2. Лига - Словакия
събота, 10.04.2021
15:00
15:00

Славой Требишов

Жилина Б
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Требишов |
| Гост: | Жилина |
| Разстояние: | 227.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.81 | 3.98 | 3.60 | 1X | 1.24 | 1.84 | |||
| 40% | 27% | 33% | 1.24 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.00 | 1.40 | 2.82 | 2.00 | 1.73 | ||||||
| 83% | 17% | 60% | 40% | 43% | 57% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-09-23 | Жилина Б | 2 - 2 | Славой Требишов |
| 2019-08-11 | Жилина Б | 3 - 2 | Славой Требишов |
| 2019-05-19 | Славой Требишов | 1 - 3 | Жилина Б |
| 2018-10-21 | Жилина Б | 1 - 1 | Славой Требишов |
| 2017-11-19 | Жилина Б | 7 - 1 | Славой Требишов |
| 2017-08-06 | Славой Требишов | 1 - 0 | Жилина Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 3 | 5 | 4 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 67% | 67% |
Славой Требишов последни 12 срещи
| 2021-04-07 | Парт. Бардейов | 1 - 1 | Славой Требишов |
| 2021-04-04 | ШТК Шаморин | 3 - 1 | Славой Требишов |
| 2021-03-31 | Славой Требишов | 1 - 1 | Скалица |
| 2021-03-06 | Кошице | 3 - 0 | Славой Требишов |
| 2021-02-27 | Славой Требишов | 3 - 3 | Банска Бистрица |
| 2021-02-13 | Славой Требишов | 4 - 1 | Дубница |
| 2021-01-22 | Ж. Подбрезова | 3 - 0 | Славой Требишов |
| 2020-12-05 | Пухов | 1 - 0 | Славой Требишов |
| 2020-12-02 | Славой Требишов | 5 - 1 | Слован Брат. II |
| 2020-11-25 | Татран Л.Микулаш | 2 - 1 | Славой Требишов |
| 2020-10-10 | Славой Требишов | 2 - 4 | Петржалка |
| 2020-10-03 | Попрад | 1 - 3 | Славой Требишов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Жилина Б последни 12 срещи
| 2021-04-04 | Жилина Б | 1 - 2 | Ж. Подбрезова |
| 2021-03-27 | Скалица | 1 - 0 | Жилина Б |
| 2021-03-21 | Жилина Б | 2 - 3 | Банска Бистрица |
| 2021-03-17 | Жилина Б | 1 - 1 | Комарно |
| 2021-03-13 | Дубница | 1 - 1 | Жилина Б |
| 2021-03-07 | Жилина Б | 3 - 1 | Слован Брат. II |
| 2021-02-27 | Петржалка | 1 - 0 | Жилина Б |
| 2021-02-19 | Тренчин | 1 - 0 | Жилина Б |
| 2021-02-13 | ШТК Шаморин | 1 - 1 | Жилина Б |
| 2021-02-06 | Жилина Б | 4 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-01-30 | Жилина Б | 1 - 2 | Тринец |
| 2021-01-23 | Жилина Б | 2 - 3 | Банска Бистрица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 33% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Татран Л.Микулаш | 22 | +26 | 49 |
| 2 | Банска Бистрица | 22 | +30 | 48 |
| 3 | Скалица | 22 | +18 | 42 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 21 | +25 | 41 |
| 5 | Кошице | 21 | +4 | 35 |
| 6 | Пухов | 21 | -1 | 30 |
| 7 | Петржалка | 21 | +2 | 30 |
| 8 | Комарно | 21 | -9 | 28 |
| 9 | ШТК Шаморин | 21 | 0 | 27 |
| 10 | Жилина Б | 22 | +5 | 26 |
| 11 | Дубница | 22 | -5 | 25 |
| 12 | Славой Требишов | 20 | -5 | 24 |
| 13 | Парт. Бардейов | 21 | -11 | 21 |
| 14 | Слован Брат. II | 21 | -32 | 15 |
| 15 | Попрад | 22 | -47 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Славой Требишов | |
| Жилина Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Славой Требишов | Жилина Б |
|---|---|---|---|
| 1 | Татран Л.Микулаш | 2 - 1 | |
| 2 | Банска Бистрица | 3 - 3 | 6 - 3 |
| 3 | Скалица | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 5 - 0 | |
| 5 | Кошице | 1 - 1 | |
| 6 | Пухов | ||
| 7 | Петржалка | 2 - 4 | 1 - 0 |
| 8 | Комарно | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | ШТК Шаморин | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Жилина Б | - | |
| 11 | Дубница | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Славой Требишов | - | |
| 13 | Парт. Бардейов | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 14 | Слован Брат. II | 5 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Попрад |
Класиране в шампионата
| Славой Требишов | Жилина Б | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 24 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 18 | 8 |
Форма в шампионата
| Славой Требишов | Жилина Б | |
|
Победи Равни Загуби |
6
6 8 |
7
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 1 |
2
2 6 |
Голове в шампионата
| Славой Требишов | Жилина Б | |
|
Вкарани Получени |
31
36 |
44
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
11 |
12
21 |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (160) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (484) | |
| Средно голове на мач | 3.03 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.76 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 34% |
Славой Требишов следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Комарно | - | Славой Требишов |
| 2021-04-21 | Славой Требишов | - | Ж. Подбрезова |
| 2021-04-24 | Славой Требишов | - | Попрад |
| 2021-05-02 | Петржалка | - | Славой Требишов |
| 2021-05-08 | Славой Требишов | - | Татран Л.Микулаш |
| 2021-05-15 | Слован Брат. II | - | Славой Требишов |
Жилина Б следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Попрад | - | Жилина Б |
| 2021-04-24 | Жилина Б | - | Татран Л.Микулаш |
| 2021-05-02 | Пухов | - | Жилина Б |
| 2021-05-15 | Кошице | - | Жилина Б |
| 2021-05-23 | Жилина Б | - | Парт. Бардейов |
| 2021-06-30 | Тринец | - | Жилина Б |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.81 | 3.98 | 3.60 |
| Вероятност | 40% | 27% | 33% |
| 1X @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.84 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 6.00 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.82 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.73 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 3.5 @ 1.73 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 2.68 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Г/Г @ 1.41 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-10 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
