Екстракласа - Полша
петък, 30.04.2021
19:30
19:30

Шльонск Вроцлав

Заглембие Любин
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вроцлав |
| Гост: | Любин |
| Разстояние: | 66.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Вроцлав |
| Капацитет: | 45 105 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.25 | 2.55 | 12 | 1.50 | 1.40 | |||
| 38% | 27% | 35% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 70% | 30% | 44% | 56% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-11 | Заглембие Любин | 2 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2020-03-01 | Заглембие Любин | 3 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2019-09-21 | Шльонск Вроцлав | 4 - 4 | Заглембие Любин |
| 2019-02-25 | Шльонск Вроцлав | 2 - 0 | Заглембие Любин |
| 2018-09-14 | Заглембие Любин | 4 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-11-26 | Шльонск Вроцлав | 1 - 0 | Заглембие Любин |
| 2017-07-24 | Заглембие Любин | 1 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-05-16 | Заглембие Любин | 2 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-04-22 | Заглембие Любин | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2016-11-06 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | Заглембие Любин |
| 2016-03-05 | Шльонск Вроцлав | 0 - 2 | Заглембие Любин |
| 2015-10-04 | Заглембие Любин | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 25% |
Шльонск Вроцлав последни 12 срещи
| 2021-04-23 | Раков Ченст. | 2 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| 2021-04-20 | Шльонск Вроцлав | 4 - 3 | Подбескидзе |
| 2021-04-16 | Гурник Забже | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2021-04-10 | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | Лехия Гданск |
| 2021-04-05 | Ягелония | 0 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2021-03-20 | Шльонск Вроцлав | 0 - 0 | Висла Плоцк |
| 2021-03-12 | Краковия Краков | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2021-03-07 | Шльонск Вроцлав | 0 - 1 | Легия Варшава |
| 2021-02-28 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | Погон Шчечин |
| 2021-02-21 | Лех Познан | 1 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| 2021-02-12 | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | Висла Краков |
| 2021-02-06 | Пяст Гливице | 2 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 2 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 17% | 8% |
Заглембие Любин последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Заглембие Любин | 2 - 2 | Пяст Гливице |
| 2021-04-21 | Заглембие Любин | 4 - 1 | Висла Краков |
| 2021-04-18 | Стал Мелец | 0 - 2 | Заглембие Любин |
| 2021-04-11 | Заглембие Любин | 2 - 1 | Подбескидзе |
| 2021-04-05 | Лехия Гданск | 3 - 1 | Заглембие Любин |
| 2021-03-26 | Заглембие Любин | 5 - 3 | Гурник Забже |
| 2021-03-21 | Заглембие Любин | 0 - 4 | Легия Варшава |
| 2021-03-14 | Гурник Забже | 2 - 0 | Заглембие Любин |
| 2021-03-06 | Заглембие Любин | 3 - 0 | Ягелония |
| 2021-02-28 | Краковия Краков | 2 - 4 | Заглембие Любин |
| 2021-02-21 | Заглембие Любин | 1 - 2 | Раков Ченст. |
| 2021-02-15 | Варта Познан | 1 - 0 | Заглембие Любин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 9 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 75% | 50% |
Класиране Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Легия Варшава | 27 | +23 | 59 |
| 2 | Раков Ченст. | 27 | +17 | 50 |
| 3 | Погон Шчечин | 27 | +15 | 50 |
| 4 | Варта Познан | 27 | +1 | 39 |
| 5 | Пяст Гливице | 27 | +7 | 39 |
| 6 | Заглембие Любин | 27 | +2 | 39 |
| 7 | Лехия Гданск | 27 | +2 | 38 |
| 8 | Шльонск Вроцлав | 27 | +3 | 38 |
| 9 | Ягелония | 28 | -8 | 34 |
| 10 | Лех Познан | 27 | +1 | 33 |
| 11 | Гурник Забже | 27 | -3 | 33 |
| 12 | Висла Плоцк | 27 | -9 | 29 |
| 13 | Висла Краков | 27 | -3 | 29 |
| 14 | Краковия Краков | 27 | -4 | 28 |
| 15 | Подбескидзе | 27 | -28 | 24 |
| 16 | Стал Мелец | 26 | -16 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Шльонск Вроцлав | |
| Заглембие Любин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Шльонск Вроцлав | Заглембие Любин |
|---|---|---|---|
| 1 | Легия Варшава | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Раков Ченст. | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Погон Шчечин | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Варта Познан | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Пяст Гливице | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Заглембие Любин | - | |
| 7 | Лехия Гданск | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Шльонск Вроцлав | - | |
| 9 | Ягелония | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Лех Познан | 3 - 3 | 0 - 0 |
| 11 | Гурник Забже | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Висла Плоцк | 0 - 0 | |
| 13 | Висла Краков | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Краковия Краков | 3 - 1 | 2 - 4 |
| 15 | Подбескидзе | 4 - 3 | 2 - 1 |
| 16 | Стал Мелец | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Шльонск Вроцлав | Заглембие Любин | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 38 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 26 | 14 |
Форма в шампионата
| Шльонск Вроцлав | Заглембие Любин | |
|
Победи Равни Загуби |
10
8 9 |
11
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 1 |
4
2 7 |
Голове в шампионата
| Шльонск Вроцлав | Заглембие Любин | |
|
Вкарани Получени |
32
29 |
37
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
12 |
14
17 |
Обща статистика за Екстракласа
| Мачове (216) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (535) | |
| Средно голове на мач | 2.48 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 25% |
Шльонск Вроцлав следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | Варта Познан | - | Шльонск Вроцлав |
| 2021-05-16 | Шльонск Вроцлав | - | Стал Мелец |
| 2021-06-23 | Войводина | - | Шльонск Вроцлав |
| 2021-06-26 | Осиек | - | Шльонск Вроцлав |
| 2021-06-29 | Хайдук Сплит | - | Шльонск Вроцлав |
| 2021-07-08 | Пайде | - | Шльонск Вроцлав |
Заглембие Любин следващи 6 срещи
| 2021-05-07 | Заглембие Любин | - | Погон Шчечин |
| 2021-05-16 | Висла Плоцк | - | Заглембие Любин |
| 2021-06-25 | Заглембие Любин | - | Погон Шчечин |
| 2021-06-30 | Лех Познан | - | Заглембие Любин |
| 2021-07-07 | Заглембие Любин | - | Миедж Легница |
| 2021-07-11 | Сигма Оломоуц | - | Заглембие Любин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.25 | 2.55 |
| Вероятност | 38% | 27% | 35% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.40 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-30 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
