Серия А - Бразилия
сряда, 17.02.2021
22:00
22:00

Сантос SP

Коринтианс SP
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сантос |
| Гост: | Сао Пауло |
| Разстояние: | 55.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Вила Белмира |
| Капацитет: | 16 798 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 22:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.20 | 3.40 | 12 | 1.30 | 1.61 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.36 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-07 | Коринтианс SP | 1 - 1 | Сантос SP |
| 2020-02-02 | Коринтианс SP | 2 - 0 | Сантос SP |
| 2019-10-26 | Коринтианс SP | 0 - 0 | Сантос SP |
| 2019-06-13 | Сантос SP | 1 - 0 | Коринтианс SP |
| 2019-04-09 | Сантос SP | 1 - 0 | Коринтианс SP |
| 2019-03-31 | Коринтианс SP | 2 - 1 | Сантос SP |
| 2019-03-10 | Коринтианс SP | 0 - 0 | Сантос SP |
| 2019-01-13 | Коринтианс SP | 1 - 1 | Сантос SP |
| 2018-10-13 | Сантос SP | 1 - 0 | Коринтианс SP |
| 2018-06-07 | Коринтианс SP | 1 - 1 | Сантос SP |
| 2018-03-04 | Сантос SP | 1 - 1 | Коринтианс SP |
| 2017-09-10 | Сантос SP | 2 - 0 | Коринтианс SP |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 1 | 0 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 8% | 0% |
Сантос SP последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Сантос SP | 2 - 0 | Коритиба PR |
| 2021-02-07 | Атлетико GO | 1 - 1 | Сантос SP |
| 2021-02-03 | Гремио RS | 3 - 3 | Сантос SP |
| 2021-01-30 | Палмейрас SP | 1 - 0 | Сантос SP |
| 2021-01-26 | Атлетико MG | 2 - 0 | Сантос SP |
| 2021-01-24 | Сантос SP | 3 - 4 | Гояс GO |
| 2021-01-21 | Форталеса CE | 2 - 0 | Сантос SP |
| 2021-01-17 | Сантос SP | 2 - 1 | Ботафого RJ |
| 2021-01-13 | Сантос SP | 3 - 0 | Бока Хуниорс |
| 2021-01-10 | Сао Пауло SP | 0 - 1 | Сантос SP |
| 2021-01-06 | Бока Хуниорс | 0 - 0 | Сантос SP |
| 2020-12-27 | Сантос SP | 1 - 1 | Сеара CE |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Коринтианс SP последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Фламенго RJ | 2 - 1 | Коринтианс SP |
| 2021-02-11 | Коринтианс SP | 3 - 3 | Атлетико PR |
| 2021-02-04 | Коринтианс SP | 2 - 1 | Сеара CE |
| 2021-01-28 | Баия BA | 2 - 1 | Коринтианс SP |
| 2021-01-25 | Коринтианс SP | 0 - 2 | Брагантино SP |
| 2021-01-22 | Коринтианс SP | 3 - 0 | Спорт Ресифе PE |
| 2021-01-18 | Палмейрас SP | 4 - 0 | Коринтианс SP |
| 2021-01-14 | Коринтианс SP | 5 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2020-12-27 | Ботафого RJ | 0 - 2 | Коринтианс SP |
| 2020-12-21 | Коринтианс SP | 2 - 1 | Гояс GO |
| 2020-12-13 | Коринтианс SP | 1 - 0 | Сао Пауло SP |
| 2020-12-03 | Форталеса CE | 0 - 0 | Коринтианс SP |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 8 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 25% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Интернасионал | 36 | +27 | 69 |
| 2 | Фламенго RJ | 36 | +20 | 68 |
| 3 | Сао Пауло SP | 35 | +18 | 62 |
| 4 | Атлетико MG | 36 | +16 | 62 |
| 5 | Флуминензе RJ | 36 | +11 | 60 |
| 6 | Палмейрас SP | 34 | +17 | 56 |
| 7 | Гремио RS | 36 | +13 | 56 |
| 8 | Сантос SP | 35 | +2 | 50 |
| 9 | Атлетико PR | 36 | +1 | 50 |
| 10 | Брагантино SP | 36 | +9 | 49 |
| 11 | Коринтианс SP | 35 | +1 | 49 |
| 12 | Сеара CE | 36 | 0 | 46 |
| 13 | Атлетико GO | 36 | -7 | 46 |
| 14 | Спорт Ресифе PE | 36 | -16 | 42 |
| 15 | Форталеса CE | 36 | -4 | 41 |
| 16 | Баия BA | 36 | -17 | 38 |
| 17 | Васко да Гама | 36 | -20 | 37 |
| 18 | Гояс GO | 36 | -21 | 36 |
| 19 | Коритиба PR | 35 | -20 | 28 |
| 20 | Ботафого RJ | 36 | -30 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Сантос SP | |
| Коринтианс SP | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сантос SP | Коринтианс SP |
|---|---|---|---|
| 1 | Интернасионал | 2 - 0 | |
| 2 | Фламенго RJ | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Сао Пауло SP | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Атлетико MG | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 5 | Флуминензе RJ | 2 - 1 | |
| 6 | Палмейрас SP | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 7 | Гремио RS | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Сантос SP | - | |
| 9 | Атлетико PR | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Брагантино SP | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Коринтианс SP | - | |
| 12 | Сеара CE | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Атлетико GO | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | Спорт Ресифе PE | 4 - 2 | 1 - 0 |
| 15 | Форталеса CE | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Баия BA | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | Васко да Гама | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 18 | Гояс GO | 3 - 4 | 1 - 2 |
| 19 | Коритиба PR | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Ботафого RJ | 2 - 1 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Сантос SP | Коринтианс SP | |
| Позиция | 8 | 11 |
| Точки | 50 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 30 | 19 |
Форма в шампионата
| Сантос SP | Коринтианс SP | |
|
Победи Равни Загуби |
13
11 11 |
13
10 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
6 3 |
5
4 8 |
Голове в шампионата
| Сантос SP | Коринтианс SP | |
|
Вкарани Получени |
50
48 |
45
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
33
22 |
16
21 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (357) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (896) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.42 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 20% |
Сантос SP следващи 6 срещи
| 2021-02-21 | Сантос SP | - | Флуминензе RJ |
| 2021-02-26 | Баия BA | - | Сантос SP |
| 2021-02-28 | Санто Андре SP | - | Сантос SP |
| 2021-03-06 | Сао Пауло SP | - | Сантос SP |
| 2021-03-09 | Сантос SP | - | Депортиво Лара |
| 2021-03-13 | Сантос SP | - | Итуано SP |
Коринтианс SP следващи 6 срещи
| 2021-02-21 | Коринтианс SP | - | Васко да Гама |
| 2021-02-26 | Интернасионал | - | Коринтианс SP |
| 2021-02-28 | Брагантино SP | - | Коринтианс SP |
| 2021-03-03 | Коринтианс SP | - | Палмейрас SP |
| 2021-03-07 | Коринтианс SP | - | Понте Прета SP |
| 2021-03-14 | Сао Каетано SP | - | Коринтианс SP |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 3.20 | 3.40 |
| Вероятност | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.61 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-17 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
