Копа де ла Лига Професионал
Аржентина
неделя, 14.02.2021
00:30
Сан Лоренцо
Арсенал Саранди
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Буенос Айрес |
| Гост: |
Буенос Айрес |
| Стадион |
| Стадион: |
Нуево Газометро
|
| Капацитет: |
43 494 |
| Размер: |
110 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
00:30 (21:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.83 |
3.25 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.20 |
1.80 |
| 39% |
33% |
28% |
1.83 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.86 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
3.96 |
1.22 |
| 67% |
33% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
23% |
77% |
Последни 12 директни срещи
|
2019-08-24 |
Арсенал Саранди
|
0 - 2 |
Сан Лоренцо
|
|
2017-09-16 |
Сан Лоренцо
|
1 - 0 |
Арсенал Саранди
|
|
2016-10-16 |
Арсенал Саранди
|
1 - 3 |
Сан Лоренцо
|
|
2016-03-12 |
Сан Лоренцо
|
0 - 2 |
Арсенал Саранди
|
|
2015-07-17 |
Сан Лоренцо
|
3 - 0 |
Арсенал Саранди
|
|
2014-10-14 |
Арсенал Саранди
|
0 - 0 |
Сан Лоренцо
|
|
2014-04-04 |
Сан Лоренцо
|
2 - 0 |
Арсенал Саранди
|
|
2013-10-17 |
Сан Лоренцо
|
0 - 3 |
Арсенал Саранди
|
|
2013-10-13 |
Арсенал Саранди
|
2 - 1 |
Сан Лоренцо
|
|
2013-04-21 |
Арсенал Саранди
|
1 - 3 |
Сан Лоренцо
|
|
2012-10-06 |
Сан Лоренцо
|
0 - 0 |
Арсенал Саранди
|
|
2012-04-29 |
Сан Лоренцо
|
2 - 0 |
Арсенал Саранди
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
5 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
42% |
17% |
Сан Лоренцо последни 12 срещи
|
2021-01-11 |
Банфийлд
|
4 - 1 |
Сан Лоренцо
|
|
2021-01-04 |
Сан Лоренцо
|
1 - 2 |
Химнасия ЛП
|
|
2020-12-30 |
Атл. Тукуман
|
1 - 3 |
Сан Лоренцо
|
|
2020-12-19 |
Сан Лоренцо
|
2 - 2 |
Колон Санта Фе
|
|
2020-12-13 |
Сан Лоренцо
|
0 - 2 |
Талерес Кордоба
|
|
2020-12-07 |
Сан Лоренцо
|
0 - 0 |
Алдосиви
|
|
2020-12-01 |
Естудиантес ЛП
|
0 - 0 |
Сан Лоренцо
|
|
2020-11-23 |
Сан Лоренцо
|
2 - 0 |
Архентинос Хун.
|
|
2020-11-14 |
Алдосиви
|
1 - 4 |
Сан Лоренцо
|
|
2020-11-07 |
Сан Лоренцо
|
2 - 0 |
Естудиантес ЛП
|
|
2020-10-31 |
Архентинос Хун.
|
0 - 0 |
Сан Лоренцо
|
|
2020-03-14 |
Патронато Парана
|
1 - 3 |
Сан Лоренцо
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
6 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
50% |
42% |
Арсенал Саранди последни 12 срещи
|
2021-01-10 |
Арсенал Саранди
|
1 - 0 |
Атл. Уракан
|
|
2021-01-03 |
Индепендиенте
|
3 - 4 |
Арсенал Саранди
|
|
2020-12-28 |
Ривър Плейт
|
2 - 1 |
Арсенал Саранди
|
|
2020-12-19 |
Арсенал Саранди
|
0 - 1 |
Архентинос Хун.
|
|
2020-12-12 |
Бока Хуниорс
|
1 - 1 |
Арсенал Саранди
|
|
2020-12-05 |
Арсенал Саранди
|
1 - 0 |
Расинг Клуб
|
|
2020-11-30 |
Атл. Тукуман
|
3 - 2 |
Арсенал Саранди
|
|
2020-11-20 |
Арсенал Саранди
|
2 - 3 |
Унион Санта Фе
|
|
2020-11-14 |
Расинг Клуб
|
0 - 2 |
Арсенал Саранди
|
|
2020-11-08 |
Арсенал Саранди
|
1 - 2 |
Атл. Тукуман
|
|
2020-11-01 |
Унион Санта Фе
|
0 - 0 |
Арсенал Саранди
|
|
2020-03-15 |
Унион Санта Фе
|
1 - 1 |
Арсенал Саранди
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
5 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
42% |
25% |
Сан Лоренцо следващи 6 срещи
|
2021-02-23 |
Колон Санта Фе
|
- |
Сан Лоренцо
|
|
2021-02-28 |
Сан Лоренцо
|
- |
Сентрал Кордоба
|
|
2021-03-07 |
Сан Лоренцо
|
- |
Атл. Уракан
|
|
2021-03-11 |
У. де Чили
|
- |
Сан Лоренцо
|
|
2021-03-15 |
Банфийлд
|
- |
Сан Лоренцо
|
|
2021-03-18 |
Сан Лоренцо
|
- |
У. де Чили
|
Арсенал Саранди следващи 6 срещи
|
2021-02-20 |
Арсенал Саранди
|
- |
Банфийлд
|
|
2021-02-26 |
Алдосиви
|
- |
Арсенал Саранди
|
|
2021-03-07 |
Арсенал Саранди
|
- |
Естудиантес ЛП
|
|
2021-03-15 |
Росарио Сентрал
|
- |
Арсенал Саранди
|
|
2021-03-22 |
Арсенал Саранди
|
- |
КА Платенсе
|
|
2021-03-27 |
Архентинос Хун.
|
- |
Арсенал Саранди
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.83 |
3.25 |
4.00 |
| Вероятност |
39% |
33% |
28% |
|
1 @ 1.83 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.20 |
1.80 |
| Вероятност |
68% |
32% |
|
1X @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.39 |
2.86 |
| Вероятност |
|
67% |
33% |
|
Над 1.5 @ 1.39 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.65 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.96 |
1.22 |
| Вероятност |
|
23% |
77% |
|
Под 3.5 @ 1.22 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.01 |
1.71 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 1.71 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-13 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!