Про Лига - Иран
четвъртък, 18.03.2021
12:00
12:00

Сепахан Исфахан

Трактор
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Исфахан |
| Гост: | Табриз |
| Разстояние: | 775.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (15:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.08 | 2.96 | 3.90 | 1 | 1.21 | 1.66 | |||
| 44% | 27% | 29% | 2.08 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 2.19 | 2.82 | 1.37 | 5.82 | 1.10 | ||||||
| 62% | 38% | 44% | 56% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-27 | Трактор | 0 - 1 | Сепахан Исфахан |
| 2020-07-17 | Трактор | 2 - 1 | Сепахан Исфахан |
| 2019-11-05 | Сепахан Исфахан | 2 - 0 | Трактор |
| 2019-03-01 | Трактор | 2 - 0 | Сепахан Исфахан |
| 2018-08-24 | Сепахан Исфахан | 2 - 2 | Трактор |
| 2018-04-07 | Трактор | 1 - 1 | Сепахан Исфахан |
| 2017-11-20 | Сепахан Исфахан | 3 - 0 | Трактор |
| 2017-04-29 | Сепахан Исфахан | 2 - 0 | Трактор |
| 2016-12-16 | Трактор | 1 - 2 | Сепахан Исфахан |
| 2016-02-18 | Трактор | 2 - 1 | Сепахан Исфахан |
| 2015-09-15 | Сепахан Исфахан | 0 - 0 | Трактор |
| 2015-04-12 | Сепахан Исфахан | 2 - 1 | Трактор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 6 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 50% | 8% |
Сепахан Исфахан последни 12 срещи
| 2021-03-12 | Сепахан Исфахан | 1 - 1 | Мес Рафсанджан |
| 2021-03-06 | Алуминиум Арак | 1 - 6 | Сепахан Исфахан |
| 2021-03-01 | Сепахан Исфахан | 1 - 0 | Гол Гохар |
| 2021-02-13 | Сепахан Исфахан | 2 - 0 | Естеглал Тех. |
| 2021-02-05 | Зоб Ахан | 1 - 3 | Сепахан Исфахан |
| 2021-01-30 | Сепахан Исфахан | 1 - 3 | Падидех Машхад |
| 2021-01-25 | Санат Нафт | 1 - 2 | Сепахан Исфахан |
| 2021-01-15 | Сепахан Исфахан | 2 - 1 | Пейкан Техеран |
| 2021-01-10 | Сепахан Исфахан | 1 - 1 | Фулад Хузестан |
| 2021-01-05 | Персполис | 0 - 0 | Сепахан Исфахан |
| 2020-12-29 | Машин Сази | 3 - 3 | Сепахан Исфахан |
| 2020-12-22 | Мес Рафсанджан | 1 - 2 | Сепахан Исфахан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 58% | 33% |
Трактор последни 12 срещи
| 2021-03-06 | Трактор | 2 - 1 | Насаджи М. |
| 2021-03-01 | Нафт Масейд | 1 - 1 | Трактор |
| 2021-02-14 | Сайпа Карадж | 1 - 2 | Трактор |
| 2021-02-04 | Трактор | 0 - 1 | Персполис |
| 2021-01-30 | Трактор | 0 - 1 | Алуминиум Арак |
| 2021-01-23 | Гол Гохар | 1 - 2 | Трактор |
| 2021-01-18 | Трактор | 1 - 3 | Естеглал Тех. |
| 2021-01-05 | Зоб Ахан | 1 - 2 | Трактор |
| 2020-12-30 | Трактор | 0 - 0 | Падидех Машхад |
| 2020-12-24 | Санат Нафт | 2 - 1 | Трактор |
| 2020-12-18 | Трактор | 3 - 1 | Пейкан Техеран |
| 2020-12-13 | Машин Сази | 0 - 1 | Трактор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 7 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 58% | 17% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Персполис | 17 | +14 | 34 |
| 2 | Сепахан Исфахан | 17 | +13 | 34 |
| 3 | Естеглал Тех. | 18 | +10 | 33 |
| 4 | Фулад Хузестан | 17 | +6 | 26 |
| 5 | Трактор | 17 | +2 | 26 |
| 6 | Санат Нафт | 17 | +1 | 24 |
| 7 | Мес Рафсанджан | 17 | +1 | 24 |
| 8 | Пейкан Техеран | 18 | -1 | 24 |
| 9 | Гол Гохар | 17 | -1 | 23 |
| 10 | Алуминиум Арак | 17 | -4 | 23 |
| 11 | Падидех Машхад | 17 | -2 | 22 |
| 12 | Нафт Масейд | 17 | -1 | 20 |
| 13 | Сайпа Карадж | 18 | -5 | 18 |
| 14 | Зоб Ахан | 18 | -8 | 14 |
| 15 | Насаджи М. | 18 | -9 | 13 |
| 16 | Машин Сази | 18 | -16 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Сепахан Исфахан | |
| Трактор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сепахан Исфахан | Трактор |
|---|---|---|---|
| 1 | Персполис | ||
| 2 | Сепахан Исфахан | - | |
| 3 | Естеглал Тех. | 2 - 0 | |
| 4 | Фулад Хузестан | 1 - 1 | |
| 5 | Трактор | - | |
| 6 | Санат Нафт | 2 - 1 | |
| 7 | Мес Рафсанджан | 0 - 1 | |
| 8 | Пейкан Техеран | 2 - 1 | |
| 9 | Гол Гохар | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Алуминиум Арак | 1 - 0 | |
| 11 | Падидех Машхад | 1 - 3 | |
| 12 | Нафт Масейд | 1 - 1 | |
| 13 | Сайпа Карадж | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Зоб Ахан | 1 - 2 | |
| 15 | Насаджи М. | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Машин Сази | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Сепахан Исфахан | Трактор | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 34 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 17 | 17 |
Форма в шампионата
| Сепахан Исфахан | Трактор | |
|
Победи Равни Загуби |
10
4 3 |
7
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 1 |
5
2 1 |
Голове в шампионата
| Сепахан Исфахан | Трактор | |
|
Вкарани Получени |
32
19 |
17
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
6 |
11
7 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (139) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 36% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (274) | |
| Средно голове на мач | 1.97 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.09 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.88 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 58% |
| Над 2.5 | 32% |
| Над 3.5 | 15% |
Сепахан Исфахан следващи 6 срещи
| 2021-04-05 | Сайпа Карадж | - | Сепахан Исфахан |
| 2021-04-12 | Сепахан Исфахан | - | Нафт Масейд |
| 2021-04-22 | Насаджи М. | - | Сепахан Исфахан |
| 2021-05-09 | Сепахан Исфахан | - | Персполис |
| 2021-05-16 | Сепахан Исфахан | - | Мес Рафсанджан |
| 2021-06-27 | Фулад Хузестан | - | Сепахан Исфахан |
Трактор следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Трактор | - | Мес Рафсанджан |
| 2021-04-12 | Фулад Хузестан | - | Трактор |
| 2021-04-14 | Пахтакор | - | Трактор |
| 2021-04-17 | Трактор | - | Ал Шарджа |
| 2021-04-20 | Ал Кува | - | Трактор |
| 2021-04-23 | Трактор | - | Ал Кува |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.08 | 2.96 | 3.90 |
| Вероятност | 44% | 27% | 29% |
| 1 @ 2.08 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 1.66 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.21 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.19 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.62 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.82 | 1.37 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.82 | 1.10 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.10 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.44 | 1.52 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 2.44 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-18 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
