луганск |
| 2022-10-06 | Днипро-1 | 2 - 2 | Вадуц |
| 2022-10-01 | Лвов | 0 - 3 | Днипро-1 |
| 2022-09-15 | Аполон Лимасол | 1 - 3 | Днипро-1 |
| 2022-09-11 | Днипро-1 | 3 - 0 | Металист 1925 |
| 2022-09-08 | Днипро-1 | 0 - 1 | АЗ Алкмаар |
| 2022-09-03 | Днипро-1 | 2 - 0 | Верес Ровно |
| 2022-08-28 | Динамо Киев | 0 - 3 | Днипро-1 |
| 2022-08-25 | АЕК Ларнака | 3 - 0 | Днипро-1 |
| 2022-08-18 | Днипро-1 | 1 - 2 | АЕК Ларнака |
| 2022-07-21 | Днипро-1 | 1 - 1 | Бейтар Ерусалим |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 17% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Днипро-1 | 5 | +14 | 15 |
| 2 | Шахтьор Донецк | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Металист Харков | 7 | -1 | 13 |
| 4 | Колос Ковалевка | 6 | +2 | 11 |
| 5 | Верес Ровно | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Александрия | 5 | +1 | 10 |
| 7 | Заря Луганск | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Динамо Киев | 5 | +1 | 9 |
| 9 | Металист 1925 | 6 | 0 | 9 |
| 10 | Ворскла Полтава | 7 | -3 | 7 |
| 11 | Минай | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Лвов | 6 | -4 | 5 |
| 13 | Рух Лвов | 6 | -5 | 4 |
| 14 | Ингулец Петрово | 6 | -3 | 3 |
| 15 | Кривбас | 6 | -3 | 3 |
| 16 | Черноморец Одеса | 6 | -4 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Рух Лвов | |
| Днипро-1 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Рух Лвов | Днипро-1 |
|---|---|---|---|
| 1 | Днипро-1 | - | |
| 2 | Шахтьор Донецк | 0 - 1 | |
| 3 | Металист Харков | 1 - 2 | |
| 4 | Колос Ковалевка | ||
| 5 | Верес Ровно | ||
| 6 | Александрия | ||
| 7 | Заря Луганск | 3 - 1 | |
| 8 | Динамо Киев | 0 - 3 | |
| 9 | Металист 1925 | ||
| 10 | Ворскла Полтава | ||
| 11 | Минай | ||
| 12 | Лвов | 0 - 3 | |
| 13 | Рух Лвов | - | |
| 14 | Ингулец Петрово | ||
| 15 | Кривбас | ||
| 16 | Черноморец Одеса |
Класиране в шампионата
| Рух Лвов | Днипро-1 | |
| Позиция | 13 | 1 |
| Точки | 4 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 3 | 6 |
Форма в шампионата
| Рух Лвов | Днипро-1 | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 4 |
5
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| Рух Лвов | Днипро-1 | |
|
Вкарани Получени |
6
11 |
14
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
4 |
6
0 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (48) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (117) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.19 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 23% |
Рух Лвов следващи 6 срещи
| 2022-10-19 | Ворскла Полтава | - | Рух Лвов |
| 2022-10-23 | Рух Лвов | - | Металист 1925 |
| 2022-10-30 | Ингулец Петрово | - | Рух Лвов |
| 2022-11-06 | Рух Лвов | - | Кривбас |
| 2022-11-10 | Лвов | - | Рух Лвов |
| 2022-11-14 | Рух Лвов | - | Минай |
Днипро-1 следващи 6 срещи
| 2022-10-19 | Днипро-1 | - | Ингулец Петрово |
| 2022-10-23 | Металист Харков | - | Днипро-1 |
| 2022-10-27 | Днипро-1 | - | Аполон Лимасол |
| 2022-10-30 | Днипро-1 | - | Черноморец Одеса |
| 2022-11-03 | АЗ Алкмаар | - | Днипро-1 |
| 2022-11-06 | Днипро-1 | - | Минай |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.00 | 4.10 | 1.58 |
| Вероятност | 23% | 6% | 71% |
| 2 @ 1.58 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.16 |
| Вероятност | 24% | 76% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 4.00 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.21 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.10 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 1.43 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.43 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 1.98 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Без @ 1.98 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
