2. Лига - Словакия
четвъртък, 17.11.2022
12:00
12:00

Славой Требишов

ШТК Шаморин
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Требишов |
| Гост: | Шаморин |
| Разстояние: | 332.5 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.40 | 2.35 | X2 | 1.52 | 1.47 | |||
| 34% | 25% | 41% | 1.47 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.70 | 1.73 | 1.98 | 2.80 | 1.37 | ||||||
| 66% | 34% | 52% | 48% | 24% | 76% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-05-07 | Славой Требишов | 4 - 0 | ШТК Шаморин |
| 2021-10-17 | ШТК Шаморин | 2 - 0 | Славой Требишов |
| 2021-04-04 | ШТК Шаморин | 3 - 1 | Славой Требишов |
| 2020-09-19 | Славой Требишов | 1 - 0 | ШТК Шаморин |
| 2019-08-18 | Славой Требишов | 0 - 0 | ШТК Шаморин |
| 2018-11-04 | Славой Требишов | 0 - 2 | ШТК Шаморин |
| 2018-07-21 | ШТК Шаморин | 2 - 0 | Славой Требишов |
| 2017-11-12 | Славой Требишов | 1 - 0 | ШТК Шаморин |
| 2017-07-30 | ШТК Шаморин | 2 - 0 | Славой Требишов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 5 | 6 | 2 | 2 | |
| 33% | 11% | 56% | 67% | 22% | 22% |
Славой Требишов последни 12 срещи
| 2022-11-12 | Пухов | 0 - 1 | Славой Требишов |
| 2022-11-05 | Славой Требишов | 2 - 1 | Дубница |
| 2022-10-30 | Долни Кубин | 2 - 1 | Славой Требишов |
| 2022-10-23 | Славой Требишов | 0 - 1 | Жилина Б |
| 2022-10-19 | Славой Требишов | 0 - 4 | Тренчин |
| 2022-10-16 | Петржалка | 3 - 0 | Славой Требишов |
| 2022-10-05 | Хумене | 0 - 1 | Славой Требишов |
| 2022-09-17 | Славой Требишов | 3 - 1 | Кошице |
| 2022-09-10 | Комарно | 2 - 1 | Славой Требишов |
| 2022-09-03 | Славой Требишов | 1 - 1 | Похроние |
| 2022-08-27 | Татран Прешов | 1 - 0 | Славой Требишов |
| 2022-08-20 | Славой Требишов | 2 - 1 | Поважска Бистрица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 7 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 58% | 17% |
ШТК Шаморин последни 12 срещи
| 2022-11-13 | Рача | 0 - 1 | ШТК Шаморин |
| 2022-11-09 | ШТК Шаморин | 1 - 1 | Пухов |
| 2022-11-06 | ШТК Шаморин | 2 - 4 | Спартак Миява |
| 2022-11-02 | ШТК Шаморин | 0 - 0 | Жилина Б |
| 2022-10-29 | ШТК Шаморин | 2 - 4 | Слован Брат. II |
| 2022-10-22 | Пухов | 0 - 1 | ШТК Шаморин |
| 2022-10-19 | ШТК Шаморин | 2 - 1 | Жилина |
| 2022-10-16 | ШТК Шаморин | 0 - 2 | Дубница |
| 2022-09-18 | Петржалка | 1 - 2 | ШТК Шаморин |
| 2022-09-11 | Долни Кубин | 2 - 0 | ШТК Шаморин |
| 2022-09-02 | ШТК Шаморин | 3 - 1 | Хумене |
| 2022-08-27 | Кошице | 5 - 1 | ШТК Шаморин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Татран Прешов | 17 | +14 | 36 |
| 2 | Кошице | 17 | +15 | 33 |
| 3 | Спартак Миява | 17 | +4 | 28 |
| 4 | Комарно | 17 | +6 | 27 |
| 5 | ШТК Шаморин | 16 | -1 | 26 |
| 6 | Слован Брат. II | 17 | -3 | 26 |
| 7 | Похроние | 17 | +5 | 25 |
| 8 | Славой Требишов | 16 | 0 | 24 |
| 9 | Петржалка | 17 | +1 | 22 |
| 10 | Поважска Бистрица | 17 | -1 | 22 |
| 11 | Пухов | 17 | +2 | 21 |
| 12 | Жилина Б | 17 | 0 | 21 |
| 13 | Дубница | 17 | -4 | 18 |
| 14 | Хумене | 17 | -9 | 18 |
| 15 | Долни Кубин | 17 | -17 | 16 |
| 16 | Рача | 17 | -12 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Славой Требишов | |
| ШТК Шаморин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Славой Требишов | ШТК Шаморин |
|---|---|---|---|
| 1 | Татран Прешов | ||
| 2 | Кошице | 3 - 1 | 5 - 1 |
| 3 | Спартак Миява | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Комарно | ||
| 5 | ШТК Шаморин | - | |
| 6 | Слован Брат. II | ||
| 7 | Похроние | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Славой Требишов | - | |
| 9 | Петржалка | 1 - 2 | |
| 10 | Поважска Бистрица | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | Пухов | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Жилина Б | 0 - 1 | |
| 13 | Дубница | 2 - 1 | |
| 14 | Хумене | ||
| 15 | Долни Кубин | 2 - 0 | |
| 16 | Рача | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Славой Требишов | ШТК Шаморин | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 24 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 12 | 13 |
Форма в шампионата
| Славой Требишов | ШТК Шаморин | |
|
Победи Равни Загуби |
7
3 6 |
8
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 1 |
4
1 3 |
Голове в шампионата
| Славой Требишов | ШТК Шаморин | |
|
Вкарани Получени |
16
16 |
24
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
6 |
10
13 |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (135) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (365) | |
| Средно голове на мач | 2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.47 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 59% |
| Над 3.5 | 24% |
Славой Требишов следващи 6 срещи
| 2023-01-21 | Славой Требишов | - | Парт. Бардейов |
| 2023-01-25 | Сандеця Н. Сонч | - | Славой Требишов |
| 2023-02-01 | Кошице | - | Славой Требишов |
| 2023-02-11 | Татран Прешов | - | Славой Требишов |
| 2023-02-26 | Славой Требишов | - | Слован Брат. II |
| 2023-03-03 | Спартак Миява | - | Славой Требишов |
ШТК Шаморин следващи 6 срещи
| 2023-01-14 | Злате Моравце | - | ШТК Шаморин |
| 2023-01-25 | Спартак Търнава | - | ШТК Шаморин |
| 2023-02-03 | Тренчин | - | ШТК Шаморин |
| 2023-02-11 | ШТК Шаморин | - | Рача |
| 2023-02-26 | ШТК Шаморин | - | Поважска Бистрица |
| 2023-03-01 | ШТК Шаморин | - | Слован Брат. |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 3.40 | 2.35 |
| Вероятност | 34% | 25% | 41% |
| X2 @ 1.47 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.52 | 1.47 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.47 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 3.70 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.24 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 1.98 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.73 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 1.37 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.37 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.10 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-17 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
