Висша Лига - Азербайджан
събота, 03.04.2021
14:30
14:30

Сабаил Баку

Зира Баку
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баку |
| Гост: | Баку |
| Стадион | |
| Стадион: | Баил |
| Капацитет: | 5 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.17 | 2.35 | X | 1.53 | 1.32 | |||
| 32% | 32% | 36% | 3.17 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.81 | 2.21 | 1.61 | 4.02 | 1.20 | ||||||
| 68% | 32% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-31 | Зира Баку | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| 2020-09-12 | Сабаил Баку | 1 - 2 | Зира Баку |
| 2020-03-08 | Сабаил Баку | 1 - 3 | Зира Баку |
| 2019-12-19 | Зира Баку | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| 2019-12-08 | Зира Баку | 4 - 1 | Сабаил Баку |
| 2019-08-18 | Сабаил Баку | 1 - 0 | Зира Баку |
| 2019-03-30 | Зира Баку | 1 - 2 | Сабаил Баку |
| 2019-02-10 | Сабаил Баку | 0 - 2 | Зира Баку |
| 2018-12-19 | Сабаил Баку | 2 - 3 | Зира Баку |
| 2018-11-04 | Зира Баку | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| 2018-09-15 | Сабаил Баку | 3 - 0 | Зира Баку |
| 2018-05-05 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Зира Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 50% | 25% |
Сабаил Баку последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Нефтчи Баку | 4 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-03-09 | Габала | 1 - 1 | Сабаил Баку |
| 2021-03-02 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Шамахи |
| 2021-02-25 | Карабах | 1 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-02-19 | Сабаил Баку | 2 - 0 | Сабах Баку |
| 2021-02-13 | Сумгаит | 3 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-02-06 | Сабаил Баку | 1 - 2 | Сумгаит |
| 2021-02-01 | Сумгаит | 0 - 1 | Сабаил Баку |
| 2021-01-28 | Карабах | 4 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-01-24 | Сабаил Баку | 3 - 2 | Симург Закатала |
| 2021-01-21 | Сабаил Баку | 1 - 3 | Нефтчи Баку |
| 2020-12-24 | Сабаил Баку | 1 - 3 | Габала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 58% | 42% |
Зира Баку последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Габала | 1 - 1 | Зира Баку |
| 2021-03-09 | Зира Баку | 0 - 2 | Карабах |
| 2021-03-03 | Сумгаит | 0 - 0 | Зира Баку |
| 2021-02-25 | Зира Баку | 1 - 0 | Нефтчи Баку |
| 2021-02-20 | Шамахи | 2 - 2 | Зира Баку |
| 2021-02-14 | Зира Баку | 2 - 2 | Сабах Баку |
| 2021-02-07 | Зира Баку | 0 - 0 | Нефтчи Баку |
| 2021-02-02 | Нефтчи Баку | 0 - 1 | Зира Баку |
| 2021-01-21 | Зира Баку | 2 - 0 | Габала |
| 2020-12-24 | Карабах | 3 - 2 | Зира Баку |
| 2020-12-20 | Зира Баку | 2 - 2 | Сумгаит |
| 2020-11-28 | Нефтчи Баку | 0 - 0 | Зира Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 7 | 4 | 4 | |
| 25% | 58% | 17% | 58% | 33% | 33% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 20 | +33 | 42 |
| 2 | Нефтчи Баку | 20 | +11 | 42 |
| 3 | Зира Баку | 20 | +3 | 30 |
| 4 | Сумгаит | 20 | -1 | 26 |
| 5 | Габала | 20 | -10 | 23 |
| 6 | Сабаил Баку | 20 | -14 | 18 |
| 7 | Шамахи | 20 | -12 | 17 |
| 8 | Сабах Баку | 20 | -10 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Сабаил Баку | |
| Зира Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сабаил Баку | Зира Баку |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 2 | Нефтчи Баку | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Зира Баку | 1 - 2 | - |
| 4 | Сумгаит | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Габала | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Сабаил Баку | - | 1 - 2 |
| 7 | Шамахи | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Сабах Баку | 2 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Сабаил Баку | Зира Баку | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 18 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 12 | 14 |
Форма в шампионата
| Сабаил Баку | Зира Баку | |
|
Победи Равни Загуби |
4
6 10 |
7
9 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 3 |
3
5 2 |
Голове в шампионата
| Сабаил Баку | Зира Баку | |
|
Вкарани Получени |
19
33 |
24
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
13 |
13
12 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (80) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (199) | |
| Средно голове на мач | 2.49 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.40 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 22% |
Сабаил Баку следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Сабах Баку | - | Сабаил Баку |
| 2021-04-16 | Сабаил Баку | - | Карабах |
| 2021-04-25 | Шамахи | - | Сабаил Баку |
| 2021-05-03 | Сабаил Баку | - | Габала |
| 2021-05-08 | Сабаил Баку | - | Нефтчи Баку |
| 2021-05-14 | Зира Баку | - | Сабаил Баку |
Зира Баку следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Зира Баку | - | Шамахи |
| 2021-04-17 | Нефтчи Баку | - | Зира Баку |
| 2021-04-21 | Шамахи | - | Зира Баку |
| 2021-04-25 | Зира Баку | - | Сумгаит |
| 2021-04-29 | Зира Баку | - | Шамахи |
| 2021-05-04 | Карабах | - | Зира Баку |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 3.17 | 2.35 |
| Вероятност | 32% | 32% | 36% |
| X @ 3.17 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.32 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.32 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 2.81 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.21 | 1.61 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.02 | 1.20 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.92 | 1.82 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.82 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-03 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
