Висша Дивизия - Ирландия
събота, 26.06.2021
19:45
19:45

Слиго Роувърс

Бохемианс
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Слиго |
| Гост: | Дъблин |
| Разстояние: | 179.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Шоуграундс |
| Капацитет: | 3 873 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.10 | 2.10 | 12 | 1.66 | 1.25 | |||
| 40% | 30% | 30% | 1.36 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 73% | 27% | 42% | 58% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-20 | Бохемианс | 1 - 3 | Слиго Роувърс |
| 2020-09-18 | Слиго Роувърс | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2020-02-24 | Бохемианс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2019-10-25 | Бохемианс | 2 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2019-07-27 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2019-05-24 | Бохемианс | 1 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2019-04-06 | Слиго Роувърс | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2018-10-22 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2018-07-13 | Бохемианс | 0 - 3 | Слиго Роувърс |
| 2018-05-05 | Слиго Роувърс | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2018-03-16 | Бохемианс | 2 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2017-10-07 | Слиго Роувърс | 1 - 0 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 42% | 17% |
Слиго Роувърс последни 12 срещи
| 2021-06-21 | Дери Сити | 1 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2021-06-18 | Сейнт Патрикс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2021-06-12 | Слиго Роувърс | 1 - 2 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-05-28 | Фин Харпс | 1 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2021-05-24 | Шамрок Роувърс | 0 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2021-05-21 | Слиго Роувърс | 2 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2021-05-15 | Слиго Роувърс | 3 - 0 | Уотърфорд |
| 2021-05-07 | Дъндолк | 0 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2021-05-03 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Сейнт Патрикс |
| 2021-04-30 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2021-04-24 | Слиго Роувърс | 0 - 1 | Дери Сити |
| 2021-04-20 | Бохемианс | 1 - 3 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 4 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 33% | 8% |
Бохемианс последни 12 срещи
| 2021-06-21 | Бохемианс | 1 - 0 | Шамрок Роувърс |
| 2021-06-18 | Бохемианс | 5 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-06-11 | Дери Сити | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2021-05-29 | Бохемианс | 3 - 0 | Уотърфорд |
| 2021-05-24 | Бохемианс | 5 - 1 | Дъндолк |
| 2021-05-21 | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2021-05-15 | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2021-05-08 | Бохемианс | 4 - 0 | Фин Харпс |
| 2021-05-03 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-30 | Бохемианс | 1 - 2 | Дери Сити |
| 2021-04-23 | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-20 | Бохемианс | 1 - 3 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 67% | 33% |
Класиране Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сейнт Патрикс | 18 | +13 | 35 |
| 2 | Шамрок Роувърс | 18 | +13 | 35 |
| 3 | Слиго Роувърс | 17 | +9 | 32 |
| 4 | Бохемианс | 17 | +14 | 27 |
| 5 | Дрогеда Юнайтед | 18 | +9 | 26 |
| 6 | Дъндолк | 18 | -1 | 24 |
| 7 | Дери Сити | 18 | -4 | 22 |
| 8 | Фин Харпс | 18 | -10 | 20 |
| 9 | Уотърфорд | 18 | -24 | 13 |
| 10 | Лонгфорд Таун | 18 | -19 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Слиго Роувърс | |
| Бохемианс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Слиго Роувърс | Бохемианс |
|---|---|---|---|
| 1 | Сейнт Патрикс | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Слиго Роувърс | - | |
| 4 | Бохемианс | - | |
| 5 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Дъндолк | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Дери Сити | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Фин Харпс | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Уотърфорд | 3 - 0* | 0 - 1 |
| 10 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Слиго Роувърс | Бохемианс | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 32 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 12 | 11 |
Форма в шампионата
| Слиго Роувърс | Бохемианс | |
|
Победи Равни Загуби |
9
5 3 |
8
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 2 |
3
2 3 |
Голове в шампионата
| Слиго Роувърс | Бохемианс | |
|
Вкарани Получени |
22
13 |
30
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
6 |
8
7 |
Обща статистика за Висша Дивизия
| Мачове (89) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (223) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 81% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 17% |
Слиго Роувърс следващи 6 срещи
| 2021-07-03 | Лонгфорд Таун | - | Слиго Роувърс |
| 2021-07-08 | Хафнарфьордур | - | Слиго Роувърс |
| 2021-07-15 | Слиго Роувърс | - | Хафнарфьордур |
| 2021-07-18 | Уотърфорд | - | Слиго Роувърс |
| 2021-07-25 | Слиго Роувърс | - | Корк Сити |
| 2021-08-02 | Слиго Роувърс | - | Дъндолк |
Бохемианс следващи 6 срещи
| 2021-07-02 | Бохемианс | - | Сейнт Патрикс |
| 2021-07-08 | Стярнан | - | Бохемианс |
| 2021-07-15 | Бохемианс | - | Стярнан |
| 2021-07-18 | Бохемианс | - | Лонгфорд Таун |
| 2021-07-22 | Ф91 Дюделанж | - | Бохемианс |
| 2021-07-29 | Бохемианс | - | Ф91 Дюделанж |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 3.10 | 2.10 |
| Вероятност | 40% | 30% | 30% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.25 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.66 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.70 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 2.05 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-26 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
