Чалъндж Лига - Швейцария
вторник, 02.03.2021
19:00
19:00

Шафхаузен

Кринс
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Шафхаузен |
| Гост: | Кринс |
| Разстояние: | 78.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Щадион Брайте |
| Капацитет: | 7 300 (1 300) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.00 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 54% | 28% | 18% | 1.65 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 83% | 17% | 48% | 52% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-11 | Кринс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2020-10-31 | Шафхаузен | 3 - 1 | Кринс |
| 2020-07-17 | Шафхаузен | 0 - 0 | Кринс |
| 2020-06-20 | Кринс | 3 - 0 | Шафхаузен |
| 2019-10-26 | Кринс | 2 - 2 | Шафхаузен |
| 2019-09-24 | Шафхаузен | 0 - 2 | Кринс |
| 2019-04-20 | Кринс | 1 - 2 | Шафхаузен |
| 2019-02-16 | Шафхаузен | 1 - 2 | Кринс |
| 2018-12-08 | Шафхаузен | 3 - 2 | Кринс |
| 2018-09-28 | Кринс | 0 - 1 | Шафхаузен |
| 2011-05-14 | Кринс | 1 - 0 | Шафхаузен |
| 2010-10-04 | Шафхаузен | 0 - 0 | Кринс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Шафхаузен последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Грасхопърс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2021-02-19 | Шафхаузен | 4 - 0 | Тун |
| 2021-02-13 | Киасо | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2021-02-05 | Шафхаузен | 1 - 1 | Вил |
| 2021-02-02 | Аарау | 1 - 2 | Шафхаузен |
| 2021-01-29 | Шафхаузен | 1 - 0 | Винтертур |
| 2021-01-23 | Тун | 3 - 1 | Шафхаузен |
| 2020-12-22 | Киасо | 0 - 2 | Шафхаузен |
| 2020-12-18 | Шафхаузен | 2 - 1 | Грасхопърс |
| 2020-12-15 | Шафхаузен | 1 - 0 | Вил |
| 2020-12-11 | Кринс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2020-11-27 | Шафхаузен | 2 - 0 | Ксамакс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 4 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 33% | 17% |
Кринс последни 12 срещи
| 2021-02-26 | Кринс | 1 - 1 | Ксамакс |
| 2021-02-23 | Винтертур | 0 - 0 | Кринс |
| 2021-02-20 | Кринс | 2 - 0 | Киасо |
| 2021-02-05 | Кринс | 0 - 0 | Аарау |
| 2021-02-02 | Тун | 2 - 0 | Кринс |
| 2021-01-29 | Кринс | 1 - 2 | Вил |
| 2021-01-22 | Ксамакс | 0 - 1 | Кринс |
| 2020-12-18 | Киасо | 3 - 2 | Кринс |
| 2020-12-15 | Кринс | 1 - 3 | Аарау |
| 2020-12-11 | Кринс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2020-12-04 | Грасхопърс | 2 - 0 | Кринс |
| 2020-11-27 | Кринс | 0 - 2 | Лозана-Уши |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 3 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 25% | 17% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 22 | +14 | 44 |
| 2 | Шафхаузен | 22 | +14 | 38 |
| 3 | Тун | 22 | +7 | 37 |
| 4 | Лозана-Уши | 22 | +8 | 35 |
| 5 | Аарау | 22 | +7 | 33 |
| 6 | Винтертур | 22 | +4 | 30 |
| 7 | Вил | 22 | -4 | 27 |
| 8 | Кринс | 22 | -7 | 22 |
| 9 | Ксамакс | 22 | -21 | 19 |
| 10 | Киасо | 22 | -22 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Шафхаузен | |
| Кринс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Шафхаузен | Кринс |
|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Шафхаузен | - | 3 - 1 |
| 3 | Тун | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Лозана-Уши | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Аарау | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Винтертур | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Вил | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Кринс | 3 - 1 | - |
| 9 | Ксамакс | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Киасо | 5 - 2 | 3 - 2 |
Класиране в шампионата
| Шафхаузен | Кринс | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 38 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 23 | 9 |
Форма в шампионата
| Шафхаузен | Кринс | |
|
Победи Равни Загуби |
10
8 4 |
5
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
2 2 |
2
3 5 |
Голове в шампионата
| Шафхаузен | Кринс | |
|
Вкарани Получени |
39
25 |
24
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
11 |
9
15 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (110) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (302) | |
| Средно голове на мач | 2.75 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.58 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 31% |
Шафхаузен следващи 6 срещи
| 2021-03-05 | Шафхаузен | - | Лозана-Уши |
| 2021-03-12 | Ксамакс | - | Шафхаузен |
| 2021-03-19 | Шафхаузен | - | Винтертур |
| 2021-03-24 | Алтах | - | Шафхаузен |
| 2021-04-03 | Аарау | - | Шафхаузен |
| 2021-04-09 | Шафхаузен | - | Грасхопърс |
Кринс следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Тун | - | Кринс |
| 2021-03-12 | Кринс | - | Грасхопърс |
| 2021-03-20 | Вил | - | Кринс |
| 2021-04-03 | Кринс | - | Лозана-Уши |
| 2021-04-09 | Киасо | - | Кринс |
| 2021-04-14 | Кринс | - | Сервет |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 4.00 | 5.00 |
| Вероятност | 54% | 28% | 18% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.20 |
| Вероятност | 74% | 26% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-02 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
