Висша Дивизия - Ирландия
събота, 10.04.2021
18:00
18:00

Слиго Роувърс

Шамрок Роувърс
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Слиго |
| Гост: | Талат |
| Разстояние: | 176.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Шоуграундс |
| Капацитет: | 3 873 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 3.30 | 1.75 | 2 | 2.00 | 1.16 | |||
| 25% | 35% | 40% | 1.75 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 78% | 22% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-29 | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-10-02 | Шамрок Роувърс | 4 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-03-07 | Слиго Роувърс | 2 - 3 | Шамрок Роувърс |
| 2019-10-05 | Слиго Роувърс | 0 - 0 | Шамрок Роувърс |
| 2019-07-05 | Шамрок Роувърс | 0 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2019-05-04 | Слиго Роувърс | 2 - 1 | Шамрок Роувърс |
| 2019-03-15 | Шамрок Роувърс | 3 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2018-10-26 | Слиго Роувърс | 2 - 0 | Шамрок Роувърс |
| 2018-07-27 | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2018-05-19 | Слиго Роувърс | 0 - 0 | Шамрок Роувърс |
| 2018-03-30 | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2017-10-13 | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 17% |
Слиго Роувърс последни 12 срещи
| 2021-04-02 | Лонгфорд Таун | 0 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2021-03-26 | Уотърфорд | 1 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2021-03-20 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Дъндолк |
| 2021-03-03 | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2020-11-29 | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-11-25 | Слиго Роувърс | 0 - 0 | Дери Сити |
| 2020-11-09 | Дъндолк | 0 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2020-10-24 | Слиго Роувърс | 2 - 1 | Корк Сити |
| 2020-10-18 | Шелбърн | 1 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-10-02 | Шамрок Роувърс | 4 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-09-29 | Слиго Роувърс | 1 - 0 | Дери Сити |
| 2020-09-26 | Уотърфорд | 1 - 0 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Шамрок Роувърс последни 12 срещи
| 2021-04-02 | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | Дъндолк |
| 2021-03-19 | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Сейнт Патрикс |
| 2021-03-12 | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Дъндолк |
| 2021-03-03 | Шамрок Роувърс | 4 - 0 | Кабинтили |
| 2020-12-06 | Шамрок Роувърс | 2 - 2 | Дъндолк |
| 2020-11-29 | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-11-20 | Фин Харпс | 2 - 3 | Шамрок Роувърс |
| 2020-11-09 | Шелбърн | 0 - 2 | Шамрок Роувърс |
| 2020-11-07 | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Дери Сити |
| 2020-11-04 | Шамрок Роувърс | 0 - 0 | Сейнт Патрикс |
| 2020-11-01 | Фин Харпс | 0 - 2 | Шамрок Роувърс |
| 2020-10-02 | Шамрок Роувърс | 4 - 0 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 11 | 5 | 4 | |
| 67% | 33% | 0% | 92% | 42% | 33% |
Класиране Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сейнт Патрикс | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Слиго Роувърс | 3 | +2 | 7 |
| 2 | Фин Харпс | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 3 | +1 | 4 |
| 5 | Шамрок Роувърс | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Дрогеда Юнайтед | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Бохемианс | 4 | -1 | 4 |
| 8 | Уотърфорд | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Дъндолк | 4 | -3 | 1 |
| 10 | Дери Сити | 3 | -5 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Слиго Роувърс | |
| Шамрок Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Слиго Роувърс | Шамрок Роувърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Сейнт Патрикс | ||
| 2 | Слиго Роувърс | - | |
| 2 | Фин Харпс | ||
| 4 | Лонгфорд Таун | ||
| 5 | Шамрок Роувърс | - | |
| 6 | Дрогеда Юнайтед | ||
| 7 | Бохемианс | ||
| 8 | Уотърфорд | ||
| 9 | Дъндолк | 1 - 1 | |
| 10 | Дери Сити |
Класиране в шампионата
| Слиго Роувърс | Шамрок Роувърс | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 7 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Слиго Роувърс | Шамрок Роувърс | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 0 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Слиго Роувърс | Шамрок Роувърс | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
3
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
1 |
0
0 |
Обща статистика за Висша Дивизия
| Мачове (16) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (34) | |
| Средно голове на мач | 2.12 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.12 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.00 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 6% |
Слиго Роувърс следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Слиго Роувърс | - | Фин Харпс |
| 2021-04-20 | Бохемианс | - | Слиго Роувърс |
| 2021-04-24 | Слиго Роувърс | - | Дери Сити |
| 2021-04-30 | Дрогеда Юнайтед | - | Слиго Роувърс |
| 2021-05-03 | Слиго Роувърс | - | Сейнт Патрикс |
| 2021-05-07 | Дъндолк | - | Слиго Роувърс |
Шамрок Роувърс следващи 6 срещи
| 2021-04-13 | Дери Сити | - | Шамрок Роувърс |
| 2021-04-17 | Шамрок Роувърс | - | Лонгфорд Таун |
| 2021-04-20 | Дрогеда Юнайтед | - | Шамрок Роувърс |
| 2021-04-23 | Шамрок Роувърс | - | Бохемианс |
| 2021-04-30 | Фин Харпс | - | Шамрок Роувърс |
| 2021-05-03 | Шамрок Роувърс | - | Уотърфорд |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.25 | 3.30 | 1.75 |
| Вероятност | 25% | 35% | 40% |
| 2 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.16 |
| Вероятност | 27% | 73% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Г/Г @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-10 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
