Висша Лига - Азербайджан
неделя, 25.04.2021
15:00
15:00

Шамахи

Сабаил Баку
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Шамахи |
| Гост: | Баку |
| Разстояние: | 109.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.09 | 2.99 | 3.80 | 12 | 1.23 | 1.67 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.31 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.59 | 2.38 | 1.50 | 4.62 | 1.16 | ||||||
| 66% | 34% | 41% | 59% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-02 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Шамахи |
| 2020-12-20 | Шамахи | 0 - 2 | Сабаил Баку |
| 2020-10-17 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Шамахи |
| 2020-02-07 | Шамахи | 0 - 1 | Сабаил Баку |
| 2019-11-02 | Сабаил Баку | 0 - 0 | Шамахи |
| 2019-09-15 | Шамахи | 1 - 2 | Сабаил Баку |
| 2019-05-11 | Сабаил Баку | 1 - 4 | Шамахи |
| 2019-02-02 | Шамахи | 0 - 3 | Сабаил Баку |
| 2018-10-28 | Сабаил Баку | 2 - 1 | Шамахи |
| 2018-08-26 | Шамахи | 1 - 2 | Сабаил Баку |
| 2018-05-20 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Шамахи |
| 2018-02-11 | Шамахи | 1 - 1 | Сабаил Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 8% |
Шамахи последни 12 срещи
| 2021-04-21 | Шамахи | 1 - 2 | Зира Баку |
| 2021-04-17 | Шамахи | 0 - 0 | Сабах Баку |
| 2021-04-11 | Зира Баку | 0 - 0 | Шамахи |
| 2021-04-04 | Шамахи | 1 - 1 | Карабах |
| 2021-03-13 | Сумгаит | 2 - 2 | Шамахи |
| 2021-03-08 | Нефтчи Баку | 3 - 1 | Шамахи |
| 2021-03-02 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Шамахи |
| 2021-02-25 | Сабах Баку | 1 - 1 | Шамахи |
| 2021-02-20 | Шамахи | 2 - 2 | Зира Баку |
| 2021-02-14 | Габала | 2 - 0 | Шамахи |
| 2021-02-07 | Капаз Ганджа | 0 - 2 | Шамахи |
| 2021-02-02 | Шамахи | 1 - 0 | Капаз Ганджа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 17% | 58% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Сабаил Баку последни 12 срещи
| 2021-04-16 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Карабах |
| 2021-04-10 | Сабах Баку | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-04-03 | Сабаил Баку | 0 - 0 | Зира Баку |
| 2021-03-14 | Нефтчи Баку | 4 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-03-09 | Габала | 1 - 1 | Сабаил Баку |
| 2021-03-02 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Шамахи |
| 2021-02-25 | Карабах | 1 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-02-19 | Сабаил Баку | 2 - 0 | Сабах Баку |
| 2021-02-13 | Сумгаит | 3 - 0 | Сабаил Баку |
| 2021-02-06 | Сабаил Баку | 1 - 2 | Сумгаит |
| 2021-02-01 | Сумгаит | 0 - 1 | Сабаил Баку |
| 2021-01-28 | Карабах | 4 - 0 | Сабаил Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 23 | +36 | 47 |
| 2 | Нефтчи Баку | 23 | +13 | 46 |
| 3 | Сумгаит | 23 | 0 | 32 |
| 4 | Зира Баку | 23 | -1 | 32 |
| 5 | Габала | 23 | -13 | 24 |
| 6 | Сабах Баку | 23 | -9 | 21 |
| 7 | Сабаил Баку | 23 | -14 | 21 |
| 8 | Шамахи | 23 | -12 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Шамахи | |
| Сабаил Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Шамахи | Сабаил Баку |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Нефтчи Баку | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Сумгаит | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Зира Баку | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Габала | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Сабах Баку | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Сабаил Баку | 0 - 2 | - |
| 8 | Шамахи | - | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Шамахи | Сабаил Баку | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 20 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 8 | 7 |
Форма в шампионата
| Шамахи | Сабаил Баку | |
|
Победи Равни Загуби |
3
11 9 |
4
9 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
5 4 |
1
4 7 |
Голове в шампионата
| Шамахи | Сабаил Баку | |
|
Вкарани Получени |
21
33 |
20
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
12 |
7
20 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (92) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 36% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (221) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 23% |
Шамахи следващи 6 срещи
| 2021-04-29 | Зира Баку | - | Шамахи |
| 2021-05-03 | Шамахи | - | Нефтчи Баку |
| 2021-05-08 | Шамахи | - | Сумгаит |
| 2021-05-14 | Карабах | - | Шамахи |
| 2021-05-19 | Шамахи | - | Габала |
| 2021-05-24 | Шамахи | - | Сумгаит |
Сабаил Баку следващи 6 срещи
| 2021-05-03 | Сабаил Баку | - | Габала |
| 2021-05-08 | Сабаил Баку | - | Нефтчи Баку |
| 2021-05-14 | Зира Баку | - | Сабаил Баку |
| 2021-05-19 | Сабаил Баку | - | Сумгаит |
| 2021-07-29 | Лок. Тбилиси | - | Сабаил Баку |
| 2021-08-14 | Сабах Баку | - | Сабаил Баку |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.09 | 2.99 | 3.80 |
| Вероятност | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.31 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.23 | 1.67 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.59 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.38 | 1.50 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.62 | 1.16 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.17 | 1.65 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-25 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
