Първа Лига - Чехия
неделя, 02.05.2021
18:30
18:30

Славия Прага

Виктория Пилзен
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Прага |
| Гост: | Пилзен |
| Разстояние: | 83.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фортуна Арена |
| Капацитет: | 19 370 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.40 | 6.00 | 1 | 1.12 | 2.20 | |||
| 50% | 23% | 27% | 1.65 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 54% | 46% | 32% | 68% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-23 | Виктория Пилзен | 0 - 1 | Славия Прага |
| 2020-06-24 | Славия Прага | 1 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2020-06-07 | Славия Прага | 0 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2019-10-27 | Виктория Пилзен | 0 - 1 | Славия Прага |
| 2019-05-12 | Славия Прага | 3 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2019-02-17 | Виктория Пилзен | 2 - 0 | Славия Прага |
| 2018-09-01 | Славия Прага | 4 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2018-05-05 | Славия Прага | 2 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2017-11-05 | Виктория Пилзен | 1 - 0 | Славия Прага |
| 2017-03-05 | Славия Прага | 1 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2016-08-28 | Виктория Пилзен | 3 - 1 | Славия Прага |
| 2016-05-14 | Славия Прага | 5 - 0 | Виктория Пилзен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 6 | 4 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 50% | 33% | 33% |
Славия Прага последни 12 срещи
| 2021-04-28 | Сигма Оломоуц | 0 - 3 | Славия Прага |
| 2021-04-25 | Бохемианс 1905 | 0 - 0 | Славия Прага |
| 2021-04-21 | Славия Прага | 2 - 1 | Злин |
| 2021-04-18 | Слован Либерец | 0 - 1 | Славия Прага |
| 2021-04-15 | Славия Прага | 0 - 4 | Арсенал |
| 2021-04-11 | Славия Прага | 2 - 0 | Спарта Прага |
| 2021-04-08 | Арсенал | 1 - 1 | Славия Прага |
| 2021-04-04 | Збройовка Бърно | 0 - 0 | Славия Прага |
| 2021-03-21 | Славия Прага | 4 - 0 | Опава |
| 2021-03-18 | Рейнджърс | 0 - 2 | Славия Прага |
| 2021-03-14 | Млада Болеслав | 0 - 3 | Славия Прага |
| 2021-03-11 | Славия Прага | 1 - 1 | Рейнджърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 42% | 17% |
Виктория Пилзен последни 12 срещи
| 2021-04-28 | Виктория Пилзен | 1 - 0 | Теплице |
| 2021-04-24 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Словачко |
| 2021-04-21 | Теплице | 0 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2021-04-17 | Виктория Пилзен | 1 - 1 | Яблонец |
| 2021-04-14 | Виктория Пилзен | 2 - 0 | Злин |
| 2021-04-10 | Карвина | 1 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2021-04-07 | Виктория Пилзен | 1 - 0 | Слован Либерец |
| 2021-04-04 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Чешке Будьовице |
| 2021-03-06 | Виктория Пилзен | 1 - 0 | Сигма Оломоуц |
| 2021-03-02 | Виктория Пилзен | 3 - 1 | Храдец Кралове |
| 2021-02-27 | Збройовка Бърно | 0 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2021-02-21 | Виктория Пилзен | 3 - 1 | Бохемианс 1905 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 7 | 4 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 58% | 33% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 29 | +59 | 75 |
| 2 | Яблонец | 29 | +21 | 59 |
| 3 | Спарта Прага | 28 | +28 | 58 |
| 4 | Словачко | 30 | +20 | 53 |
| 5 | Виктория Пилзен | 28 | +18 | 51 |
| 6 | Слован Либерец | 29 | +16 | 49 |
| 7 | Баник Острава | 30 | +14 | 45 |
| 8 | Пардубице | 29 | -2 | 45 |
| 9 | Сигма Оломоуц | 29 | +4 | 39 |
| 10 | Бохемианс 1905 | 30 | +3 | 39 |
| 11 | Чешке Будьовице | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Карвина | 29 | -12 | 33 |
| 13 | Млада Болеслав | 30 | -10 | 30 |
| 14 | Злин | 29 | -16 | 29 |
| 15 | Теплице | 29 | -29 | 25 |
| 16 | Збройовка Бърно | 30 | -21 | 22 |
| 17 | Прибрам | 30 | -39 | 20 |
| 18 | Опава | 30 | -42 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Славия Прага | |
| Виктория Пилзен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Славия Прага | Виктория Пилзен |
|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | - | |
| 2 | Яблонец | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 3 | Спарта Прага | 2 - 0 | |
| 4 | Словачко | 3 - 0 | 4 - 0 |
| 5 | Виктория Пилзен | - | |
| 6 | Слован Либерец | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 7 | Баник Острава | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Пардубице | 3 - 0 | |
| 9 | Сигма Оломоуц | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Бохемианс 1905 | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 11 | Чешке Будьовице | 0 - 0 | |
| 12 | Карвина | 1 - 1 | |
| 13 | Млада Болеслав | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | Злин | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Теплице | 5 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Збройовка Бърно | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Прибрам | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Опава | 4 - 0 |
Класиране в шампионата
| Славия Прага | Виктория Пилзен | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 75 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 40 | 17 |
Форма в шампионата
| Славия Прага | Виктория Пилзен | |
|
Победи Равни Загуби |
23
6 0 |
15
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
13
1 0 |
4
5 4 |
Голове в шампионата
| Славия Прага | Виктория Пилзен | |
|
Вкарани Получени |
75
16 |
48
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
37
6 |
16
18 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (264) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (689) | |
| Средно голове на мач | 2.61 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.40 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.21 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 27% |
Славия Прага следващи 6 срещи
| 2021-05-05 | Спарта Прага | - | Славия Прага |
| 2021-05-09 | Сигма Оломоуц | - | Славия Прага |
| 2021-05-16 | Славия Прага | - | Карвина |
| 2021-05-20 | Виктория Пилзен | - | Славия Прага |
| 2021-05-23 | Яблонец | - | Славия Прага |
| 2021-05-29 | Славия Прага | - | Чешке Будьовице |
Виктория Пилзен следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Виктория Пилзен | - | Прибрам |
| 2021-05-12 | Спарта Прага | - | Виктория Пилзен |
| 2021-05-16 | Пардубице | - | Виктория Пилзен |
| 2021-05-20 | Виктория Пилзен | - | Славия Прага |
| 2021-05-23 | Виктория Пилзен | - | Баник Острава |
| 2021-05-29 | Опава | - | Виктория Пилзен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 3.40 | 6.00 |
| Вероятност | 50% | 23% | 27% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.20 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-02 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
