Приятелски срещи - Клубни
сряда, 14.12.2022
13:30
Сент Етиен
(Франция)
Аячо
(Франция)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сент Етиен |
| Гост: |
Аячо |
| Разстояние: |
522.8 км |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.47 |
3.24 |
3.00 |
1X |
|
|
|
1.40 |
1.55 |
| 35% |
33% |
32% |
1.40 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.60 |
2.35 |
|
|
|
2.40 |
1.58 |
| 78% |
22% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
36% |
64% |
Последни 12 директни срещи
|
2017-07-08 |
Сент Етиен
|
2 - 0 |
Аячо
|
|
2016-01-21 |
Сент Етиен
|
1 - 1 |
Аячо
|
|
2014-05-17 |
Сент Етиен
|
3 - 1 |
Аячо
|
|
2013-08-11 |
Аячо
|
0 - 1 |
Сент Етиен
|
|
2013-04-24 |
Сент Етиен
|
4 - 2 |
Аячо
|
|
2012-11-30 |
Аячо
|
0 - 0 |
Сент Етиен
|
|
2012-04-07 |
Аячо
|
1 - 1 |
Сент Етиен
|
|
2011-11-26 |
Сент Етиен
|
3 - 1 |
Аячо
|
|
2006-05-13 |
Аячо
|
3 - 1 |
Сент Етиен
|
|
2005-07-30 |
Сент Етиен
|
0 - 0 |
Аячо
|
|
2005-03-16 |
Сент Етиен
|
3 - 0 |
Аячо
|
|
2004-09-18 |
Аячо
|
1 - 1 |
Сент Етиен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
9 |
5 |
4 |
| 50% |
42% |
8% |
|
75% |
42% |
33% |
Сент Етиен последни 12 срещи
|
2022-12-09 |
Сент Етиен
|
3 - 1 |
Гренобъл Фут 38
|
|
2022-11-12 |
Сент Етиен
|
0 - 2 |
Родес
|
|
2022-11-07 |
Метц
|
3 - 2 |
Сент Етиен
|
|
2022-10-29 |
Сент Етиен
|
0 - 0 |
Родес
|
|
2022-10-22 |
Амиен
|
0 - 1 |
Сент Етиен
|
|
2022-10-15 |
Сент Етиен
|
0 - 2 |
Париж ФК
|
|
2022-10-10 |
Сошо
|
2 - 1 |
Сент Етиен
|
|
2022-10-01 |
Сент Етиен
|
2 - 2 |
Гренобъл Фут 38
|
|
2022-09-17 |
Гингам
|
2 - 1 |
Сент Етиен
|
|
2022-09-10 |
Сент Етиен
|
2 - 0 |
Бордо
|
|
2022-09-05 |
По
|
2 - 2 |
Сент Етиен
|
|
2022-08-30 |
Сент Етиен
|
5 - 0 |
Бастия
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
7 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
58% |
42% |
Аячо последни 12 срещи
|
2022-11-13 |
Нант
|
2 - 2 |
Аячо
|
|
2022-11-05 |
Аячо
|
4 - 2 |
Страсбург
|
|
2022-10-30 |
Оксер
|
1 - 0 |
Аячо
|
|
2022-10-21 |
Аячо
|
0 - 3 |
Пари Сен Жермен
|
|
2022-10-16 |
Троа
|
1 - 1 |
Аячо
|
|
2022-10-08 |
Ол. Марсилия
|
1 - 2 |
Аячо
|
|
2022-10-02 |
Аячо
|
1 - 3 |
Клермон Фут
|
|
2022-09-18 |
Брест
|
0 - 1 |
Аячо
|
|
2022-09-11 |
Аячо
|
0 - 1 |
Ница
|
|
2022-09-04 |
Аячо
|
0 - 1 |
Лориен
|
|
2022-08-31 |
Монпелие
|
2 - 0 |
Аячо
|
|
2022-08-26 |
Аячо
|
1 - 3 |
Лил
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
8 |
6 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
67% |
50% |
33% |
Сент Етиен следващи 6 срещи
|
2022-12-26 |
Анси
|
- |
Сент Етиен
|
|
2022-12-30 |
Сент Етиен
|
- |
Каен
|
|
2023-01-10 |
Сент Етиен
|
- |
Лавал
|
|
2023-01-16 |
Шамоа Ниор
|
- |
Сент Етиен
|
|
2023-01-28 |
Сент Етиен
|
- |
Сошо
|
|
2023-01-31 |
Бастия
|
- |
Сент Етиен
|
Аячо следващи 6 срещи
|
2022-12-28 |
Аячо
|
- |
Анже
|
|
2023-01-01 |
Тулуза
|
- |
Аячо
|
|
2023-01-11 |
Аячо
|
- |
Реймс
|
|
2023-01-15 |
Монако
|
- |
Аячо
|
|
2023-01-21 |
Тулуза
|
- |
Аячо
|
|
2023-01-29 |
Аячо
|
- |
Лион
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.47 |
3.24 |
3.00 |
| Вероятност |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.40 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.40 |
1.55 |
| Вероятност |
54% |
46% |
|
1X @ 1.40 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.17 |
5.00 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.17 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.60 |
2.35 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Над 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.40 |
1.58 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.58 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.55 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Г/Г @ 1.50 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-14 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!