Чалънджър Про Лига - Белгия
неделя, 30.10.2022
19:00
19:00

Беверен

Генк Б
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Беверен |
| Гост: | Генк |
| Разстояние: | 91.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фритхел |
| Капацитет: | 13 290 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.20 | 5.00 | 1 | 1.16 | 2.37 | |||
| 50% | 34% | 16% | 1.53 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 89% | 11% | 71% | 29% | 47% | 53% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Беверен последни 12 срещи
| 2022-10-23 | РУДМ Брюксел | 3 - 1 | Беверен |
| 2022-10-14 | Беверен | 2 - 1 | Дайнзе |
| 2022-10-07 | Дендер | 0 - 3 | Беверен |
| 2022-10-02 | Беверен | 5 - 0 | Лиерс К. |
| 2022-09-17 | Клуб Брюж Б | 2 - 2 | Беверен |
| 2022-09-10 | Беверен | 2 - 1 | Стандарт Лиеж Б |
| 2022-09-04 | Ломел | 0 - 2 | Беверен |
| 2022-08-27 | Андерлехт Б | 2 - 2 | Беверен |
| 2022-08-20 | Беверен | 2 - 2 | Виртон |
| 2022-08-13 | Беершот | 1 - 0 | Беверен |
| 2022-07-30 | Беверен | 2 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2022-04-17 | Беверен | 2 - 0 | Р.Е. Мускрон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 9 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 75% | 42% |
Генк Б последни 10 срещи
| 2022-10-22 | Генк Б | 1 - 2 | Беершот |
| 2022-10-16 | Генк Б | 3 - 2 | Андерлехт Б |
| 2022-10-09 | Клуб Брюж Б | 3 - 1 | Генк Б |
| 2022-09-30 | Генк Б | 0 - 2 | Дендер |
| 2022-09-17 | РУДМ Брюксел | 1 - 1 | Генк Б |
| 2022-09-11 | Генк Б | 0 - 1 | Виртон |
| 2022-09-02 | Стандарт Лиеж Б | 2 - 2 | Генк Б |
| 2022-08-26 | Генк Б | 0 - 3 | Ломел |
| 2022-08-19 | Дайнзе | 3 - 2 | Генк Б |
| 2022-08-14 | Генк Б | 4 - 1 | Лиерс К. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 20% | 20% | 60% | 90% | 70% | 50% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Андерлехт Б | 11 | +5 | 19 |
| 2 | Лиерс К. | 10 | +2 | 19 |
| 3 | Беверен | 10 | +9 | 18 |
| 4 | РУДМ Брюксел | 10 | +7 | 18 |
| 5 | Беершот | 11 | 0 | 17 |
| 6 | Клуб Брюж Б | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Ломел | 11 | 0 | 15 |
| 8 | Дендер | 11 | -2 | 14 |
| 9 | Стандарт Лиеж Б | 11 | -8 | 12 |
| 10 | Дайнзе | 11 | -4 | 11 |
| 11 | Виртон | 11 | -5 | 9 |
| 12 | Генк Б | 10 | -6 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Беверен | |
| Генк Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Беверен | Генк Б |
|---|---|---|---|
| 1 | Андерлехт Б | ||
| 2 | Лиерс К. | 5 - 0 | |
| 3 | Беверен | - | |
| 4 | РУДМ Брюксел | 1 - 1 | |
| 5 | Беершот | ||
| 6 | Клуб Брюж Б | 3 - 1 | |
| 7 | Ломел | ||
| 8 | Дендер | ||
| 9 | Стандарт Лиеж Б | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Дайнзе | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 11 | Виртон | 2 - 2 | |
| 12 | Генк Б | - |
Класиране в шампионата
| Беверен | Генк Б | |
| Позиция | 3 | 12 |
| Точки | 18 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 10 | 2 |
Форма в шампионата
| Беверен | Генк Б | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 2 |
2
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 0 |
0
2 2 |
Голове в шампионата
| Беверен | Генк Б | |
|
Вкарани Получени |
21
12 |
14
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
4 |
6
9 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (64) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (205) | |
| Средно голове на мач | 3.20 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.67 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.53 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 84% |
| Гол/Гол | 67% |
| Над 1.5 | 89% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 44% |
Беверен следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Беверен | - | Клуб Брюж Б |
| 2022-11-10 | Беверен | - | Роял Антверп |
| 2022-11-13 | Лиерс К. | - | Беверен |
| 2022-11-19 | Беверен | - | РУДМ Брюксел |
| 2022-11-27 | Беверен | - | Ломел |
| 2022-12-04 | Дайнзе | - | Беверен |
Генк Б следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Лиерс К. | - | Генк Б |
| 2022-11-12 | Генк Б | - | Дайнзе |
| 2022-11-18 | Ломел | - | Генк Б |
| 2022-11-25 | Генк Б | - | РУДМ Брюксел |
| 2022-12-02 | Андерлехт Б | - | Генк Б |
| 2022-12-09 | Генк Б | - | Клуб Брюж Б |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 4.20 | 5.00 |
| Вероятност | 50% | 34% | 16% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.37 |
| Вероятност | 75% | 25% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 6.00 | |
| Вероятност | 89% | 11% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 3.5 @ 1.66 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-30 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
