Първа Лига - Русия
неделя, 11.04.2021
06:00
06:00

СКА Хабаровск

Нижни Новгород
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хабаровск |
| Гост: | Нижни Новгород |
| Разстояние: | 5 777.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ленин Хабаровск |
| Капацитет: | 15 200 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 06:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.10 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.30 | |||
| 28% | 25% | 47% | 1.30 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.37 | 2.60 | 1.47 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 59% | 41% | 40% | 60% | 19% | 81% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-10-17 | Нижни Новгород | 1 - 0 | СКА Хабаровск |
| 2020-03-15 | СКА Хабаровск | 2 - 0 | Нижни Новгород |
| 2019-08-18 | Нижни Новгород | 1 - 1 | СКА Хабаровск |
| 2019-05-19 | СКА Хабаровск | 1 - 0 | Нижни Новгород |
| 2018-10-28 | Нижни Новгород | 0 - 1 | СКА Хабаровск |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 60% | 20% | 20% | 40% | 0% | 0% |
СКА Хабаровск последни 12 срещи
| 2021-04-07 | Енисей | 2 - 0 | СКА Хабаровск |
| 2021-04-03 | СКА Хабаровск | 1 - 0 | Оренбург |
| 2021-03-28 | Чайка Песч. | 2 - 1 | СКА Хабаровск |
| 2021-03-24 | СКА Хабаровск | 3 - 0 | Спартак Москва 2 |
| 2021-03-20 | СКА Хабаровск | 1 - 1 | Велес Москва |
| 2021-03-14 | Балтика | 1 - 0 | СКА Хабаровск |
| 2021-03-10 | СКА Хабаровск | 0 - 0 | Краснодар 2 |
| 2021-03-06 | Акрон Толиати | 1 - 1 | СКА Хабаровск |
| 2021-02-27 | Торпедо Москва | 0 - 0 | СКА Хабаровск |
| 2021-02-21 | ЦСКА Москва | 2 - 0 | СКА Хабаровск |
| 2021-02-09 | СКА Хабаровск | 2 - 2 | Текстилчик |
| 2021-02-04 | СКА Хабаровск | 2 - 3 | Торпедо Москва |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Нижни Новгород последни 12 срещи
| 2021-04-07 | Нижни Новгород | 1 - 0 | Велес Москва |
| 2021-04-03 | Балтика | 1 - 2 | Нижни Новгород |
| 2021-03-28 | Нижни Новгород | 3 - 0 | Краснодар 2 |
| 2021-03-24 | Акрон Толиати | 0 - 0 | Нижни Новгород |
| 2021-03-20 | Нижни Новгород | 4 - 1 | Торпедо Москва |
| 2021-03-14 | Шинник Ярославъл | 1 - 3 | Нижни Новгород |
| 2021-03-10 | Нижни Новгород | 1 - 2 | Факел Воронеж |
| 2021-03-06 | Волгар Астрахан | 1 - 1 | Нижни Новгород |
| 2021-02-27 | Нижни Новгород | 0 - 1 | Криля Советов |
| 2021-02-19 | Нижни Новгород | 2 - 0 | Кайрат Алмати |
| 2021-02-12 | Нижни Новгород | 2 - 2 | Кубан Краснодар |
| 2021-02-09 | Рубин Казан | 3 - 1 | Нижни Новгород |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Криля Советов | 34 | +55 | 79 |
| 2 | Нижни Новгород | 35 | +32 | 75 |
| 3 | Оренбург | 35 | +32 | 73 |
| 4 | Алания | 35 | +31 | 63 |
| 5 | Торпедо Москва | 35 | +27 | 63 |
| 6 | Балтика | 35 | +10 | 61 |
| 7 | Нефт. Нижнекамск | 35 | +16 | 56 |
| 8 | Велес Москва | 35 | +7 | 55 |
| 9 | Волгар Астрахан | 35 | +7 | 51 |
| 10 | Факел Воронеж | 35 | +11 | 50 |
| 11 | Енисей | 35 | -5 | 50 |
| 12 | СКА Хабаровск | 35 | +2 | 50 |
| 13 | Чайка Песч. | 35 | -6 | 46 |
| 14 | Текстилчик | 35 | -13 | 43 |
| 15 | Спартак Москва 2 | 34 | -16 | 40 |
| 16 | Краснодар 2 | 35 | -15 | 38 |
| 17 | Акрон Толиати | 35 | -16 | 37 |
| 18 | Иртиш Омск | 35 | -17 | 35 |
| 19 | Томск | 35 | -21 | 29 |
| 20 | Чертаново М. | 35 | -35 | 25 |
| 21 | Динамо Брянск | 35 | -39 | 25 |
| 22 | Шинник Ярославъл | 35 | -47 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| СКА Хабаровск | |
| Нижни Новгород | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | СКА Хабаровск | Нижни Новгород |
|---|---|---|---|
| 1 | Криля Советов | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Нижни Новгород | - | |
| 3 | Оренбург | 1 - 0 | |
| 4 | Алания | 0 - 0 | |
| 5 | Торпедо Москва | 2 - 4 | 0 - 2 |
| 6 | Балтика | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Нефт. Нижнекамск | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Велес Москва | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 9 | Волгар Астрахан | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Факел Воронеж | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Енисей | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | СКА Хабаровск | - | |
| 13 | Чайка Песч. | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Текстилчик | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Спартак Москва 2 | 3 - 0 | 0 - 4 |
| 16 | Краснодар 2 | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 17 | Акрон Толиати | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Иртиш Омск | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Томск | ||
| 20 | Чертаново М. | 2 - 0 | |
| 21 | Динамо Брянск | 1 - 0 | |
| 22 | Шинник Ярославъл | 2 - 1 | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| СКА Хабаровск | Нижни Новгород | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 50 | 75 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 32 | 34 |
Форма в шампионата
| СКА Хабаровск | Нижни Новгород | |
|
Победи Равни Загуби |
14
8 13 |
23
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
5 3 |
10
4 3 |
Голове в шампионата
| СКА Хабаровск | Нижни Новгород | |
|
Вкарани Получени |
41
39 |
54
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
11 |
23
12 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (384) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (918) | |
| Средно голове на мач | 2.39 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 20% |
СКА Хабаровск следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Чертаново М. | - | СКА Хабаровск |
| 2021-04-24 | СКА Хабаровск | - | Томск |
| 2021-04-28 | Иртиш Омск | - | СКА Хабаровск |
| 2021-05-02 | СКА Хабаровск | - | Динамо Брянск |
| 2021-05-08 | Нефт. Нижнекамск | - | СКА Хабаровск |
| 2021-05-15 | СКА Хабаровск | - | Алания |
Нижни Новгород следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Нижни Новгород | - | Чайка Песч. |
| 2021-04-24 | Оренбург | - | Нижни Новгород |
| 2021-04-28 | Нижни Новгород | - | Енисей |
| 2021-05-02 | Нижни Новгород | - | Спартак Москва 2 |
| 2021-05-08 | Чертаново М. | - | Нижни Новгород |
| 2021-05-15 | Томск | - | Нижни Новгород |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 3.10 | 2.10 |
| Вероятност | 28% | 25% | 47% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.30 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 1.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 1.47 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.47 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.00 | 1.14 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.14 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Без @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
