Купа на Португалия
сряда, 10.02.2021
20:15
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Брага |
| Гост: |
Порто |
| Разстояние: |
47.3 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Ещадио Мунисипал де Брага
|
| Капацитет: |
30 154 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
20:15 (20:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.20 |
2.40 |
X |
|
|
|
1.53 |
1.36 |
| 32% |
32% |
36% |
3.20 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-02-07 |
Спортинг Брага
|
2 - 2 |
Порто
|
|
2020-09-19 |
Порто
|
3 - 1 |
Спортинг Брага
|
|
2020-07-25 |
Спортинг Брага
|
2 - 1 |
Порто
|
|
2020-01-25 |
Спортинг Брага
|
1 - 0 |
Порто
|
|
2020-01-17 |
Порто
|
1 - 2 |
Спортинг Брага
|
|
2019-04-02 |
Спортинг Брага
|
1 - 1 |
Порто
|
|
2019-03-30 |
Спортинг Брага
|
2 - 3 |
Порто
|
|
2019-02-26 |
Порто
|
3 - 0 |
Спортинг Брага
|
|
2018-11-10 |
Порто
|
1 - 0 |
Спортинг Брага
|
|
2018-02-03 |
Порто
|
3 - 1 |
Спортинг Брага
|
|
2017-08-27 |
Спортинг Брага
|
0 - 1 |
Порто
|
|
2017-04-15 |
Спортинг Брага
|
1 - 1 |
Порто
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
58% |
33% |
Спортинг Брага последни 12 срещи
|
2021-02-07 |
Спортинг Брага
|
2 - 2 |
Порто
|
|
2021-02-04 |
Спортинг Брага
|
2 - 1 |
Портимонензе
|
|
2021-02-01 |
Морейрензе
|
0 - 4 |
Спортинг Брага
|
|
2021-01-29 |
Спортинг Брага
|
2 - 1 |
Санта Клара
|
|
2021-01-26 |
Спортинг Брага
|
1 - 0 |
Жил Висенте
|
|
2021-01-23 |
Сп. Лисабон
|
1 - 0 |
Спортинг Брага
|
|
2021-01-20 |
Спортинг Брага
|
2 - 1 |
Бенфика
|
|
2021-01-16 |
Пасош Ферейра
|
2 - 0 |
Спортинг Брага
|
|
2021-01-07 |
Спортинг Брага
|
2 - 1 |
Маритимо
|
|
2021-01-02 |
Сп. Лисабон
|
2 - 0 |
Спортинг Брага
|
|
2020-12-28 |
Боавища
|
1 - 4 |
Спортинг Брага
|
|
2020-12-22 |
Спортинг Брага
|
3 - 0 |
Рио Аве
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
8 |
3 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
67% |
25% |
Порто последни 12 срещи
|
2021-02-07 |
Спортинг Брага
|
2 - 2 |
Порто
|
|
2021-02-04 |
Б-САД
|
0 - 0 |
Порто
|
|
2021-02-01 |
Порто
|
2 - 0 |
Рио Аве
|
|
2021-01-29 |
Жил Висенте
|
0 - 2 |
Порто
|
|
2021-01-25 |
Фарензе
|
0 - 1 |
Порто
|
|
2021-01-19 |
Сп. Лисабон
|
2 - 1 |
Порто
|
|
2021-01-15 |
Порто
|
1 - 1 |
Бенфика
|
|
2021-01-12 |
Насионал Мадейра
|
2 - 2 |
Порто
|
|
2021-01-08 |
Фамаликао
|
1 - 4 |
Порто
|
|
2021-01-03 |
Порто
|
3 - 0 |
Морейрензе
|
|
2020-12-29 |
Вит. Гимараеш
|
2 - 3 |
Порто
|
|
2020-12-23 |
Порто
|
2 - 0 |
Бенфика
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
10 |
6 |
4 |
| 58% |
33% |
8% |
|
83% |
50% |
33% |
Класиране Примейра Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сп. Лисабон |
18 |
15 |
3 |
0 |
38 |
10 |
+28 |
48 |
| 2 |
Порто |
18 |
12 |
4 |
2 |
41 |
19 |
+22 |
40 |
| 3 |
Бенфика |
18 |
11 |
4 |
3 |
32 |
16 |
+16 |
37 |
| 4 |
Спортинг Брага |
18 |
12 |
1 |
5 |
32 |
18 |
+14 |
37 |
| 5 |
Пасош Ферейра |
18 |
10 |
5 |
3 |
26 |
14 |
+12 |
35 |
| 6 |
Вит. Гимараеш |
17 |
9 |
4 |
4 |
21 |
14 |
+7 |
31 |
| 7 |
Санта Клара |
18 |
7 |
4 |
7 |
20 |
21 |
-1 |
25 |
| 8 |
Морейрензе |
18 |
6 |
6 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
24 |
| 9 |
Насионал Мадейра |
18 |
5 |
6 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
21 |
| 10 |
Рио Аве |
18 |
4 |
7 |
7 |
13 |
21 |
-8 |
19 |
| 11 |
Тондела |
18 |
5 |
3 |
10 |
17 |
29 |
-12 |
18 |
| 12 |
Б-САД |
18 |
3 |
8 |
7 |
9 |
15 |
-6 |
17 |
| 13 |
Маритимо |
18 |
5 |
2 |
11 |
17 |
26 |
-9 |
17 |
| 14 |
Жил Висенте |
18 |
4 |
4 |
10 |
14 |
22 |
-8 |
16 |
| 15 |
Портимонензе |
18 |
4 |
4 |
10 |
14 |
23 |
-9 |
16 |
| 16 |
Боавища |
18 |
2 |
8 |
8 |
17 |
30 |
-13 |
14 |
| 17 |
Фамаликао |
18 |
3 |
5 |
10 |
17 |
32 |
-15 |
14 |
| 18 |
Фарензе |
17 |
3 |
4 |
10 |
17 |
25 |
-8 |
13 |
Спортинг Брага следващи 6 срещи
|
2021-02-14 |
Санта Клара
|
- |
Спортинг Брага
|
|
2021-02-18 |
Спортинг Брага
|
- |
Рома
|
|
2021-02-21 |
Спортинг Брага
|
- |
Тондела
|
|
2021-02-25 |
Рома
|
- |
Спортинг Брага
|
|
2021-02-28 |
Насионал Мадейра
|
- |
Спортинг Брага
|
|
2021-03-03 |
Порто
|
- |
Спортинг Брага
|
Порто следващи 6 срещи
|
2021-02-13 |
Порто
|
- |
Боавища
|
|
2021-02-17 |
Порто
|
- |
Ювентус
|
|
2021-02-22 |
Маритимо
|
- |
Порто
|
|
2021-02-27 |
Порто
|
- |
Сп. Лисабон
|
|
2021-03-03 |
Порто
|
- |
Спортинг Брага
|
|
2021-03-06 |
Жил Висенте
|
- |
Порто
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.00 |
3.20 |
2.40 |
| Вероятност |
32% |
32% |
36% |
|
X @ 3.20 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.53 |
1.36 |
| Вероятност |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.30 |
3.40 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.30 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.80 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Под 2.5 @ 1.80 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.40 |
1.30 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.30 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.72 |
2.00 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Г/Г @ 1.72 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-10 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!