Чалъндж Лига - Швейцария
петък, 25.11.2022
19:15
19:15

Шафхаузен

Белинзона
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Шафхаузен |
| Гост: | Белинзона |
| Разстояние: | 169.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Щадион Брайте |
| Капацитет: | 7 300 (1 300) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:15 (20:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.40 | 2.30 | 12 | 1.55 | 1.44 | |||
| 38% | 24% | 38% | 1.27 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.20 | 1.61 | 2.15 | 2.50 | 1.47 | ||||||
| 81% | 19% | 56% | 44% | 40% | 60% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-10-02 | Белинзона | 1 - 3 | Шафхаузен |
| 2008-04-14 | Шафхаузен | 2 - 0 | Белинзона |
| 2007-09-29 | Белинзона | 3 - 1 | Шафхаузен |
| 2004-05-12 | Белинзона | 3 - 2 | Шафхаузен |
| 2004-05-08 | Шафхаузен | 2 - 0 | Белинзона |
| 2003-05-21 | Шафхаузен | 4 - 3 | Белинзона |
| 2003-03-15 | Белинзона | 4 - 1 | Шафхаузен |
| 2002-09-28 | Шафхаузен | 1 - 0 | Белинзона |
| 2002-07-17 | Белинзона | 1 - 2 | Шафхаузен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 67% | 0% | 33% | 89% | 67% | 56% |
Шафхаузен последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Аарау | 1 - 0 | Шафхаузен |
| 2022-11-11 | Тун | 2 - 1 | Шафхаузен |
| 2022-11-04 | Шафхаузен | 0 - 0 | Лозана Спорт |
| 2022-10-28 | Вил | 4 - 3 | Шафхаузен |
| 2022-10-22 | Шафхаузен | 0 - 2 | Лозана-Уши |
| 2022-10-17 | Ксамакс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2022-10-14 | Ивердон-Спорт | 3 - 0 | Шафхаузен |
| 2022-10-09 | Шафхаузен | 2 - 2 | Вадуц |
| 2022-10-02 | Белинзона | 1 - 3 | Шафхаузен |
| 2022-09-18 | Шафхаузен | 4 - 1 | Ивердон-Спорт |
| 2022-09-09 | Шафхаузен | 0 - 2 | Аарау |
| 2022-09-04 | Вадуц | 1 - 1 | Шафхаузен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 33% |
Белинзона последни 12 срещи
| 2022-11-18 | Белинзона | 1 - 3 | Тун |
| 2022-11-13 | Лозана Спорт | 1 - 1 | Белинзона |
| 2022-11-05 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Белинзона |
| 2022-10-30 | Белинзона | 2 - 0 | Вадуц |
| 2022-10-22 | Белинзона | 1 - 2 | Ивердон-Спорт |
| 2022-10-19 | Аарау | 0 - 1 | Белинзона |
| 2022-10-15 | Белинзона | 5 - 1 | Вил |
| 2022-10-07 | Ксамакс | 4 - 0 | Белинзона |
| 2022-10-02 | Белинзона | 1 - 3 | Шафхаузен |
| 2022-09-17 | Белинзона | 0 - 0 | Люцерн |
| 2022-09-11 | Вил | 5 - 1 | Белинзона |
| 2022-09-02 | Ивердон-Спорт | 0 - 1 | Белинзона |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вил | 17 | +14 | 33 |
| 2 | Лозана-Уши | 17 | +11 | 33 |
| 3 | Ивердон-Спорт | 17 | +3 | 29 |
| 4 | Лозана Спорт | 17 | +5 | 27 |
| 5 | Аарау | 17 | -2 | 24 |
| 6 | Белинзона | 17 | -9 | 23 |
| 7 | Тун | 17 | -2 | 21 |
| 8 | Вадуц | 17 | -4 | 16 |
| 9 | Шафхаузен | 17 | -9 | 16 |
| 10 | Ксамакс | 17 | -7 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Шафхаузен | |
| Белинзона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Шафхаузен | Белинзона |
|---|---|---|---|
| 1 | Вил | 0 - 1 | 5 - 1 |
| 2 | Лозана-Уши | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Ивердон-Спорт | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Лозана Спорт | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Аарау | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Белинзона | - | |
| 7 | Тун | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Вадуц | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 9 | Шафхаузен | - | |
| 10 | Ксамакс | 2 - 0 | 4 - 0 |
Класиране в шампионата
| Шафхаузен | Белинзона | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 16 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 8 | 11 |
Форма в шампионата
| Шафхаузен | Белинзона | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 9 |
7
2 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 4 |
3
2 3 |
Голове в шампионата
| Шафхаузен | Белинзона | |
|
Вкарани Получени |
18
27 |
24
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
9 |
9
15 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (85) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (274) | |
| Средно голове на мач | 3.22 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.85 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.38 |
| Домакинът е отбелязал в | 85% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 65% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 44% |
Шафхаузен следващи 6 срещи
| 2023-01-13 | Унив. Клуж | - | Шафхаузен |
| 2023-01-18 | Грасхопърс | - | Шафхаузен |
| 2023-01-29 | Ксамакс | - | Шафхаузен |
| 2023-02-03 | Шафхаузен | - | Вадуц |
| 2023-02-12 | Белинзона | - | Шафхаузен |
| 2023-02-17 | Шафхаузен | - | Аарау |
Белинзона следващи 6 срещи
| 2023-01-10 | Тун | - | Белинзона |
| 2023-01-29 | Белинзона | - | Ивердон-Спорт |
| 2023-02-05 | Вил | - | Белинзона |
| 2023-02-12 | Белинзона | - | Шафхаузен |
| 2023-02-19 | Лозана Спорт | - | Белинзона |
| 2023-02-26 | Аарау | - | Белинзона |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 3.40 | 2.30 |
| Вероятност | 38% | 24% | 38% |
| 12 @ 1.27 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 1.44 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.20 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.15 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.47 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 3.5 @ 1.47 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 2.30 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.55 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-25 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
