Ерсте Дивизи - Нидерландия
понеделник, 22.03.2021
19:00
19:00

Камбур

ФК Айндховен
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Леуварден |
| Гост: | Айндховен |
| Разстояние: | 197.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Камбур |
| Капацитет: | 10 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 7.00 | 13.00 | 1 | 1.03 | 6.00 | |||
| 65% | 17% | 18% | 1.11 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.40 | 2.87 | 2.02 | 1.83 | ||||||
| 81% | 19% | 58% | 42% | 40% | 60% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-03 | ФК Айндховен | 2 - 5 | Камбур |
| 2019-11-22 | ФК Айндховен | 0 - 3 | Камбур |
| 2019-04-19 | ФК Айндховен | 2 - 2 | Камбур |
| 2018-11-30 | Камбур | 1 - 3 | ФК Айндховен |
| 2018-04-02 | Камбур | 3 - 2 | ФК Айндховен |
| 2017-11-27 | ФК Айндховен | 2 - 1 | Камбур |
| 2017-04-28 | Камбур | 4 - 1 | ФК Айндховен |
| 2016-10-30 | ФК Айндховен | 2 - 0 | Камбур |
| 2013-02-18 | Камбур | 1 - 0 | ФК Айндховен |
| 2012-08-24 | ФК Айндховен | 2 - 1 | Камбур |
| 2012-03-16 | ФК Айндховен | 1 - 1 | Камбур |
| 2011-08-12 | Камбур | 0 - 1 | ФК Айндховен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Камбур последни 12 срещи
| 2021-03-12 | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | Камбур |
| 2021-03-05 | Камбур | 3 - 1 | Телстар |
| 2021-02-28 | Алмере Сити | 0 - 2 | Камбур |
| 2021-02-22 | Йънг Утрехт | 1 - 3 | Камбур |
| 2021-02-19 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Камбур |
| 2021-02-16 | Камбур | 3 - 0 | ТОП Ос |
| 2021-01-31 | Камбур | 2 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2021-01-22 | Камбур | 5 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2021-01-17 | НЕК Ниймеген | 0 - 0 | Камбур |
| 2021-01-08 | Камбур | 0 - 1 | Волендам |
| 2021-01-03 | ФК Айндховен | 2 - 5 | Камбур |
| 2020-12-20 | Екселсиор | 0 - 1 | Камбур |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 5 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 42% | 33% |
ФК Айндховен последни 12 срещи
| 2021-03-12 | ФК Айндховен | 1 - 3 | Алмере Сити |
| 2021-03-07 | Де Граафшап | 1 - 0 | ФК Айндховен |
| 2021-02-27 | ФК Айндховен | 1 - 1 | Волендам |
| 2021-02-19 | Телстар | 1 - 1 | ФК Айндховен |
| 2021-02-12 | НАК Бреда | 2 - 1 | ФК Айндховен |
| 2021-02-05 | ФК Айндховен | 0 - 2 | Го Ахед Игълс |
| 2021-02-01 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 2 | ФК Айндховен |
| 2021-01-25 | ФК Айндховен | 0 - 1 | НЕК Ниймеген |
| 2021-01-15 | Екселсиор | 1 - 0 | ФК Айндховен |
| 2021-01-08 | Алмере Сити | 0 - 0 | ФК Айндховен |
| 2021-01-03 | ФК Айндховен | 2 - 5 | Камбур |
| 2020-12-18 | Ден Бош | 1 - 1 | ФК Айндховен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 8 | 4 | 3 | |
| 0% | 33% | 67% | 67% | 33% | 25% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | 28 | +55 | 67 |
| 2 | Де Граафшап | 29 | +21 | 64 |
| 3 | Алмере Сити | 29 | +27 | 62 |
| 4 | НАК Бреда | 29 | +29 | 59 |
| 5 | Го Ахед Игълс | 29 | +27 | 57 |
| 6 | НЕК Ниймеген | 30 | +26 | 56 |
| 7 | Волендам | 30 | +23 | 50 |
| 8 | Рода | 29 | +11 | 45 |
| 9 | Екселсиор | 29 | +4 | 37 |
| 10 | Телстар | 29 | +4 | 37 |
| 11 | Йънг Аякс | 30 | -11 | 34 |
| 12 | ТОП Ос | 29 | -17 | 34 |
| 13 | Хелмонд Спорт | 29 | -12 | 33 |
| 14 | МВВ Маастрихт | 29 | -23 | 32 |
| 15 | Йънг ПСВ | 30 | -12 | 30 |
| 16 | ФК Айндховен | 28 | -11 | 29 |
| 17 | Йънг Утрехт | 30 | -22 | 28 |
| 18 | Йънг АЗ Алкмаар | 30 | -37 | 26 |
| 19 | Дордрехт | 29 | -47 | 21 |
| 20 | Ден Бош | 29 | -35 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Камбур | |
| ФК Айндховен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Камбур | ФК Айндховен |
|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | - | |
| 2 | Де Граафшап | 1 - 0 | |
| 3 | Алмере Сити | 7 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | НАК Бреда | 2 - 1 | |
| 5 | Го Ахед Игълс | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | НЕК Ниймеген | 2 - 0 | 6 - 0 |
| 7 | Волендам | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Рода | 3 - 0 | |
| 9 | Екселсиор | 1 - 0 | |
| 10 | Телстар | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Йънг Аякс | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 12 | ТОП Ос | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Хелмонд Спорт | ||
| 14 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | |
| 15 | Йънг ПСВ | 5 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | ФК Айндховен | - | |
| 17 | Йънг Утрехт | 5 - 2 | 1 - 2 |
| 18 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 19 | Дордрехт | 5 - 0 | |
| 20 | Ден Бош | 3 - 1 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Камбур | ФК Айндховен | |
| Позиция | 1 | 16 |
| Точки | 67 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 16 |
| Точки | 33 | 13 |
Форма в шампионата
| Камбур | ФК Айндховен | |
|
Победи Равни Загуби |
21
4 3 |
7
8 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
0 3 |
3
4 7 |
Голове в шампионата
| Камбур | ФК Айндховен | |
|
Вкарани Получени |
77
22 |
38
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
42
13 |
11
23 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (292) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (968) | |
| Средно голове на мач | 3.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.78 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.53 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 39% |
Камбур следващи 6 срещи
| 2021-03-28 | Рода | - | Камбур |
| 2021-04-02 | Волендам | - | Камбур |
| 2021-04-05 | Камбур | - | Екселсиор |
| 2021-04-09 | Ден Бош | - | Камбур |
| 2021-04-16 | Камбур | - | Хелмонд Спорт |
| 2021-04-23 | Йънг АЗ Алкмаар | - | Камбур |
ФК Айндховен следващи 6 срещи
| 2021-03-26 | ФК Айндховен | - | ТОП Ос |
| 2021-04-02 | МВВ Маастрихт | - | ФК Айндховен |
| 2021-04-05 | Дордрехт | - | ФК Айндховен |
| 2021-04-09 | ФК Айндховен | - | Йънг ПСВ |
| 2021-04-16 | ФК Айндховен | - | Йънг Аякс |
| 2021-04-23 | Хелмонд Спорт | - | ФК Айндховен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 7.00 | 13.00 |
| Вероятност | 65% | 17% | 18% |
| 1 @ 1.11 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.03 | 6.00 |
| Вероятност | 78% | 22% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 6.50 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.87 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.02 | 1.83 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 3.5 @ 1.83 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-22 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
