Плейофи - Норвегия
сряда, 02.11.2022
13:00
6 - 0
(2 - 0, 4 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Осло |
| Гост: |
Арендал |
| Разстояние: |
196.4 км |
| Начален час |
| Час: |
13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.66 |
4.00 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.15 |
| 41% |
31% |
28% |
1.66 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
38% |
62% |
Последни 4 директни срещи
|
2021-09-25 |
Арендал
|
2 - 2 |
Шайд
|
|
2021-06-19 |
Шайд
|
1 - 2 |
Арендал
|
|
2018-10-13 |
Шайд
|
1 - 0 |
Арендал
|
|
2018-06-23 |
Арендал
|
0 - 1 |
Шайд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
2 |
2 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
50% |
50% |
25% |
Шайд последни 12 срещи
|
2022-10-29 |
Стьордалс Блинк
|
1 - 0 |
Шайд
|
|
2022-10-22 |
Шайд
|
4 - 0 |
Конгсвингер
|
|
2022-10-17 |
Бран Берген
|
3 - 0 |
Шайд
|
|
2022-10-09 |
Шайд
|
3 - 2 |
Старт
|
|
2022-10-02 |
Брюне
|
0 - 3 |
Шайд
|
|
2022-09-17 |
Шайд
|
3 - 3 |
Фредрикстад
|
|
2022-09-12 |
Мьондален
|
1 - 0 |
Шайд
|
|
2022-09-05 |
Согндал
|
0 - 1 |
Шайд
|
|
2022-08-29 |
Шайд
|
1 - 5 |
КФУМ Осло
|
|
2022-08-22 |
Гроруд
|
1 - 1 |
Шайд
|
|
2022-08-14 |
Шайд
|
2 - 0 |
Осане
|
|
2022-08-08 |
Саннес Улф
|
0 - 0 |
Шайд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
33% |
Арендал последни 12 срещи
|
2022-10-29 |
Уленсакер Киса
|
0 - 3 |
Арендал
|
|
2022-10-26 |
Арендал
|
0 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2022-10-22 |
Од БК 2
|
1 - 5 |
Арендал
|
|
2022-10-15 |
Арендал
|
1 - 0 |
Айерсун
|
|
2022-10-08 |
Вард Хаугесунд
|
0 - 2 |
Арендал
|
|
2022-10-01 |
Арендал
|
5 - 4 |
Квик Халден
|
|
2022-09-24 |
Сотра
|
1 - 2 |
Арендал
|
|
2022-09-17 |
Арендал
|
1 - 0 |
Флекерьой
|
|
2022-09-11 |
Стрьомен
|
5 - 0 |
Арендал
|
|
2022-09-03 |
Арендал
|
4 - 0 |
Мос
|
|
2022-08-20 |
Арендал
|
1 - 0 |
Улерн
|
|
2022-08-13 |
Арендал
|
3 - 2 |
Йорн-Хутен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
0 |
2 |
|
8 |
7 |
5 |
| 83% |
0% |
17% |
|
67% |
58% |
42% |
Класиране Дивизия 2/2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хьодд |
26 |
18 |
6 |
2 |
54 |
15 |
+39 |
60 |
| 2 |
Уленсакер Киса |
26 |
17 |
5 |
4 |
73 |
36 |
+37 |
56 |
| 3 |
Левангер |
26 |
12 |
7 |
7 |
62 |
38 |
+24 |
43 |
| 4 |
Киелсос |
26 |
12 |
6 |
8 |
45 |
20 |
+25 |
42 |
| 5 |
Йовик-Лин |
26 |
12 |
4 |
10 |
43 |
59 |
-16 |
40 |
| 6 |
Трефф |
26 |
10 |
6 |
10 |
49 |
44 |
+5 |
36 |
| 7 |
Алта |
26 |
10 |
6 |
10 |
38 |
45 |
-7 |
36 |
| 8 |
Тромсдален |
26 |
10 |
5 |
