Нац. Лига - Чехия
понеделник, 10.10.2022
14:00
14:00

Сигма Оломоуц Б

Славия Прага Б
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Оломоуц |
| Гост: | Прага |
| Разстояние: | 210.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.75 | 4.00 | 1X | 1.22 | 2.00 | |||
| 39% | 39% | 22% | 1.22 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 75% | 25% | 56% | 44% | 49% | 51% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Сигма Оломоуц Б последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Прибрам | 5 - 0 | Сигма Оломоуц Б |
| 2022-09-18 | Сигма Оломоуц Б | 2 - 2 | Дукла Прага |
| 2022-09-11 | Варнсдорф | 1 - 0 | Сигма Оломоуц Б |
| 2022-09-04 | Сигма Оломоуц Б | 0 - 0 | Тринец |
| 2022-08-31 | Артис Бърно | 4 - 0 | Сигма Оломоуц Б |
| 2022-08-28 | Сигма Оломоуц Б | 3 - 2 | Карвина |
| 2022-08-20 | Простейов | 1 - 3 | Сигма Оломоуц Б |
| 2022-08-14 | Сигма Оломоуц Б | 1 - 0 | Опава |
| 2022-08-05 | Височина Ихлава | 1 - 1 | Сигма Оломоуц Б |
| 2022-07-31 | Сигма Оломоуц Б | 1 - 0 | Спарта Прага Б |
| 2022-07-09 | Пардубице | 2 - 2 | Сигма Оломоуц Б |
| 2020-07-29 | Тринец | 6 - 0 | Сигма Оломоуц Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 7 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 58% | 58% |
Славия Прага Б последни 11 срещи
| 2022-10-02 | Славия Прага Б | 3 - 1 | Вишков |
| 2022-09-18 | Влашим | 3 - 1 | Славия Прага Б |
| 2022-09-11 | Славия Прага Б | 0 - 4 | Прибрам |
| 2022-09-04 | Славия Прага Б | 3 - 2 | Варнсдорф |
| 2022-08-31 | Опава | 1 - 1 | Славия Прага Б |
| 2022-08-28 | Славия Прага Б | 1 - 3 | Дукла Прага |
| 2022-08-20 | Тринец | 4 - 2 | Славия Прага Б |
| 2022-08-13 | Славия Прага Б | 4 - 2 | Спарта Прага Б |
| 2022-08-06 | Таборско | 1 - 1 | Славия Прага Б |
| 2022-07-31 | Славия Прага Б | 0 - 1 | Простейов |
| 2022-07-20 | Славия Прага Б | 2 - 2 | Виктория Жижков |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 5 | 10 | 8 | 8 | |
| 27% | 27% | 45% | 91% | 73% | 73% |
Класиране Нац. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Артис Бърно | 11 | +10 | 21 |
| 2 | Прибрам | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Вишков | 11 | +7 | 20 |
| 4 | Варнсдорф | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Карвина | 11 | +2 | 19 |
| 6 | Хрудим | 11 | +4 | 17 |
| 7 | Опава | 11 | +2 | 16 |
| 8 | Сигма Оломоуц Б | 10 | -5 | 15 |
| 9 | Дукла Прага | 11 | +3 | 14 |
| 10 | Височина Ихлава | 11 | -2 | 14 |
| 11 | Спарта Прага Б | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Таборско | 11 | -8 | 14 |
| 13 | Тринец | 11 | -3 | 12 |
| 14 | Славия Прага Б | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Простейов | 11 | -8 | 10 |
| 16 | Влашим | 11 | -8 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Сигма Оломоуц Б | |
| Славия Прага Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сигма Оломоуц Б | Славия Прага Б |
|---|---|---|---|
| 1 | Артис Бърно | ||
| 2 | Прибрам | ||
| 3 | Вишков | ||
| 4 | Варнсдорф | ||
| 5 | Карвина | 3 - 2 | |
| 6 | Хрудим | ||
| 7 | Опава | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Сигма Оломоуц Б | - | |
| 9 | Дукла Прага | 2 - 2 | |
| 10 | Височина Ихлава | ||
| 11 | Спарта Прага Б | 1 - 0 | |
| 12 | Таборско | 1 - 1 | |
| 13 | Тринец | 0 - 0 | 4 - 2 |
| 14 | Славия Прага Б | - | |
| 15 | Простейов | ||
| 16 | Влашим | 3 - 1 |
Класиране в шампионата
| Сигма Оломоуц Б | Славия Прага Б | |
| Позиция | 8 | 14 |
| Точки | 15 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 14 |
| Точки | 11 | 2 |
Форма в шампионата
| Сигма Оломоуц Б | Славия Прага Б | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 3 |
3
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 0 |
0
2 2 |
Голове в шампионата
| Сигма Оломоуц Б | Славия Прага Б | |
|
Вкарани Получени |
11
16 |
16
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
4 |
5
9 |
Обща статистика за Нац. Лига
| Мачове (87) | |
| Победа за домакина | 54% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (236) | |
| Средно голове на мач | 2.71 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.76 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.95 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 30% |
Сигма Оломоуц Б следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Сигма Оломоуц Б | - | Влашим |
| 2022-10-22 | Хрудим | - | Сигма Оломоуц Б |
| 2022-10-28 | Сигма Оломоуц Б | - | Вишков |
| 2022-11-06 | Таборско | - | Сигма Оломоуц Б |
| 2022-11-11 | Сигма Оломоуц Б | - | Височина Ихлава |
| 2023-02-11 | Сигма Оломоуц Б | - | Простейов |
Славия Прага Б следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Славия Прага Б | - | Хрудим |
| 2022-10-21 | Височина Ихлава | - | Славия Прага Б |
| 2022-10-30 | Славия Прага Б | - | Карвина |
| 2022-11-05 | Артис Бърно | - | Славия Прага Б |
| 2022-11-13 | Славия Прага Б | - | Таборско |
| 2023-02-04 | Височина Ихлава | - | Славия Прага Б |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.75 | 4.00 |
| Вероятност | 39% | 39% | 22% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 2.00 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-10 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
