Суперлига - Швейцария
неделя, 04.04.2021
15:00
15:00

Сервет

Лугано
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Женева |
| Гост: | Лугано |
| Разстояние: | 218.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дьо Жьонев |
| Капацитет: | 30 084 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.30 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.72 | |||
| 29% | 48% | 23% | 1.25 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 74% | 26% | 46% | 54% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-17 | Лугано | 1 - 1 | Сервет |
| 2020-11-22 | Сервет | 1 - 1 | Лугано |
| 2020-07-31 | Лугано | 3 - 1 | Сервет |
| 2020-06-21 | Сервет | 1 - 1 | Лугано |
| 2019-12-01 | Лугано | 1 - 0 | Сервет |
| 2019-09-26 | Сервет | 0 - 0 | Лугано |
| 2016-07-09 | Лугано | 4 - 0 | Сервет |
| 2015-05-11 | Лугано | 2 - 0 | Сервет |
| 2015-02-16 | Сервет | 2 - 0 | Лугано |
| 2014-10-19 | Лугано | 2 - 0 | Сервет |
| 2014-09-15 | Сервет | 1 - 1 | Лугано |
| 2014-05-11 | Сервет | 1 - 0 | Лугано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 2 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 17% | 17% |
Сервет последни 12 срещи
| 2021-03-21 | Сервет | 1 - 2 | Вадуц |
| 2021-03-14 | Сион | 1 - 2 | Сервет |
| 2021-03-06 | Сервет | 2 - 1 | Базел |
| 2021-03-03 | Санкт Гален | 0 - 1 | Сервет |
| 2021-02-27 | Сервет | 3 - 1 | Цюрих |
| 2021-02-21 | Йънг Бойс | 2 - 0 | Сервет |
| 2021-02-17 | Лугано | 1 - 1 | Сервет |
| 2021-02-13 | Лозана Спорт | 3 - 1 | Сервет |
| 2021-02-10 | Сервет | 2 - 2 | Санкт Гален |
| 2021-02-07 | Сервет | 4 - 2 | Люцерн |
| 2021-02-04 | Люцерн | 3 - 0 | Сервет |
| 2021-01-31 | Сервет | 1 - 1 | Лозана Спорт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 33% |
Лугано последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Лугано | 2 - 1 | Базел |
| 2021-03-14 | Вадуц | 0 - 3 | Лугано |
| 2021-03-07 | Лугано | 0 - 1 | Цюрих |
| 2021-03-04 | Сион | 0 - 3 | Лугано |
| 2021-02-28 | Лозана Спорт | 2 - 0 | Лугано |
| 2021-02-21 | Лугано | 2 - 3 | Люцерн |
| 2021-02-17 | Лугано | 1 - 1 | Сервет |
| 2021-02-14 | Лугано | 1 - 3 | Йънг Бойс |
| 2021-02-10 | Люцерн | 1 - 1 | Лугано |
| 2021-02-03 | Лугано | 1 - 1 | Вадуц |
| 2021-01-31 | Базел | 2 - 2 | Лугано |
| 2021-01-24 | Санкт Гален | 0 - 1 | Лугано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 26 | +27 | 57 |
| 2 | Лозана Спорт | 27 | +2 | 37 |
| 3 | Сервет | 26 | -2 | 37 |
| 4 | Лугано | 26 | +3 | 36 |
| 5 | Базел | 26 | +1 | 36 |
| 6 | Цюрих | 27 | -2 | 34 |
| 7 | Санкт Гален | 27 | -2 | 33 |
| 8 | Люцерн | 27 | +1 | 32 |
| 9 | Сион | 26 | -10 | 26 |
| 10 | Вадуц | 26 | -18 | 26 |
Хронология на изиграните мачове
| Сервет | |
| Лугано | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сервет | Лугано |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 2 | Лозана Спорт | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Сервет | - | 1 - 1 |
| 4 | Лугано | 1 - 1 | - |
| 5 | Базел | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 6 | Цюрих | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Санкт Гален | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Люцерн | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Сион | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 10 | Вадуц | 1 - 2 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Сервет | Лугано | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 37 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 21 | 20 |
Форма в шампионата
| Сервет | Лугано | |
|
Победи Равни Загуби |
10
7 9 |
8
12 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
6 2 |
4
8 1 |
Голове в шампионата
| Сервет | Лугано | |
|
Вкарани Получени |
31
33 |
31
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
16 |
18
12 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (132) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (359) | |
| Средно голове на мач | 2.72 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.43 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 32% |
Сервет следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Цюрих | - | Сервет |
| 2021-04-14 | Кринс | - | Сервет |
| 2021-04-18 | Базел | - | Сервет |
| 2021-04-22 | Сервет | - | Сион |
| 2021-04-25 | Лугано | - | Сервет |
| 2021-05-02 | Сервет | - | Йънг Бойс |
Лугано следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Лугано | - | Лозана Спорт |
| 2021-04-13 | Лугано | - | Люцерн |
| 2021-04-18 | Йънг Бойс | - | Лугано |
| 2021-04-21 | Лугано | - | Санкт Гален |
| 2021-04-25 | Лугано | - | Сервет |
| 2021-05-02 | Цюрих | - | Лугано |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.30 | 3.75 |
| Вероятност | 29% | 48% | 23% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.72 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-04 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
