Втора Лига - Австрия
вторник, 20.04.2021
17:30
17:30

Амщетен

Блау-Вайс Линц
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Амщетен |
| Гост: | Линц |
| Разстояние: | 48.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.50 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.33 | |||
| 24% | 22% | 54% | 2.00 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 82% | 18% | 66% | 34% | 45% | 55% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-09-29 | Блау-Вайс Линц | 2 - 0 | Амщетен |
| 2020-07-21 | Блау-Вайс Линц | 1 - 2 | Амщетен |
| 2019-10-25 | Амщетен | 2 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2019-09-24 | Амщетен | 1 - 1 | Блау-Вайс Линц |
| 2019-03-15 | Амщетен | 2 - 0 | Блау-Вайс Линц |
| 2018-08-17 | Блау-Вайс Линц | 1 - 2 | Амщетен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 100% | 50% | 17% |
Амщетен последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Амщетен | 0 - 3 | Лиферинг |
| 2021-04-13 | Амщетен | 1 - 6 | А. Клагенфурт |
| 2021-04-09 | Джуниърс ОО | 4 - 0 | Амщетен |
| 2021-04-05 | Амщетен | 1 - 4 | Грацер АК |
| 2021-04-02 | Вакер Инсбрук | 3 - 1 | Амщетен |
| 2021-03-13 | Дорнбирн | 0 - 1 | Амщетен |
| 2021-03-05 | Амщетен | 2 - 0 | Лафниц |
| 2021-02-27 | Форвартс Щайр | 1 - 2 | Амщетен |
| 2021-02-19 | Амщетен | 1 - 0 | Хорн |
| 2021-02-12 | Рапид Виена II | 1 - 0 | Амщетен |
| 2021-02-05 | Джуниърс ОО | 0 - 1 | Амщетен |
| 2021-01-29 | Аустрия Виена II | 2 - 1 | Амщетен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 0% | 58% | 67% | 58% | 33% |
Блау-Вайс Линц последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Блау-Вайс Линц | 5 - 0 | Форвартс Щайр |
| 2021-04-14 | Рапид Виена II | 2 - 5 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-11 | Блау-Вайс Линц | 5 - 0 | Грацер АК |
| 2021-04-05 | Блау-Вайс Линц | 2 - 1 | Вакер Инсбрук |
| 2021-04-02 | Дорнбирн | 1 - 4 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-03-12 | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Капфенберг |
| 2021-03-05 | А. Лустенау | 0 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-02-26 | Блау-Вайс Линц | 0 - 1 | А. Клагенфурт |
| 2021-02-19 | Блау-Вайс Линц | 1 - 0 | Лиферинг |
| 2021-02-12 | Аустрия Виена II | 2 - 4 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-02-05 | Блау-Вайс Линц | 1 - 3 | Форвартс Щайр |
| 2021-01-30 | Фърст Виена | 6 - 1 | Блау-Вайс Линц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 10 | 9 | 7 | |
| 75% | 0% | 25% | 83% | 75% | 58% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Блау-Вайс Линц | 23 | +31 | 49 |
| 2 | Лафниц | 24 | +19 | 47 |
| 3 | Лиферинг | 22 | +26 | 46 |
| 4 | А. Клагенфурт | 24 | +24 | 44 |
| 5 | Вакер Инсбрук | 24 | +7 | 42 |
| 6 | Грацер АК | 24 | 0 | 35 |
| 7 | Капфенберг | 24 | -10 | 32 |
| 8 | Дорнбирн | 24 | -10 | 29 |
| 9 | Джуниърс ОО | 23 | -10 | 27 |
| 10 | Амщетен | 23 | -14 | 27 |
| 11 | Форвартс Щайр | 24 | -14 | 27 |
| 12 | А. Лустенау | 24 | -6 | 26 |
| 13 | Флоридсдорфер | 24 | -6 | 26 |
| 14 | Аустрия Виена II | 23 | -6 | 24 |
| 15 | Рапид Виена II | 24 | -14 | 24 |
| 16 | Хорн | 24 | -17 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Амщетен | |
| Блау-Вайс Линц | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Амщетен | Блау-Вайс Линц |
|---|---|---|---|
| 1 | Блау-Вайс Линц | - | |
| 2 | Лафниц | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Лиферинг | 0 - 3 | |
| 4 | А. Клагенфурт | 1 - 6 | 3 - 1 |
| 5 | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | 0 - 4 |
| 6 | Грацер АК | 1 - 4 | 3 - 1 |
| 7 | Капфенберг | 2 - 4 | |
| 8 | Дорнбирн | 3 - 3 | 1 - 4 |
| 9 | Джуниърс ОО | 3 - 3 | |
| 10 | Амщетен | - | |
| 11 | Форвартс Щайр | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | А. Лустенау | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Флоридсдорфер | 4 - 1 | |
| 14 | Аустрия Виена II | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 15 | Рапид Виена II | 2 - 5 | |
| 16 | Хорн | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Амщетен | Блау-Вайс Линц | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 27 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 13 | 19 |
Форма в шампионата
| Амщетен | Блау-Вайс Линц | |
|
Победи Равни Загуби |
7
6 10 |
16
1 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 4 |
6
1 4 |
Голове в шампионата
| Амщетен | Блау-Вайс Линц | |
|
Вкарани Получени |
31
45 |
59
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
27 |
27
19 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (189) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (570) | |
| Средно голове на мач | 3.02 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.59 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.42 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 59% |
| Над 3.5 | 36% |
Амщетен следващи 6 срещи
| 2021-04-23 | Аустрия Виена II | - | Амщетен |
| 2021-04-30 | Амщетен | - | Капфенберг |
| 2021-05-08 | А. Лустенау | - | Амщетен |
| 2021-05-12 | Амщетен | - | Флоридсдорфер |
| 2021-05-16 | Амщетен | - | Рапид Виена II |
| 2021-05-23 | Хорн | - | Амщетен |
Блау-Вайс Линц следващи 6 срещи
| 2021-04-23 | Хорн | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-30 | Блау-Вайс Линц | - | Флоридсдорфер |
| 2021-05-07 | Блау-Вайс Линц | - | Лафниц |
| 2021-05-12 | Джуниърс ОО | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-05-16 | Блау-Вайс Линц | - | Аустрия Виена II |
| 2021-05-23 | Лиферинг | - | Блау-Вайс Линц |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 3.50 | 2.00 |
| Вероятност | 24% | 22% | 54% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.33 |
| Вероятност | 31% | 69% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.93 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 1.88 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-20 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