11 |
28 |
35 |
-7 |
35 |
| 9 |
Братвог |
26 |
10 |
3 |
13 |
47 |
52 |
-5 |
33 |
| 10 |
Берум |
26 |
9 |
4 |
13 |
36 |
46 |
-10 |
31 |
| 11 |
Волеренга 2 |
26 |
9 |
2 |
15 |
43 |
67 |
-24 |
29 |
| 12 |
Ейдсволд ТФ |
26 |
8 |
4 |
14 |
35 |
54 |
-19 |
28 |
| 13 |
Аскер |
26 |
6 |
6 |
14 |
32 |
47 |
-15 |
24 |
| 14 |
Фриг Осло |
26 |
6 |
2 |
18 |
38 |
65 |
-27 |
20 |
Класиране Дивизия 2/1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мос |
24 |
18 |
2 |
4 |
46 |
23 |
+23 |
56 |
| 2 |
Арендал |
24 |
18 |
2 |
4 |
55 |
35 |
+20 |
56 |
| 3 |
Айерсун |
24 |
13 |
6 |
5 |
51 |
29 |
+22 |
45 |
| 4 |
Флекерьой |
24 |
13 |
4 |
7 |
46 |
32 |
+14 |
43 |
| 5 |
Квик Халден |
24 |
10 |
4 |
10 |
43 |
36 |
+7 |
34 |
| 6 |
Стрьомен |
24 |
9 |
4 |
11 |
36 |
39 |
-3 |
31 |
| 7 |
Сотра |
24 |
8 |
5 |
11 |
46 |
43 |
+3 |
29 |
| 8 |
Йорн-Хутен |
24 |
7 |
8 |
9 |
37 |
38 |
-1 |
29 |
| 9 |
Улерн |
24 |
5 |
9 |
10 |
37 |
43 |
-6 |
24 |
| 10 |
Вард Хаугесунд |
24 |
5 |
8 |
11 |
32 |
43 |
-11 |
23 |
| 11 |
Нутоден |
24 |
6 |
6 |
12 |
29 |
45 |
-16 |
23 |
| 12 |
Од БК 2 |
24 |
5 |
7 |
12 |
30 |
48 |
-18 |
22 |
| 13 |
Стаал Йорпеланд |
24 |
3 |
7 |
14 |
34 |
68 |
-34 |
16 |
| 14 |
Йойгарден |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Шайд следващи 6 срещи
|
2022-11-05 |
Арендал
|
- |
Шайд
|
|
2023-01-25 |
Берум
|
- |
Шайд
|
|
2023-01-28 |
Рауфос
|
- |
Шайд
|
|
2023-02-04 |
Шайд
|
- |
Мос
|
|
2023-02-10 |
Шайд
|
- |
Уленсакер Киса
|
|
2023-02-19 |
Киелсос
|
- |
Шайд
|
Арендал следващи 6 срещи
|
2022-11-05 |
Арендал
|
- |
Шайд
|
|
2023-02-03 |
Фрам Ларвик
|
- |
Арендал
|
|
2023-02-11 |
Йерв Гримстад
|
- |
Арендал
|
|
2023-02-18 |
Саннес Улф
|
- |
Арендал
|
|
2023-03-11 |
Арендал
|
- |
Виндбярт
|
|
2023-03-18 |
Шайд
|
- |
Арендал
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.66 |
4.00 |
5.00 |
| Вероятност |
41% |
31% |
28% |
|
1 @ 1.66 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.16 |
2.15 |
| Вероятност |
71% |
29% |
|
1X @ 1.16 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.50 |
| Вероятност |
|
79% |
21% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.60 |
2.30 |
| Вероятност |
|
59% |
41% |
|
Над 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.50 |
1.50 |
| Вероятност |
|
38% |
62% |
|
Под 3.5 @ 1.50 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.61 |
2.20 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Г/Г @ 1.61 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-02 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!