Супер Лига - Турция
събота, 15.05.2021
16:00
16:00

Сивасспор

Касъмпаша
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сивас |
| Гост: | Истанбул |
| Разстояние: | 697.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сивас 4 Септември |
| Капацитет: | 14 998 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.80 | 4.75 | 1X | 1.16 | 2.20 | |||
| 35% | 39% | 26% | 1.16 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.05 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-25 | Касъмпаша | 2 - 0 | Сивасспор |
| 2020-07-05 | Касъмпаша | 0 - 0 | Сивасспор |
| 2019-11-30 | Сивасспор | 2 - 0 | Касъмпаша |
| 2019-02-02 | Касъмпаша | 1 - 3 | Сивасспор |
| 2018-08-26 | Сивасспор | 0 - 3 | Касъмпаша |
| 2018-03-10 | Сивасспор | 2 - 2 | Касъмпаша |
| 2017-10-15 | Касъмпаша | 2 - 3 | Сивасспор |
| 2016-03-14 | Сивасспор | 1 - 0 | Касъмпаша |
| 2015-10-18 | Касъмпаша | 2 - 1 | Сивасспор |
| 2015-05-16 | Сивасспор | 1 - 1 | Касъмпаша |
| 2014-12-28 | Касъмпаша | 0 - 0 | Сивасспор |
| 2014-02-23 | Касъмпаша | 6 - 2 | Сивасспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Сивасспор последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Фенербахче | 1 - 2 | Сивасспор |
| 2021-05-08 | Сивасспор | 0 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2021-05-03 | Газиантеп | 0 - 1 | Сивасспор |
| 2021-04-29 | Сивасспор | 1 - 0 | Йени Малатия |
| 2021-04-24 | Денизлиспор | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2021-04-20 | Сивасспор | 0 - 0 | Бешикташ |
| 2021-04-16 | Генчлербирлиги | 2 - 3 | Сивасспор |
| 2021-04-11 | Сивасспор | 3 - 1 | Коняспор |
| 2021-04-07 | Анталияспор | 2 - 4 | Сивасспор |
| 2021-04-03 | Сивасспор | 0 - 0 | Трабзонспор |
| 2021-03-20 | Гьозтепе | 3 - 5 | Сивасспор |
| 2021-03-13 | Сивасспор | 1 - 0 | Фатих Карагюмрюк |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 6 | 5 | 4 | |
| 67% | 33% | 0% | 50% | 42% | 33% |
Касъмпаша последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Касъмпаша | 3 - 1 | Анкарагуджу |
| 2021-05-08 | Ерзурумспор | 0 - 1 | Касъмпаша |
| 2021-05-03 | Касъмпаша | 3 - 0 | Аланияспор |
| 2021-04-25 | Фенербахче | 3 - 2 | Касъмпаша |
| 2021-04-22 | Касъмпаша | 0 - 1 | Ист. Башакшехир |
| 2021-04-18 | Газиантеп | 2 - 2 | Касъмпаша |
| 2021-04-12 | Касъмпаша | 0 - 0 | Йени Малатия |
| 2021-04-08 | Денизлиспор | 1 - 1 | Касъмпаша |
| 2021-04-04 | Касъмпаша | 1 - 0 | Бешикташ |
| 2021-03-20 | Генчлербирлиги | 2 - 1 | Касъмпаша |
| 2021-03-15 | Касъмпаша | 1 - 1 | Коняспор |
| 2021-03-08 | Анталияспор | 1 - 1 | Касъмпаша |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 39 | +44 | 81 |
| 2 | Галатасарай | 39 | +42 | 81 |
| 3 | Фенербахче | 39 | +30 | 79 |
| 4 | Трабзонспор | 39 | +12 | 68 |
| 5 | Сивасспор | 39 | +10 | 62 |
| 6 | Хатайспор | 39 | +10 | 61 |
| 7 | Аланияспор | 39 | +12 | 57 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 39 | +8 | 57 |
| 9 | Газиантеп | 39 | +7 | 55 |
| 10 | Гьозтепе | 39 | +1 | 51 |
| 11 | Коняспор | 39 | +1 | 49 |
| 12 | Ризеспор | 39 | -14 | 48 |
| 13 | Касъмпаша | 39 | -9 | 46 |
| 14 | Ист. Башакшехир | 39 | -14 | 45 |
| 15 | Йени Малатия | 39 | -2 | 45 |
| 16 | Анталияспор | 39 | -14 | 43 |
| 17 | Кайзериспор | 39 | -16 | 41 |
| 18 | Ерзурумспор | 40 | -24 | 40 |
| 19 | Анкарагуджу | 39 | -18 | 38 |
| 20 | Генчлербирлиги | 39 | -31 | 38 |
| 21 | Денизлиспор | 39 | -35 | 28 |
Хронология на изиграните мачове
| Сивасспор | |
| Касъмпаша | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сивасспор | Касъмпаша |
|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Галатасарай | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Фенербахче | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Трабзонспор | 0 - 0 | 3 - 4 |
| 5 | Сивасспор | - | |
| 6 | Хатайспор | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Аланияспор | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Газиантеп | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Гьозтепе | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Коняспор | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Ризеспор | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Касъмпаша | - | |
| 14 | Ист. Башакшехир | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Йени Малатия | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Анталияспор | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Кайзериспор | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Ерзурумспор | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Анкарагуджу | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Генчлербирлиги | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 21 | Денизлиспор | 2 - 2 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Сивасспор | Касъмпаша | |
| Позиция | 5 | 13 |
| Точки | 62 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 18 |
| Точки | 27 | 15 |
Форма в шампионата
| Сивасспор | Касъмпаша | |
|
Победи Равни Загуби |
15
17 7 |
12
10 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
9 4 |
3
6 10 |
Голове в шампионата
| Сивасспор | Касъмпаша | |
|
Вкарани Получени |
52
42 |
46
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
14 |
20
30 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (410) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1110) | |
| Средно голове на мач | 2.71 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.51 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.20 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 29% |
Сивасспор следващи 6 срещи
| 2021-07-22 | Петрокуб Хинчещ | - | Сивасспор |
| 2021-07-29 | Сивасспор | - | Петрокуб Хинчещ |
| 2021-08-05 | Динамо Батуми | - | Сивасспор |
| 2021-08-12 | Сивасспор | - | Динамо Батуми |
| 2021-08-16 | Сивасспор | - | Коняспор |
| 2021-08-19 | Сивасспор | - | Копенхаген |
Касъмпаша следващи 6 срещи
| 2021-07-10 | Галатасарай | - | Касъмпаша |
| 2021-07-15 | Касъмпаша | - | Истанбулспор |
| 2021-07-19 | Фенербахче | - | Касъмпаша |
| 2021-07-26 | Трабзонспор | - | Касъмпаша |
| 2021-08-14 | Хатайспор | - | Касъмпаша |
| 2021-08-21 | Касъмпаша | - | Гиресунспор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 3.80 | 4.75 |
| Вероятност | 35% | 39% | 26% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.20 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
