Примера - Коста Рика
петък, 23.04.2021
02:00
02:00

Сантос Гуапилес

Ередиано
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гуапилес |
| Гост: | Ередия |
| Разстояние: | 43.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ебал Родригес |
| Капацитет: | 3 000 |
| Размер: | 105 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 02:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.40 | 2.55 | 1X | 1.50 | 1.44 | |||
| 45% | 28% | 27% | 1.50 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 79% | 21% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-14 | Ередиано | 2 - 1 | Сантос Гуапилес |
| 2020-10-04 | Ередиано | 0 - 0 | Сантос Гуапилес |
| 2020-08-23 | Сантос Гуапилес | 1 - 1 | Ередиано |
| 2020-05-31 | Ередиано | 3 - 1 | Сантос Гуапилес |
| 2020-02-09 | Сантос Гуапилес | 1 - 1 | Ередиано |
| 2019-11-03 | Ередиано | 6 - 2 | Сантос Гуапилес |
| 2019-09-05 | Сантос Гуапилес | 1 - 1 | Ередиано |
| 2019-04-14 | Сантос Гуапилес | 1 - 1 | Ередиано |
| 2019-02-14 | Ередиано | 3 - 2 | Сантос Гуапилес |
| 2018-10-03 | Сантос Гуапилес | 0 - 1 | Ередиано |
| 2018-08-05 | Ередиано | 3 - 0 | Сантос Гуапилес |
| 2018-05-13 | Ередиано | 3 - 1 | Сантос Гуапилес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 10 | 6 | 4 | |
| 0% | 42% | 58% | 83% | 50% | 33% |
Сантос Гуапилес последни 12 срещи
| 2021-04-19 | Сан Карлос | 1 - 0 | Сантос Гуапилес |
| 2021-04-11 | Сантос Гуапилес | 3 - 0 | Хикарал |
| 2021-04-04 | Гуадалупе | 2 - 4 | Сантос Гуапилес |
| 2021-03-31 | Сантос Гуапилес | 3 - 1 | Сп. Сан Хосе |
| 2021-03-21 | ЛД Алахуеленсе | 1 - 1 | Сантос Гуапилес |
| 2021-03-14 | Перес Селедон | 1 - 1 | Сантос Гуапилес |
| 2021-03-09 | Сантос Гуапилес | 1 - 0 | Картахинес |
| 2021-03-04 | Мун. Гресия | 1 - 2 | Сантос Гуапилес |
| 2021-02-28 | Сантос Гуапилес | 1 - 1 | Деп. Саприса |
| 2021-02-20 | Лимон | 3 - 2 | Сантос Гуапилес |
| 2021-02-14 | Ередиано | 2 - 1 | Сантос Гуапилес |
| 2021-02-08 | Сантос Гуапилес | 3 - 1 | Сан Карлос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Ередиано последни 12 срещи
| 2021-04-18 | Ередиано | 1 - 2 | Картахинес |
| 2021-04-11 | Гуадалупе | 2 - 2 | Ередиано |
| 2021-04-03 | ЛД Алахуеленсе | 1 - 1 | Ередиано |
| 2021-03-31 | Ередиано | 2 - 2 | Хикарал |
| 2021-03-20 | Мун. Гресия | 1 - 4 | Ередиано |
| 2021-03-13 | Ередиано | 0 - 1 | Сан Карлос |
| 2021-03-07 | Ередиано | 2 - 1 | Сп. Сан Хосе |
| 2021-03-03 | Лимон | 0 - 2 | Ередиано |
| 2021-02-28 | Ередиано | 1 - 1 | Перес Селедон |
| 2021-02-22 | Деп. Саприса | 1 - 0 | Ередиано |
| 2021-02-14 | Ередиано | 2 - 1 | Сантос Гуапилес |
| 2021-02-07 | Картахинес | 1 - 2 | Ередиано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛД Алахуеленсе | 19 | +33 | 43 |
| 2 | Сантос Гуапилес | 18 | +8 | 31 |
| 3 | Деп. Саприса | 19 | +2 | 25 |
| 4 | Хикарал | 19 | -3 | 24 |
| 5 | Картахинес | 19 | -2 | 23 |
| 6 | Сан Карлос | 18 | -6 | 23 |
| 7 | Ередиано | 18 | +1 | 22 |
| 8 | Перес Селедон | 19 | -7 | 22 |
| 9 | Лимон | 19 | -11 | 21 |
| 10 | Сп. Сан Хосе | 19 | -11 | 20 |
| 11 | Гуадалупе | 19 | +2 | 19 |
| 12 | Мун. Гресия | 18 | -6 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Сантос Гуапилес | |
| Ередиано | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сантос Гуапилес | Ередиано |
|---|---|---|---|
| 1 | ЛД Алахуеленсе | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | Сантос Гуапилес | - | |
| 3 | Деп. Саприса | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Хикарал | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Картахинес | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Сан Карлос | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Ередиано | - | |
| 8 | Перес Селедон | 2 - 0 | |
| 9 | Лимон | 0 - 2 | |
| 10 | Сп. Сан Хосе | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 11 | Гуадалупе | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Мун. Гресия | 1 - 4 |
Класиране в шампионата
| Сантос Гуапилес | Ередиано | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 31 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 17 | 11 |
Форма в шампионата
| Сантос Гуапилес | Ередиано | |
|
Победи Равни Загуби |
9
4 5 |
5
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 1 |
3
2 4 |
Голове в шампионата
| Сантос Гуапилес | Ередиано | |
|
Вкарани Получени |
28
20 |
26
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
8 |
14
13 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (112) | |
| Победа за домакина | 32% |
| Равен | 40% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (283) | |
| Средно голове на мач | 2.53 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 25% |
Сантос Гуапилес следващи 6 срещи
| 2021-04-26 | Сантос Гуапилес | - | Лимон |
| 2021-05-02 | Деп. Саприса | - | Сантос Гуапилес |
| 2021-05-13 | Сантос Гуапилес | - | Мун. Гресия |
| 2021-05-18 | Ередиано | - | Сантос Гуапилес |
| 2021-05-21 | Сантос Гуапилес | - | Ередиано |
| 2021-07-28 | Деп. Саприса | - | Сантос Гуапилес |
Ередиано следващи 6 срещи
| 2021-04-26 | Ередиано | - | Деп. Саприса |
| 2021-05-02 | Перес Селедон | - | Ередиано |
| 2021-05-13 | Ередиано | - | Лимон |
| 2021-05-18 | Ередиано | - | Сантос Гуапилес |
| 2021-05-21 | Сантос Гуапилес | - | Ередиано |
| 2021-05-24 | Деп. Саприса | - | Ередиано |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 3.40 | 2.55 |
| Вероятност | 45% | 28% | 27% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.44 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-23 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
