Джей Лига 1 - Япония
събота, 03.09.2022
10:30
10:30

С. Хирошима

Шимизу Ес-Пулс
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хирошима |
| Гост: | Шидзуока |
| Разстояние: | 545.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хирошима Биг Арч |
| Капацитет: | 50 000 |
| Размер: | 107 x 73 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 10:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.00 | 5.25 | 1 | 1.16 | 2.20 | |||
| 46% | 29% | 25% | 1.65 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 47% | 53% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-18 | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 1 | С. Хирошима |
| 2022-04-29 | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 2 | С. Хирошима |
| 2022-03-26 | С. Хирошима | 1 - 2 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2021-11-20 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 0 | С. Хирошима |
| 2021-04-28 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | С. Хирошима |
| 2021-03-17 | С. Хирошима | 1 - 0 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2021-03-03 | С. Хирошима | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2020-10-10 | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 3 | С. Хирошима |
| 2020-09-09 | С. Хирошима | 4 - 1 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2019-10-19 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | С. Хирошима |
| 2019-02-23 | С. Хирошима | 1 - 1 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2018-10-20 | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 0 | С. Хирошима |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 25% |
С. Хирошима последни 12 срещи
| 2022-08-27 | Серезо Осака | 0 - 3 | С. Хирошима |
| 2022-08-20 | С. Хирошима | 5 - 2 | Гамба Осака |
| 2022-08-14 | Кашива Рейсол | 2 - 3 | С. Хирошима |
| 2022-08-10 | Йокохама Ф М. | 1 - 2 | С. Хирошима |
| 2022-08-06 | Кашима Антлърс | 0 - 2 | С. Хирошима |
| 2022-08-03 | С. Хирошима | 3 - 1 | Йокохама Ф М. |
| 2022-07-30 | С. Хирошима | 1 - 2 | Токио |
| 2022-07-17 | Киото Санга | 1 - 1 | С. Хирошима |
| 2022-07-13 | Теспа Гунма | 0 - 1 | С. Хирошима |
| 2022-07-10 | С. Хирошима | 1 - 1 | Шонан Белмар |
| 2022-07-06 | Йокохама Ф М. | 3 - 0 | С. Хирошима |
| 2022-07-02 | С. Хирошима | 3 - 0 | Джубило Ивата |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 8 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 67% | 25% |
Шимизу Ес-Пулс последни 12 срещи
| 2022-08-27 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 0 | Киото Санга |
| 2022-08-20 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Кашива Рейсол |
| 2022-08-14 | Гамба Осака | 0 - 2 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-08-07 | Токио | 0 - 2 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-07-31 | Шимизу Ес-Пулс | 3 - 3 | Саган Тошу |
| 2022-07-16 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | Урава Ред Дайм. |
| 2022-07-10 | Нагоя Грампус | 0 - 2 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-07-06 | Висел Кобе | 2 - 1 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-07-02 | Шимизу Ес-Пулс | 3 - 5 | Йокохама Ф М. |
| 2022-06-26 | Серезо Осака | 1 - 1 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-06-22 | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | Киото Санга |
| 2022-06-18 | Шимизу Ес-Пулс | 3 - 1 | Ависпа Фукуока |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 42% | 25% |
Класиране Джей Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронт. | 25 | +16 | 49 |
| 2 | Йокохама Ф М. | 24 | +24 | 48 |
| 3 | С. Хирошима | 27 | +15 | 47 |
| 4 | Кашима Антлърс | 27 | +5 | 44 |
| 5 | Кашива Рейсол | 27 | +4 | 43 |
| 6 | Серезо Осака | 26 | +9 | 41 |
| 7 | Токио | 25 | +1 | 38 |
| 8 | Саган Тошу | 27 | +4 | 37 |
| 9 | Урава Ред Дайм. | 25 | +12 | 35 |
| 10 | Нагоя Грампус | 26 | -4 | 33 |
| 11 | Шимизу Ес-Пулс | 27 | -4 | 31 |
| 12 | К. Сапоро | 27 | -16 | 31 |
| 13 | Ависпа Фукуока | 27 | -9 | 28 |
| 14 | Гамба Осака | 27 | -11 | 28 |
| 15 | Киото Санга | 25 | -6 | 26 |
| 16 | Шонан Белмар | 25 | -11 | 26 |
| 17 | Висел Кобе | 25 | -9 | 24 |
| 18 | Джубило Ивата | 26 | -20 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| С. Хирошима | |
| Шимизу Ес-Пулс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | С. Хирошима | Шимизу Ес-Пулс |
|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронт. | 0 - 2 | |
| 2 | Йокохама Ф М. | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | С. Хирошима | - | |
| 4 | Кашима Антлърс | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Кашива Рейсол | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | Серезо Осака | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Токио | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 8 | Саган Тошу | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Урава Ред Дайм. | 1 - 1 | |
| 10 | Нагоя Грампус | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Шимизу Ес-Пулс | - | |
| 12 | К. Сапоро | ||
| 13 | Ависпа Фукуока | 1 - 0 | |
| 14 | Гамба Осака | 5 - 2 | 0 - 2 |
| 15 | Киото Санга | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Шонан Белмар | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 17 | Висел Кобе | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Джубило Ивата | 3 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| С. Хирошима | Шимизу Ес-Пулс | |
| Позиция | 3 | 11 |
| Точки | 47 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 27 | 19 |
Форма в шампионата
| С. Хирошима | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Победи Равни Загуби |
13
8 6 |
7
10 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 3 |
5
4 4 |
Голове в шампионата
| С. Хирошима | Шимизу Ес-Пулс | |
|
Вкарани Получени |
43
28 |
35
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
12 |
17
13 |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (234) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (582) | |
| Средно голове на мач | 2.49 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 25% |
С. Хирошима следващи 6 срещи
| 2022-09-07 | Серезо Осака | - | С. Хирошима |
| 2022-09-10 | Кавазаки Фронт. | - | С. Хирошима |
| 2022-09-17 | Нагоя Грампус | - | С. Хирошима |
| 2022-09-21 | Ависпа Фукуока | - | С. Хирошима |
| 2022-09-25 | С. Хирошима | - | Ависпа Фукуока |
| 2022-10-01 | С. Хирошима | - | Урава Ред Дайм. |
Шимизу Ес-Пулс следващи 6 срещи
| 2022-09-10 | Шимизу Ес-Пулс | - | Шонан Белмар |
| 2022-09-17 | Ависпа Фукуока | - | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-10-01 | Шимизу Ес-Пулс | - | Джубило Ивата |
| 2022-10-08 | Кавазаки Фронт. | - | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-10-22 | Шимизу Ес-Пулс | - | Джубило Ивата |
| 2022-10-29 | Шимизу Ес-Пулс | - | Кашима Антлърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 4.00 | 5.25 |
| Вероятност | 46% | 29% | 25% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.20 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-03 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
