Суперлига - Швейцария
четвъртък, 28.01.2021
19:30
19:30

Сион

Базел
2 - 3
(0 - 2, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сион |
| Гост: | Базел |
| Разстояние: | 148.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Турбийон |
| Капацитет: | 16 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.40 | 1.90 | 2 | 1.80 | 1.22 | |||
| 24% | 31% | 45% | 1.90 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 66% | 34% | 46% | 54% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-09 | Базел | 4 - 2 | Сион |
| 2020-07-08 | Сион | 1 - 0 | Базел |
| 2020-06-28 | Базел | 2 - 0 | Сион |
| 2019-12-08 | Базел | 4 - 0 | Сион |
| 2019-07-19 | Сион | 1 - 4 | Базел |
| 2019-04-19 | Сион | 0 - 3 | Базел |
| 2019-02-27 | Сион | 2 - 2 | Базел |
| 2019-02-17 | Базел | 1 - 0 | Сион |
| 2018-12-15 | Сион | 1 - 2 | Базел |
| 2018-08-12 | Базел | 3 - 2 | Сион |
| 2018-04-22 | Сион | 2 - 2 | Базел |
| 2018-03-18 | Базел | 1 - 0 | Сион |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 8 | 6 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 67% | 50% |
Сион последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Лозана Спорт | 0 - 1 | Сион |
| 2021-01-17 | Сион | 1 - 1 | Лугано |
| 2020-12-23 | Цюрих | 0 - 0 | Сион |
| 2020-12-20 | Сион | 2 - 1 | Вадуц |
| 2020-12-17 | Сервет | 1 - 1 | Сион |
| 2020-12-12 | Сион | 1 - 2 | Люцерн |
| 2020-12-09 | Базел | 4 - 2 | Сион |
| 2020-12-02 | Люцерн | 2 - 0 | Сион |
| 2020-11-28 | Вадуц | 4 - 1 | Сион |
| 2020-11-25 | Сион | 2 - 0 | Сервет |
| 2020-11-22 | Сион | 2 - 2 | Цюрих |
| 2020-10-18 | Сион | 0 - 0 | Лозана Спорт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Базел последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Базел | 1 - 4 | Цюрих |
| 2021-01-13 | Аарау | 0 - 5 | Базел |
| 2021-01-09 | Базел | 2 - 2 | Тун |
| 2020-12-23 | Люцерн | 1 - 2 | Базел |
| 2020-12-19 | Базел | 0 - 0 | Санкт Гален |
| 2020-12-16 | Базел | 0 - 2 | Йънг Бойс |
| 2020-12-12 | Вадуц | 0 - 2 | Базел |
| 2020-12-09 | Базел | 4 - 2 | Сион |
| 2020-12-05 | Базел | 1 - 0 | Сервет |
| 2020-11-29 | Лугано | 1 - 0 | Базел |
| 2020-11-25 | Базел | 2 - 1 | Лозана Спорт |
| 2020-11-21 | Йънг Бойс | 2 - 1 | Базел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 15 | +12 | 32 |
| 2 | Лугано | 15 | +2 | 23 |
| 3 | Санкт Гален | 15 | +2 | 23 |
| 4 | Базел | 15 | +1 | 23 |
| 5 | Цюрих | 16 | +5 | 22 |
| 6 | Лозана Спорт | 15 | 0 | 19 |
| 7 | Сервет | 14 | -1 | 19 |
| 8 | Сион | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Люцерн | 14 | -3 | 13 |
| 10 | Вадуц | 16 | -13 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Сион | |
| Базел | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сион | Базел |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Лугано | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Санкт Гален | 1 - 3 | |
| 4 | Базел | - | |
| 5 | Цюрих | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Лозана Спорт | 0 - 0 | |
| 7 | Сервет | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Сион | - | |
| 9 | Люцерн | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Вадуц | 2 - 1 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Сион | Базел | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 16 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 10 | 9 |
Форма в шампионата
| Сион | Базел | |
|
Победи Равни Загуби |
3
7 5 |
7
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
4 1 |
3
0 4 |
Голове в шампионата
| Сион | Базел | |
|
Вкарани Получени |
15
20 |
21
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
6 |
8
7 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (75) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (173) | |
| Средно голове на мач | 2.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 24% |
Сион следващи 6 срещи
| 2021-01-31 | Йънг Бойс | - | Сион |
| 2021-02-03 | Сион | - | Санкт Гален |
| 2021-02-07 | Базел | - | Сион |
| 2021-02-10 | Аарау | - | Сион |
| 2021-02-13 | Сион | - | Санкт Гален |
| 2021-02-21 | Цюрих | - | Сион |
Базел следващи 6 срещи
| 2021-01-31 | Базел | - | Лугано |
| 2021-02-04 | Лозана Спорт | - | Базел |
| 2021-02-07 | Базел | - | Сион |
| 2021-02-14 | Цюрих | - | Базел |
| 2021-02-17 | Винтертур | - | Базел |
| 2021-02-20 | Базел | - | Лозана Спорт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 3.40 | 1.90 |
| Вероятност | 24% | 31% | 45% |
| 2 @ 1.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.22 |
| Вероятност | 35% | 65% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 2.20 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-28 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
