Купа на Лигата - Япония
сряда, 28.04.2021
11:00
Саган Тошу
Кашима Антлърс
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
Краен победител Кашима Антлърс
с общ резултат 2 - 5
Първа среща
Кашима Антлърс3 - 0Саган Тошу
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Тосу |
| Гост: |
Кашима |
| Разстояние: |
970.6 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Тошу
|
| Капацитет: |
24 490 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
11:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.75 |
3.60 |
1.72 |
2 |
|
|
|
2.00 |
1.18 |
| 26% |
33% |
41% |
1.72 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.61 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.96 |
1.35 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
31% |
69% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-03-03 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
Саган Тошу
|
|
2020-10-14 |
Саган Тошу
|
0 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2020-08-08 |
Кашима Антлърс
|
2 - 0 |
Саган Тошу
|
|
2019-07-20 |
Кашима Антлърс
|
2 - 1 |
Саган Тошу
|
|
2019-05-26 |
Саган Тошу
|
1 - 0 |
Кашима Антлърс
|
|
2018-12-01 |
Кашима Антлърс
|
0 - 0 |
Саган Тошу
|
|
2018-03-18 |
Саган Тошу
|
0 - 1 |
Кашима Антлърс
|
|
2017-09-30 |
Саган Тошу
|
1 - 0 |
Кашима Антлърс
|
|
2017-04-30 |
Кашима Антлърс
|
2 - 1 |
Саган Тошу
|
|
2016-07-30 |
Саган Тошу
|
1 - 0 |
Кашима Антлърс
|
|
2016-03-05 |
Кашима Антлърс
|
1 - 0 |
Саган Тошу
|
|
2015-07-29 |
Саган Тошу
|
0 - 3 |
Кашима Антлърс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
6 |
4 |
0 |
| 25% |
8% |
67% |
|
50% |
33% |
0% |
Саган Тошу последни 12 срещи
|
2021-04-24 |
Токио
|
1 - 2 |
Саган Тошу
|
|
2021-04-21 |
Саган Тошу
|
0 - 1 |
Ависпа Фукуока
|
|
2021-04-18 |
Нагоя Грампус
|
1 - 2 |
Саган Тошу
|
|
2021-04-14 |
Саган Тошу
|
0 - 1 |
Гамба Осака
|
|
2021-04-11 |
Саган Тошу
|
3 - 0 |
Йокохама ФК
|
|
2021-04-07 |
Кавазаки Фронт.
|
1 - 0 |
Саган Тошу
|
|
2021-04-02 |
Серезо Осака
|
1 - 0 |
Саган Тошу
|
|
2021-03-27 |
Саган Тошу
|
1 - 5 |
К. Сапоро
|
|
2021-03-21 |
Саган Тошу
|
0 - 0 |
Ависпа Фукуока
|
|
2021-03-17 |
Саган Тошу
|
2 - 0 |
Кашива Рейсол
|
|
2021-03-14 |
Шимизу Ес-Пулс
|
0 - 0 |
Саган Тошу
|
|
2021-03-10 |
Саган Тошу
|
5 - 0 |
Вегалта Сендай
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
6 |
5 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
50% |
42% |
17% |
Кашима Антлърс последни 12 срещи
|
2021-04-24 |
Кашима Антлърс
|
1 - 1 |
Висел Кобе
|
|
2021-04-20 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2021-04-17 |
Токушима Вортис
|
0 - 1 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-04-11 |
К. Сапоро
|
2 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-04-07 |
Кашима Антлърс
|
2 - 1 |
Кашива Рейсол
|
|
2021-04-03 |
Урава Ред Дайм.
