Супер Лига - Турция
неделя, 21.02.2021
13:00
13:00

Сивасспор

Кайзериспор
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сивас |
| Гост: | Кайсери |
| Разстояние: | 173.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сивас 4 Септември |
| Капацитет: | 14 998 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.72 | |||
| 38% | 35% | 27% | 1.25 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 39% | 61% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-17 | Кайзериспор | 1 - 3 | Сивасспор |
| 2020-06-28 | Сивасспор | 0 - 2 | Кайзериспор |
| 2019-11-24 | Кайзериспор | 1 - 4 | Сивасспор |
| 2019-04-06 | Сивасспор | 1 - 3 | Кайзериспор |
| 2018-10-28 | Кайзериспор | 2 - 0 | Сивасспор |
| 2018-02-11 | Кайзериспор | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2017-09-09 | Сивасспор | 0 - 2 | Кайзериспор |
| 2016-05-14 | Кайзериспор | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2015-12-20 | Сивасспор | 0 - 0 | Кайзериспор |
| 2015-04-16 | Сивасспор | 1 - 1 | Кайзериспор |
| 2015-03-18 | Кайзериспор | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2014-01-26 | Сивасспор | 3 - 0 | Кайзериспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 4 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 33% | 25% |
Сивасспор последни 12 срещи
| 2021-02-11 | Сивасспор | 0 - 1 | Анталияспор |
| 2021-02-07 | Анкарагуджу | 1 - 4 | Сивасспор |
| 2021-02-03 | Сивасспор | 0 - 0 | Ерзурумспор |
| 2021-01-31 | Аланияспор | 3 - 1 | Сивасспор |
| 2021-01-25 | Касъмпаша | 2 - 0 | Сивасспор |
| 2021-01-21 | Сивасспор | 1 - 1 | Фенербахче |
| 2021-01-16 | Ист. Башакшехир | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2021-01-12 | Сивасспор | 1 - 1 | Адана Демирспор |
| 2021-01-09 | Сивасспор | 2 - 1 | Газиантеп |
| 2021-01-05 | Йени Малатия | 2 - 2 | Сивасспор |
| 2021-01-02 | Сивасспор | 2 - 2 | Денизлиспор |
| 2020-12-28 | Бешикташ | 3 - 0 | Сивасспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Кайзериспор последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Кайзериспор | 0 - 0 | Анкарагуджу |
| 2021-02-07 | Ерзурумспор | 1 - 1 | Кайзериспор |
| 2021-02-03 | Кайзериспор | 1 - 1 | Аланияспор |
| 2021-01-30 | Касъмпаша | 0 - 1 | Кайзериспор |
| 2021-01-25 | Фенербахче | 3 - 0 | Кайзериспор |
| 2021-01-19 | Кайзериспор | 2 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2021-01-16 | Газиантеп | 2 - 1 | Кайзериспор |
| 2021-01-09 | Кайзериспор | 1 - 0 | Йени Малатия |
| 2021-01-06 | Денизлиспор | 0 - 1 | Кайзериспор |
| 2021-01-03 | Кайзериспор | 0 - 2 | Бешикташ |
| 2020-12-28 | Генчлербирлиги | 3 - 2 | Кайзериспор |
| 2020-12-24 | Кайзериспор | 1 - 2 | Коняспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 8% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 25 | +31 | 54 |
| 2 | Бешикташ | 24 | +27 | 51 |
| 3 | Фенербахче | 24 | +21 | 51 |
| 4 | Трабзонспор | 25 | +8 | 48 |
| 5 | Аланияспор | 25 | +16 | 42 |
| 6 | Хатайспор | 24 | +10 | 39 |
| 7 | Газиантеп | 24 | +8 | 38 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 25 | +5 | 37 |
| 9 | Анталияспор | 24 | -5 | 32 |
| 10 | Коняспор | 24 | +2 | 30 |
| 11 | Йени Малатия | 25 | -2 | 30 |
| 12 | Гьозтепе | 24 | +3 | 29 |
| 13 | Касъмпаша | 25 | -11 | 29 |
| 14 | Сивасспор | 23 | -3 | 28 |
| 15 | Ризеспор | 24 | -12 | 26 |
| 16 | Ерзурумспор | 24 | -13 | 25 |
| 17 | Кайзериспор | 24 | -11 | 25 |
| 18 | Ист. Башакшехир | 25 | -16 | 24 |
| 19 | Денизлиспор | 25 | -20 | 21 |
| 20 | Генчлербирлиги | 24 | -25 | 20 |
| 21 | Анкарагуджу | 23 | -13 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Сивасспор | |
| Кайзериспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сивасспор | Кайзериспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Бешикташ | ||
| 3 | Фенербахче | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Трабзонспор | ||
| 5 | Аланияспор | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Хатайспор | ||
| 7 | Газиантеп | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | ||
| 9 | Анталияспор | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Коняспор | ||
| 11 | Йени Малатия | ||
| 12 | Гьозтепе | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Касъмпаша | 0 - 1 | |
| 14 | Сивасспор | - | |
| 15 | Ризеспор | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Ерзурумспор | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Кайзериспор | - | |
| 18 | Ист. Башакшехир | ||
| 19 | Денизлиспор | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 20 | Генчлербирлиги | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 21 | Анкарагуджу | 0 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Сивасспор | Кайзериспор | |
| Позиция | 14 | 17 |
| Точки | 28 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 12 |
| Точки | 11 | 12 |
Форма в шампионата
| Сивасспор | Кайзериспор | |
|
Победи Равни Загуби |
6
10 7 |
6
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 4 |
3
3 6 |
Голове в шампионата
| Сивасспор | Кайзериспор | |
|
Вкарани Получени |
26
29 |
17
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
12 |
9
16 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (255) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (680) | |
| Средно голове на мач | 2.67 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.48 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 27% |
Сивасспор следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Ризеспор | - | Сивасспор |
| 2021-03-03 | Сивасспор | - | Хатайспор |
| 2021-03-07 | Галатасарай | - | Сивасспор |
| 2021-03-13 | Сивасспор | - | Фатих Карагюмрюк |
| 2021-03-20 | Гьозтепе | - | Сивасспор |
| 2021-04-03 | Сивасспор | - | Трабзонспор |
Кайзериспор следващи 6 срещи
| 2021-03-03 | Кайзериспор | - | Ризеспор |
| 2021-03-07 | Хатайспор | - | Кайзериспор |
| 2021-03-13 | Кайзериспор | - | Галатасарай |
| 2021-03-19 | Фатих Карагюмрюк | - | Кайзериспор |
| 2021-04-03 | Кайзериспор | - | Гьозтепе |
| 2021-04-06 | Трабзонспор | - | Кайзериспор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.40 | 3.75 |
| Вероятност | 38% | 35% | 27% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.72 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-21 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
