Супер Лига - Турция
събота, 08.05.2021
18:30
18:30

Сивасспор

Ист. Башакшехир
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сивас |
| Гост: | Истанбул |
| Разстояние: | 697.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сивас 4 Септември |
| Капацитет: | 14 998 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.30 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.72 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.25 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 73% | 27% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-16 | Ист. Башакшехир | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2020-02-09 | Сивасспор | 1 - 1 | Ист. Башакшехир |
| 2019-09-14 | Ист. Башакшехир | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2019-05-03 | Сивасспор | 0 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2018-12-01 | Ист. Башакшехир | 0 - 1 | Сивасспор |
| 2018-05-04 | Ист. Башакшехир | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2017-12-10 | Сивасспор | 1 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2017-01-25 | Сивасспор | 0 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2016-12-13 | Ист. Башакшехир | 2 - 0 | Сивасспор |
| 2016-04-23 | Ист. Башакшехир | 2 - 2 | Сивасспор |
| 2015-11-28 | Сивасспор | 2 - 2 | Ист. Башакшехир |
| 2015-05-12 | Ист. Башакшехир | 2 - 1 | Сивасспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 67% | 17% | 67% | 25% | 17% |
Сивасспор последни 12 срещи
| 2021-05-03 | Газиантеп | 0 - 1 | Сивасспор |
| 2021-04-29 | Сивасспор | 1 - 0 | Йени Малатия |
| 2021-04-24 | Денизлиспор | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2021-04-20 | Сивасспор | 0 - 0 | Бешикташ |
| 2021-04-16 | Генчлербирлиги | 2 - 3 | Сивасспор |
| 2021-04-11 | Сивасспор | 3 - 1 | Коняспор |
| 2021-04-07 | Анталияспор | 2 - 4 | Сивасспор |
| 2021-04-03 | Сивасспор | 0 - 0 | Трабзонспор |
| 2021-03-20 | Гьозтепе | 3 - 5 | Сивасспор |
| 2021-03-13 | Сивасспор | 1 - 0 | Фатих Карагюмрюк |
| 2021-03-07 | Галатасарай | 2 - 2 | Сивасспор |
| 2021-03-03 | Сивасспор | 1 - 1 | Хатайспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 7 | 5 | 5 | |
| 58% | 42% | 0% | 58% | 42% | 42% |
Ист. Башакшехир последни 12 срещи
| 2021-05-03 | Ист. Башакшехир | 2 - 1 | Анкарагуджу |
| 2021-04-29 | Ерзурумспор | 1 - 2 | Ист. Башакшехир |
| 2021-04-25 | Ист. Башакшехир | 0 - 0 | Аланияспор |
| 2021-04-22 | Касъмпаша | 0 - 1 | Ист. Башакшехир |
| 2021-04-18 | Ист. Башакшехир | 1 - 2 | Фенербахче |
| 2021-04-08 | Газиантеп | 2 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2021-04-04 | Ист. Башакшехир | 3 - 1 | Йени Малатия |
| 2021-03-21 | Денизлиспор | 0 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2021-03-16 | Бешикташ | 2 - 2 | Ист. Башакшехир |
| 2021-03-12 | Ист. Башакшехир | 2 - 3 | Бешикташ |
| 2021-03-07 | Генчлербирлиги | 0 - 1 | Ист. Башакшехир |
| 2021-03-03 | Ист. Башакшехир | 1 - 1 | Коняспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 37 | +47 | 81 |
| 2 | Фенербахче | 37 | +30 | 76 |
| 3 | Галатасарай | 37 | +37 | 75 |
| 4 | Трабзонспор | 37 | +11 | 64 |
| 5 | Сивасспор | 37 | +9 | 58 |
| 6 | Аланияспор | 38 | +13 | 57 |
| 7 | Хатайспор | 37 | +9 | 57 |
| 8 | Газиантеп | 37 | +8 | 54 |
| 9 | Гьозтепе | 37 | +4 | 51 |
| 10 | Фатих Карагюмрюк | 37 | +3 | 51 |
| 11 | Ризеспор | 37 | -11 | 45 |
| 12 | Коняспор | 37 | 0 | 45 |
| 13 | Ист. Башакшехир | 37 | -14 | 43 |
| 14 | Анталияспор | 38 | -13 | 43 |
| 15 | Йени Малатия | 37 | -6 | 41 |
| 16 | Касъмпаша | 37 | -12 | 40 |
| 17 | Кайзериспор | 37 | -16 | 39 |
| 18 | Анкарагуджу | 37 | -15 | 38 |
| 19 | Ерзурумспор | 38 | -24 | 37 |
| 20 | Генчлербирлиги | 37 | -29 | 35 |
| 21 | Денизлиспор | 37 | -31 | 28 |
Хронология на изиграните мачове
| Сивасспор | |
| Ист. Башакшехир | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сивасспор | Ист. Башакшехир |
|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 2 | Фенербахче | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 3 | Галатасарай | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Трабзонспор | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 5 | Сивасспор | - | |
| 6 | Аланияспор | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 7 | Хатайспор | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Газиантеп | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Гьозтепе | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Фатих Карагюмрюк | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Ризеспор | 0 - 2 | |
| 12 | Коняспор | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Ист. Башакшехир | - | |
| 14 | Анталияспор | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Йени Малатия | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Касъмпаша | 0 - 1 | |
| 17 | Кайзериспор | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 18 | Анкарагуджу | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Ерзурумспор | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Генчлербирлиги | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Денизлиспор | 2 - 2 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Сивасспор | Ист. Башакшехир | |
| Позиция | 5 | 13 |
| Точки | 58 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 26 | 21 |
Форма в шампионата
| Сивасспор | Ист. Башакшехир | |
|
Победи Равни Загуби |
14
16 7 |
11
10 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
8 4 |
6
3 9 |
Голове в шампионата
| Сивасспор | Ист. Башакшехир | |
|
Вкарани Получени |
50
41 |
41
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
14 |
15
27 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (390) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1046) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.51 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 29% |
Сивасспор следващи 6 срещи
| 2021-05-11 | Фенербахче | - | Сивасспор |
| 2021-05-15 | Сивасспор | - | Касъмпаша |
| 2021-07-22 | Петрокуб Хинчещ | - | Сивасспор |
| 2021-07-29 | Сивасспор | - | Петрокуб Хинчещ |
| 2021-08-05 | Динамо Батуми | - | Сивасспор |
| 2021-08-12 | Сивасспор | - | Динамо Батуми |
Ист. Башакшехир следващи 6 срещи
| 2021-05-11 | Ист. Башакшехир | - | Кайзериспор |
| 2021-05-15 | Ризеспор | - | Ист. Башакшехир |
| 2021-07-24 | Трабзонспор | - | Ист. Башакшехир |
| 2021-07-27 | Бешикташ | - | Ист. Башакшехир |
| 2021-08-03 | Ист. Башакшехир | - | Хатайспор |
| 2021-08-06 | Ист. Башакшехир | - | Йени Малатия |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Вероятност | 43% | 32% | 25% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.72 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-08 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