|
2 - 1 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-03-27 |
Ависпа Фукуока
|
1 - 5 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-03-21 |
Кашима Антлърс
|
0 - 1 |
Нагоя Грампус
|
|
2021-03-17 |
Ависпа Фукуока
|
1 - 0 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-03-13 |
Кашима Антлърс
|
1 - 1 |
С. Хирошима
|
|
2021-03-10 |
Кашима Антлърс
|
3 - 1 |
Шонан Белмар
|
|
2021-03-03 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
Саган Тошу
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
7 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
58% |
25% |
Класиране Джей Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Алб. Ниигата |
10 |
8 |
2 |
0 |
26 |
7 |
+19 |
26 |
| 2 |
Рюкю |
10 |
8 |
1 |
1 |
15 |
6 |
+9 |
25 |
| 3 |
Киото Санга |
10 |
7 |
1 |
2 |
20 |
8 |
+12 |
22 |
| 4 |
Джубило Ивата |
10 |
6 |
0 |
4 |
19 |
16 |
+3 |
18 |
| 5 |
Мачида Зелвия |
10 |
5 |
2 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
17 |
| 6 |
Зв. Канадзава |
10 |
5 |
2 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
17 |
| 7 |
Вентфорет Кофу |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
15 |
| 8 |
Блаублиц Акита |
10 |
4 |
3 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
15 |
| 9 |
В-Варен Нагазаки |
10 |
4 |
2 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
14 |
| 10 |
Точиги СК |
10 |
3 |
4 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
13 |
| 11 |
Мито Холихок |
10 |
4 |
0 |
6 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 12 |
Фагиано Окаяма |
10 |
3 |
3 |
4 |
7 |
7 |
0 |
12 |
| 13 |
Джеф Юнайтед |
10 |
3 |
3 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
12 |
| 14 |
Токио Верди |
10 |
3 |
2 |
5 |
13 |
22 |
-9 |
11 |
| 15 |
Монтедио Ямагата |
10 |
2 |
4 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
10 |
| 16 |
Сагамихара |
10 |
2 |
4 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
10 |
| 17 |
Мацумото Ямага |
10 |
2 |
4 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
10 |
| 18 |
Теспа Гунма |
10 |
3 |
1 |
6 |
7 |
13 |
-6 |
10 |
| 19 |
Ехиме ФК |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
9 |
| 20 |
Ренофа Ямагучи |
10 |
2 |
3 |
5 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 21 |
Омия Ардижа |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
12 |
-2 |
8 |
| 22 |
Гираванц К. |
10 |
1 |
5 |
4 |
8 |
16 |
-8 |
8 |
Класиране Джей Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавазаки Фронт. |
12 |
10 |
2 |
0 |
30 |
8 |
+22 |
32 |
| 2 |
Нагоя Грампус |
12 |
9 |
2 |
1 |
16 |
3 |
+13 |
29 |
| 3 |
Саган Тошу |
12 |
7 |
2 |
3 |
17 |
5 |
+12 |
23 |
| 4 |
Йокохама Ф М. |
10 |
6 |
3 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
21 |
| 5 |
Серезо Осака |
12 |
6 |
2 |
4 |
18 |
13 |
+5 |
20 |
| 6 |
Висел Кобе |
11 |
5 |
5 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
20 |
| 7 |
С. Хирошима |
12 |
4 |
5 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
17 |
| 8 |
Урава Ред Дайм. |
11 |
5 |
2 |
4 |
11 |
15 |
-4 |
17 |
| 9 |
Ависпа Фукуока |
12 |
4 |
4 |
4 |
14 |
16 |
-2 |
16 |
| 10 |
Токио |
11 |
4 |
3 |
4 |
17 |
18 |
-1 |
15 |
| 11 |
Токушима Вортис |
12 |
4 |
2 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
14 |
| 12 |
Кашива Рейсол |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
13 |
-1 |
13 |
| 13 |
Кашима Антлърс |
10 |
3 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
12 |
| 14 |
К. Сапоро |
10 |
3 |
2 |
5 |
17 |
17 |
0 |
11 |
| 15 |
Шонан Белмар |
11 |
2 |
5 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
11 |
| 16 |
Шимизу Ес-Пулс |
11 |
2 |
5 |
4 |
10 |
14 |
-4 |
11 |
| 17 |
Гамба Осака |
7 |
1 |
3 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
6 |
| 18 |
Оита Тринита |
10 |
1 |
2 |
7 |
7 |
17 |
-10 |
5 |
| 19 |
Вегалта Сендай |
10 |
0 |
3 |
7 |
7 |
23 |
-16 |
3 |
| 20 |
Йокохама ФК |
11 |
0 |
2 |
9 |
7 |
32 |
-25 |
2 |
Саган Тошу следващи 6 срещи
|
2021-05-01 |
Саган Тошу
|
- |
Токушима Вортис
|
|
2021-05-05 |
К. Сапоро
|
- |
Саган Тошу
|
|
2021-05-08 |
Саган Тошу
|
- |
С. Хирошима
|
|
2021-05-15 |
Оита Тринита
|
- |
Саган Тошу
|
|
2021-05-19 |
Ависпа Фукуока
|
- |
Саган Тошу
|
|
2021-05-22 |
Саган Тошу
|
- |
Кашима Антлърс
|
Кашима Антлърс следващи 6 срещи
|
2021-05-01 |
Йокохама ФК
|
- |
Кашима Антлърс
|
|
2021-05-05 |
Кашима Антлърс
|
- |
Ависпа Фукуока
|
|
2021-05-09 |
Кашима Антлърс
|
- |
Токио
|
|
2021-05-12 |
Нагоя Грампус
|
- |
Кашима Антлърс
|
|
2021-05-15 |
Кашима Антлърс
|
- |
Йокохама Ф М.
|
|
2021-05-19 |
К. Сапоро
|
- |
Кашима Антлърс
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.75 |
3.60 |
1.72 |
| Вероятност |
26% |
33% |
41% |
|
2 @ 1.72 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.00 |
1.18 |
| Вероятност |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.18 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
3.61 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.25 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.80 |
2.00 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 2.5 @ 1.80 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.96 |
1.35 |
| Вероятност |
|
31% |
69% |
|
Под 3.5 @ 1.35 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.78 |
1.94 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Г/Г @ 1.78 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-28 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!