Копа Либертадорес - Квалификации
четвъртък, 18.03.2021
00:30
Сан Лоренцо
(Аржентина)
У. де Чили
(Чили)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Буенос Айрес (Арж) |
| Гост: |
Сантяго (Чил) |
| Разстояние: |
1 137.3 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Нуево Газометро
(Буенос Айрес / Арж)
|
| Капацитет: |
43 494 |
| Размер: |
110 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
00:30 (21:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.22 |
5.00 |
13.00 |
1 |
|
|
|
1.03 |
3.75 |
| 45% |
36% |
19% |
1.22 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.10 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.60 |
1.26 |
| 66% |
34% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
22% |
78% |
Последни 1 директни срещи
|
2021-03-11 |
У. де Чили
|
1 - 1 |
Сан Лоренцо
|
Сан Лоренцо последни 12 срещи
|
2021-03-15 |
Банфийлд
|
0 - 0 |
Сан Лоренцо
|
|
2021-03-11 |
У. де Чили
|
1 - 1 |
Сан Лоренцо
|
|
2021-03-07 |
Сан Лоренцо
|
1 - 1 |
Атл. Уракан
|
|
2021-02-28 |
Сан Лоренцо
|
0 - 4 |
Сентрал Кордоба
|
|
2021-02-23 |
Колон Санта Фе
|
2 - 0 |
Сан Лоренцо
|
|
2021-02-14 |
Сан Лоренцо
|
2 - 1 |
Арсенал Саранди
|
|
2021-01-11 |
Банфийлд
|
4 - 1 |
Сан Лоренцо
|
|
2021-01-04 |
Сан Лоренцо
|
1 - 2 |
Химнасия ЛП
|
|
2020-12-30 |
Атл. Тукуман
|
1 - 3 |
Сан Лоренцо
|
|
2020-12-19 |
Сан Лоренцо
|
2 - 2 |
Колон Санта Фе
|
|
2020-12-13 |
Сан Лоренцо
|
0 - 2 |
Талерес Кордоба
|
|
2020-12-07 |
Сан Лоренцо
|
0 - 0 |
Алдосиви
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
6 |
4 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
50% |
33% |
У. де Чили последни 12 срещи
|
2021-03-11 |
У. де Чили
|
1 - 1 |
Сан Лоренцо
|
|
2021-02-13 |
У. де Чили
|
3 - 1 |
Антофагаста
|
|
2021-02-10 |
Курико Унидо
|
0 - 0 |
У. де Чили
|
|
2021-02-06 |
У. де Чили
|
3 - 0 |
Унион Еспаньола
|
|
2021-01-29 |
Кокимбо Унидо
|
0 - 1 |
У. де Чили
|
|
2021-01-24 |
У. де Чили
|
2 - 2 |
Депортес Икике
|
|
2021-01-17 |
Коло-Коло
|
0 - 0 |
У. де Чили
|
|
2021-01-14 |
У. де Чили
|
1 - 1 |
Палестино
|
|
2021-01-06 |
У. де Чили
|
0 - 1 |
О'Хигинс
|
|
2021-01-03 |
У. де Чили
|
2 - 0 |
У. Консепсион
|
|
2020-12-28 |
Кобресал
|
2 - 0 |
У. де Чили
|
|
2020-12-23 |
У. де Чили
|
0 - 0 |
У. Католика
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
7 |
3 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
58% |
25% |
17% |
Класиране Сан Лоренцо
Няма данни в системата
Класиране Примера Дивисион (Чили)
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
У. Католика |
34 |
18 |
11 |
5 |
65 |
35 |
+30 |
65 |
| 2 |
Унион Ла Калера |
34 |
17 |
6 |
11 |
59 |
41 |
+18 |
57 |
| 3 |
У. де Чили |
34 |
13 |
13 |
8 |
49 |
33 |
+16 |
52 |
| 4 |
Унион Еспаньола |
34 |
14 |
10 |
10 |
55 |
53 |
+2 |
52 |
| 5 |
Палестино |
34 |
14 |
9 |
11 |
49 |
45 |
+4 |
51 |
| 6 |
Антофагаста |
34 |
12 |
12 |
10 |
43 |
42 |
+1 |
48 |
| 7 |
Кобресал |
34 |
13 |
8 |
13 |
45 |
40 |
+5 |
47 |
| 8 |
Уачипато |
34 |
13 |
7 |
14 |
43 |
44 |
-1 |
46 |
| 9 |
Курико Унидо |
34 |
13 |
7 |
14 |
40 |
52 |
-12 |
46 |
| 10 |
О'Хигинс |
34 |
12 |
9 |
13 |
40 |
39 |
+1 |
45 |
| 11 |
Сантяго Уонд. |
34 |
12 |
8 |
14 |
42 |
53 |
-11 |
44 |
| 12 |
Евертън ВМ |
34 |
10 |
13 |
11 |
37 |
41 |
-4 |
43 |
| 13 |
Аудакс Италиано |
34 |
10 |
11 |
13 |
47 |
50 |
-3 |
41 |
| 14 |
У. Консепсион |
34 |
9 |
14 |
11 |
38 |
46 |
-8 |
41 |
| 15 |
Деп. Ла Серена |
34 |
10 |
9 |
15 |
34 |
41 |
-7 |
39 |
| 16 |
Коло-Коло |
34 |
9 |
12 |
13 |
33 |
43 |
-10 |
39 |
| 17 |
Депортес Икике |
34 |
9 |
11 |
14 |
38 |
46 |
-8 |
38 |
| 18 |
Кокимбо Унидо |
34 |
9 |
8 |
17 |
33 |
46 |
-13 |
35 |
Сан Лоренцо следващи 6 срещи
|
2021-03-21 |
Сан Лоренцо
|
- |
Алдосиви
|
|
2021-03-25 |
Сан Лоренцо
|
- |
Деф. Хустисия
|
|
2021-03-29 |
Естудиантес ЛП
|
- |
Сан Лоренцо
|
|
2021-04-02 |
Сан Лоренцо
|
- |
Росарио Сентрал
|
|
2021-04-07 |
Сан Лоренцо
|
- |
Сантос SP
|
|
2021-04-10 |
КА Платенсе
|
- |
Сан Лоренцо
|
У. де Чили следващи 6 срещи
|
2021-04-03 |
У. де Чили
|
- |
Уачипато
|
|
2021-04-11 |
Деп. Ла Серена
|
- |
У. де Чили
|
|
2021-04-20 |
У. де Чили
|
- |
Унион Еспаньола
|
|
2021-04-25 |
Коло-Коло
|
- |
У. де Чили
|
|
2021-05-04 |
У. де Чили
|
- |
Сантяго Уонд.
|
|
2021-05-09 |
Антофагаста
|
- |
У. де Чили
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.22 |
5.00 |
13.00 |
| Вероятност |
45% |
36% |
19% |
|
1 @ 1.22 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.03 |
3.75 |
| Вероятност |
85% |
15% |
|
1X @ 1.03 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.34 |
3.10 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 1.5 @ 1.34 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.85 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 2.5 @ 1.85 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.60 |
1.26 |
| Вероятност |
|
22% |
78% |
|
Под 3.5 @ 1.26 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.68 |
1.42 |
| Вероятност |
|
34% |
66% |
|
Без @ 1.42 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-17 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!