Висша Лига - Азербайджан
петък, 19.02.2021
12:00
12:00

Сабаил Баку

Сабах Баку
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баку |
| Гост: | Баку / Масазир |
| Стадион | |
| Стадион: | Баил |
| Капацитет: | 5 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.88 | 3.34 | 2.30 | 12 | 1.49 | 1.39 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.28 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.28 | 1.92 | 1.80 | 3.32 | 1.29 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Последни 9 директни срещи
| 2020-11-23 | Сабах Баку | 2 - 1 | Сабаил Баку |
| 2020-09-26 | Сабаил Баку | 2 - 1 | Сабах Баку |
| 2020-02-23 | Сабах Баку | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| 2019-11-23 | Сабаил Баку | 1 - 3 | Сабах Баку |
| 2019-09-29 | Сабах Баку | 3 - 0 | Сабаил Баку |
| 2019-04-07 | Сабах Баку | 3 - 1 | Сабаил Баку |
| 2019-02-17 | Сабаил Баку | 1 - 0 | Сабах Баку |
| 2018-11-10 | Сабах Баку | 0 - 4 | Сабаил Баку |
| 2018-09-22 | Сабаил Баку | 0 - 0 | Сабах Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 6 | 6 | 3 | |
| 33% | 22% | 44% | 67% | 67% | 33% |
Сабаил Баку последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Сумгаит | 3 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-02-06 | Сабаил Баку | 1 - 2 | Сумгаит |
| 2021-02-01 | Сумгаит | 0 - 1 | Сабаил Баку |
| 2021-01-28 | Карабах | 4 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-01-24 | Сабаил Баку | 3 - 2 | Симург Закатала |
| 2021-01-21 | Сабаил Баку | 1 - 3 | Нефтчи Баку |
| 2020-12-24 | Сабаил Баку | 1 - 3 | Габала |
| 2020-12-20 | Шамахи | 0 - 2 | Сабаил Баку |
| 2020-11-29 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Карабах |
| 2020-11-23 | Сабах Баку | 2 - 1 | Сабаил Баку |
| 2020-11-07 | Сабаил Баку | 2 - 1 | Сумгаит |
| 2020-10-31 | Зира Баку | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Сабах Баку последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Зира Баку | 2 - 2 | Сабах Баку |
| 2021-01-25 | Сабах Баку | 1 - 2 | Капаз Ганджа |
| 2021-01-21 | Сабах Баку | 1 - 2 | Карабах |
| 2020-12-24 | Сумгаит | 1 - 2 | Сабах Баку |
| 2020-12-20 | Сабах Баку | 0 - 2 | Нефтчи Баку |
| 2020-11-29 | Шамахи | 1 - 1 | Сабах Баку |
| 2020-11-23 | Сабах Баку | 2 - 1 | Сабаил Баку |
| 2020-11-08 | Сабах Баку | 0 - 1 | Зира Баку |
| 2020-10-31 | Габала | 2 - 1 | Сабах Баку |
| 2020-10-25 | Сабах Баку | 1 - 2 | Сумгаит |
| 2020-10-18 | Нефтчи Баку | 1 - 0 | Сабах Баку |
| 2020-10-02 | Сабах Баку | 0 - 2 | Шамахи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 10 | 7 | 1 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 58% | 8% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Баку | 15 | +4 | 30 |
| 2 | Карабах | 15 | +25 | 29 |
| 3 | Зира Баку | 15 | +4 | 24 |
| 4 | Сумгаит | 15 | 0 | 22 |
| 5 | Габала | 15 | -7 | 18 |
| 6 | Сабах Баку | 15 | -5 | 14 |
| 7 | Шамахи | 15 | -10 | 13 |
| 8 | Сабаил Баку | 15 | -11 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Сабаил Баку | |
| Сабах Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сабаил Баку | Сабах Баку |
|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Баку | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Карабах | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Зира Баку | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Сумгаит | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Габала | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 6 | Сабах Баку | 2 - 1 | - |
| 7 | Шамахи | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Сабаил Баку | - | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Сабаил Баку | Сабах Баку | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 13 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 8 | 8 |
Форма в шампионата
| Сабаил Баку | Сабах Баку | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 8 |
4
2 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 3 |
2
2 4 |
Голове в шампионата
| Сабаил Баку | Сабах Баку | |
|
Вкарани Получени |
15
26 |
16
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
12 |
9
11 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (60) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (157) | |
| Средно голове на мач | 2.62 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 23% |
Сабаил Баку следващи 6 срещи
| 2021-02-25 | Карабах | - | Сабаил Баку |
| 2021-03-02 | Сабаил Баку | - | Шамахи |
| 2021-03-09 | Габала | - | Сабаил Баку |
| 2021-03-14 | Нефтчи Баку | - | Сабаил Баку |
| 2021-04-03 | Сабаил Баку | - | Зира Баку |
| 2021-04-10 | Сабах Баку | - | Сабаил Баку |
Сабах Баку следващи 6 срещи
| 2021-02-25 | Сабах Баку | - | Шамахи |
| 2021-03-03 | Нефтчи Баку | - | Сабах Баку |
| 2021-03-08 | Сабах Баку | - | Сумгаит |
| 2021-03-13 | Карабах | - | Сабах Баку |
| 2021-04-04 | Сабах Баку | - | Габала |
| 2021-04-10 | Сабах Баку | - | Сабаил Баку |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.88 | 3.34 | 2.30 |
| Вероятност | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 1.39 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.28 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.92 | 1.80 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.32 | 1.29 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.29 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.81 | 1.94 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.81 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-19 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
