Чалънджър Про Лига - Белгия
неделя, 23.10.2022
15:00
15:00

РУДМ Брюксел

Беверен
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Синт Янс - Моленбек |
| Гост: | Беверен |
| Разстояние: | 40.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.20 | X2 | 1.33 | 1.72 | |||
| 24% | 42% | 34% | 1.72 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 88% | 12% | 64% | 36% | 35% | 65% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-04-09 | РУДМ Брюксел | 2 - 1 | Беверен |
| 2022-02-19 | Беверен | 1 - 0 | РУДМ Брюксел |
| 2021-12-04 | Беверен | 2 - 3 | РУДМ Брюксел |
| 2021-09-17 | РУДМ Брюксел | 1 - 3 | Беверен |
| 2012-03-25 | РУДМ Брюксел | 0 - 1 | Беверен |
| 2011-09-17 | Беверен | 2 - 0 | РУДМ Брюксел |
| 2011-03-26 | Беверен | 0 - 1 | РУДМ Брюксел |
| 2010-10-31 | РУДМ Брюксел | 1 - 1 | Беверен |
| 2010-05-02 | Беверен | 1 - 1 | РУДМ Брюксел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 22% | 44% | 67% | 33% | 22% |
РУДМ Брюксел последни 12 срещи
| 2022-10-14 | Стандарт Лиеж Б | 1 - 4 | РУДМ Брюксел |
| 2022-10-08 | РУДМ Брюксел | 2 - 0 | Беершот |
| 2022-10-01 | Ломел | 2 - 1 | РУДМ Брюксел |
| 2022-09-24 | РУДМ Брюксел | 3 - 0 | Ауденарде |
| 2022-09-17 | РУДМ Брюксел | 1 - 1 | Генк Б |
| 2022-09-11 | Дайнзе | 1 - 2 | РУДМ Брюксел |
| 2022-09-02 | РУДМ Брюксел | 2 - 2 | Андерлехт Б |
| 2022-08-28 | Клуб Брюж Б | 2 - 1 | РУДМ Брюксел |
| 2022-08-20 | РУДМ Брюксел | 1 - 0 | Дендер |
| 2022-08-12 | Виртон | 1 - 1 | РУДМ Брюксел |
| 2022-08-05 | Нанси | 3 - 3 | РУДМ Брюксел |
| 2022-07-22 | Хееренвеен | 1 - 1 | РУДМ Брюксел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 58% | 25% |
Беверен последни 12 срещи
| 2022-10-14 | Беверен | 2 - 1 | Дайнзе |
| 2022-10-07 | Дендер | 0 - 3 | Беверен |
| 2022-10-02 | Беверен | 5 - 0 | Лиерс К. |
| 2022-09-17 | Клуб Брюж Б | 2 - 2 | Беверен |
| 2022-09-10 | Беверен | 2 - 1 | Стандарт Лиеж Б |
| 2022-09-04 | Ломел | 0 - 2 | Беверен |
| 2022-08-27 | Андерлехт Б | 2 - 2 | Беверен |
| 2022-08-20 | Беверен | 2 - 2 | Виртон |
| 2022-08-13 | Беершот | 1 - 0 | Беверен |
| 2022-07-30 | Беверен | 2 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2022-04-17 | Беверен | 2 - 0 | Р.Е. Мускрон |
| 2022-04-09 | РУДМ Брюксел | 2 - 1 | Беверен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 9 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 75% | 33% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беверен | 9 | +11 | 18 |
| 2 | Беершот | 10 | +1 | 17 |
| 3 | Андерлехт Б | 10 | +4 | 16 |
| 4 | Клуб Брюж Б | 10 | +3 | 16 |
| 5 | Лиерс К. | 9 | 0 | 16 |
| 6 | РУДМ Брюксел | 9 | +5 | 15 |
| 7 | Ломел | 9 | 0 | 12 |
| 8 | Стандарт Лиеж Б | 10 | -5 | 12 |
| 9 | Дендер | 10 | -3 | 11 |
| 10 | Виртон | 10 | -3 | 9 |
| 11 | Генк Б | 10 | -6 | 8 |
| 12 | Дайнзе | 10 | -7 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| РУДМ Брюксел | |
| Беверен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | РУДМ Брюксел | Беверен |
|---|---|---|---|
| 1 | Беверен | - | |
| 2 | Беершот | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Андерлехт Б | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Клуб Брюж Б | 2 - 2 | |
| 5 | Лиерс К. | ||
| 6 | РУДМ Брюксел | - | |
| 7 | Ломел | 0 - 2 | |
| 8 | Стандарт Лиеж Б | ||
| 9 | Дендер | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 10 | Виртон | ||
| 11 | Генк Б | 1 - 1 | |
| 12 | Дайнзе |
Класиране в шампионата
| РУДМ Брюксел | Беверен | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 15 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 8 | 8 |
Форма в шампионата
| РУДМ Брюксел | Беверен | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 2 |
5
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 0 |
2
2 1 |
Голове в шампионата
| РУДМ Брюксел | Беверен | |
|
Вкарани Получени |
15
10 |
20
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
3 |
9
5 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (58) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (180) | |
| Средно голове на мач | 3.10 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.55 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.55 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 83% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 88% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 40% |
РУДМ Брюксел следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | РУДМ Брюксел | - | Лиерс К. |
| 2022-11-04 | Дендер | - | РУДМ Брюксел |
| 2022-11-10 | РУДМ Брюксел | - | Кортрийк |
| 2022-11-13 | РУДМ Брюксел | - | Ломел |
| 2022-11-19 | Беверен | - | РУДМ Брюксел |
| 2022-11-25 | Генк Б | - | РУДМ Брюксел |
Беверен следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Беверен | - | Генк Б |
| 2022-11-05 | Беверен | - | Клуб Брюж Б |
| 2022-11-10 | Беверен | - | Роял Антверп |
| 2022-11-13 | Лиерс К. | - | Беверен |
| 2022-11-19 | Беверен | - | РУДМ Брюксел |
| 2022-11-27 | Беверен | - | Ломел |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.60 | 3.20 |
| Вероятност | 24% | 42% | 34% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.72 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 88% | 12% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-23 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
