Примера - Боливия
сряда, 10.03.2021
19:00
отложен
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Оруро |
| Гост: |
Вила Тунари |
| Разстояние: |
215.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Хесус Бермудес
|
| Капацитет: |
32 000 |
| Размер: |
110 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.00 |
3.60 |
1.61 |
2 |
|
|
|
2.10 |
1.14 |
| 26% |
33% |
41% |
1.61 |
|
|
|
25% |
75% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.53 |
2.46 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 26% |
74% |
|
|
|
19% |
81% |
|
|
|
15% |
85% |
Последни 2 директни срещи
|
2020-12-31 |
Сан Хосе Оруро
|
1 - 1 |
Палмафлор
|
|
2020-11-28 |
Палмафлор
|
5 - 0 |
Сан Хосе Оруро
|
Сан Хосе Оруро последни 12 срещи
|
2020-12-31 |
Сан Хосе Оруро
|
1 - 1 |
Палмафлор
|
|
2020-12-29 |
Блуминг
|
4 - 0 |
Сан Хосе Оруро
|
|
2020-12-27 |
Ориенте Петр.
|
1 - 0 |
Сан Хосе Оруро
|
|
2020-12-25 |
Аурора Кочабамба
|
2 - 0 |
Сан Хосе Оруро
|
|
2020-12-22 |
Сан Хосе Оруро
|
0 - 2 |
Х. Вилстерман
|
|
2020-12-20 |
Гуабира Монтеро
|
4 - 0 |
Сан Хосе Оруро
|
|
2020-12-17 |
Сан Хосе Оруро
|
1 - 3 |
Олуейс Реди
|
|
2020-12-13 |
Насионал Потоси
|
3 - 2 |
Сан Хосе Оруро
|
|
2020-12-11 |
Сан Хосе Оруро
|
1 - 2 |
Реал Потоси
|
|
2020-12-09 |
Роял Пари
|
2 - 0 |
Сан Хосе Оруро
|
|
2020-12-07 |
Сан Хосе Оруро
|
4 - 1 |
Реал Санта Крус
|
|
2020-12-04 |
Боливар Ла Пас
|
2 - 0 |
Сан Хосе Оруро
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
11 |
6 |
5 |
| 8% |
8% |
83% |
|
92% |
50% |
42% |
Палмафлор последни 12 срещи
|
2020-12-31 |
Сан Хосе Оруро
|
1 - 1 |
Палмафлор
|
|
2020-12-29 |
Ориенте Петр.
|
0 - 1 |
Палмафлор
|
|
2020-12-27 |
Палмафлор
|
1 - 1 |
Х. Вилстерман
|
|
2020-12-25 |
Олуейс Реди
|
4 - 0 |
Палмафлор
|
|
2020-12-22 |
Палмафлор
|
0 - 0 |
Реал Потоси
|
|
2020-12-19 |
Реал Санта Крус
|
2 - 1 |
Палмафлор
|
|
2020-12-16 |
Палмафлор
|
2 - 1 |
Стронгест
|
|
2020-12-14 |
Блуминг
|
3 - 1 |
Палмафлор
|
|
2020-12-12 |
Палмафлор
|
1 - 0 |
Аурора Кочабамба
|
|
2020-12-08 |
Гуабира Монтеро
|
2 - 0 |
Палмафлор
|
|
2020-12-06 |
Палмафлор
|
0 - 0 |
Насионал Потоси
|
|
2020-12-03 |
Роял Пари
|
3 - 1 |
Палмафлор
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
5 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
42% |
25% |
Сан Хосе Оруро следващи 6 срещи
|
2021-03-14 |
Олуейс Реди
|
- |
Сан Хосе Оруро
|
|
2021-03-20 |
Сан Хосе Оруро
|
- |
Палмафлор
|
|
2021-04-03 |
Сан Хосе Оруро
|
- |
Роял Пари
|
|
2021-04-12 |
Реал Потоси
|
- |
Сан Хосе Оруро
|
|
2021-04-19 |
Сан Хосе Оруро
|
- |
Гуабира Монтеро
|
|
2021-04-24 |
Сан Хосе Оруро
|
- |
Гуабира Монтеро
|
Палмафлор следващи 6 срещи
|
2021-03-13 |
Палмафлор
|
- |
Реал Санта Крус
|
|
2021-03-18 |
Х. Вилстерман
|
- |
Палмафлор
|
|
2021-03-20 |
Сан Хосе Оруро
|
- |
Палмафлор
|
|
2021-03-28 |
Насионал Потоси
|
- |
Палмафлор
|
|
2021-04-08 |
Палмафлор
|
- |
Х. Вилстерман
|
|
2021-04-10 |
Палмафлор
|
- |
Ориенте Петр.
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
5.00 |
3.60 |
1.61 |
| Вероятност |
26% |
33% |
41% |
|
2 @ 1.61 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.10 |
1.14 |
| Вероятност |
25% |
75% |
|
X2 @ 1.14 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
4.00 |
| Вероятност |
|
26% |
74% |
|
Под 1.5 @ 4.00 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.46 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Под 2.5 @ 2.46 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.62 |
1.44 |
| Вероятност |
|
15% |
85% |
|
Под 3.5 @ 1.44 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.72 |
2.00 |
| Вероятност |
|
17% |
83% |
|
Без @ 2.00 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-10 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!