2. Лига - Словакия
събота, 08.05.2021
09:30
09:30

Слован Брат. II

Петржалка
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Братислава |
| Гост: | Братислава |
| Начален час | |
| Час: | 09:30 (10:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.78 | 3.88 | 1.79 | 2 | 1.85 | 1.23 | |||
| 27% | 11% | 62% | 1.79 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.48 | 1.49 | 2.42 | 2.24 | 1.58 | ||||||
| 81% | 19% | 63% | 37% | 39% | 61% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-11-29 | Петржалка | 2 - 0 | Слован Брат. II |
| 2019-09-01 | Петржалка | 3 - 0 | Слован Брат. II |
Слован Брат. II последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Комарно | 3 - 2 | Слован Брат. II |
| 2021-04-23 | Слован Брат. II | 0 - 1 | ШТК Шаморин |
| 2021-04-17 | Парт. Бардейов | 2 - 1 | Слован Брат. II |
| 2021-04-10 | Слован Брат. II | 0 - 4 | Кошице |
| 2021-03-27 | Слован Брат. II | 4 - 3 | Пухов |
| 2021-03-20 | Татран Л.Микулаш | 5 - 2 | Слован Брат. II |
| 2021-03-14 | Слован Брат. II | 5 - 1 | Попрад |
| 2021-03-07 | Жилина Б | 3 - 1 | Слован Брат. II |
| 2021-02-28 | Слован Брат. II | 0 - 3 | Ж. Подбрезова |
| 2021-02-20 | Скалица | 0 - 1 | Слован Брат. II |
| 2021-02-14 | Слован Брат. II | 4 - 3 | Банска Бистрица |
| 2020-12-06 | Слован Брат. II | 0 - 4 | Дубница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 10 | 10 | 8 | |
| 33% | 0% | 67% | 83% | 83% | 67% |
Петржалка последни 12 срещи
| 2021-05-02 | Петржалка | 0 - 3 | Славой Требишов |
| 2021-04-25 | Петржалка | 1 - 3 | Комарно |
| 2021-04-18 | ШТК Шаморин | 3 - 1 | Петржалка |
| 2021-04-14 | Слован Брат. | 5 - 1 | Петржалка |
| 2021-04-11 | Петржалка | 3 - 2 | Парт. Бардейов |
| 2021-04-06 | Похроние | 1 - 2 | Петржалка |
| 2021-04-03 | Кошице | 0 - 4 | Петржалка |
| 2021-03-20 | Пухов | 3 - 1 | Петржалка |
| 2021-03-14 | Петржалка | 1 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-03-06 | Попрад | 0 - 3 | Петржалка |
| 2021-02-27 | Петржалка | 1 - 0 | Жилина Б |
| 2021-02-20 | Ж. Подбрезова | 2 - 1 | Петржалка |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 10 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 83% | 50% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Татран Л.Микулаш | 26 | +25 | 54 |
| 2 | Банска Бистрица | 25 | +33 | 54 |
| 3 | Ж. Подбрезова | 25 | +31 | 49 |
| 4 | Скалица | 25 | +20 | 46 |
| 5 | Кошице | 25 | +12 | 44 |
| 6 | ШТК Шаморин | 25 | +8 | 39 |
| 7 | Комарно | 25 | -7 | 37 |
| 8 | Славой Требишов | 25 | +2 | 34 |
| 9 | Пухов | 25 | -5 | 34 |
| 10 | Петржалка | 25 | -4 | 33 |
| 11 | Жилина Б | 26 | +7 | 30 |
| 12 | Парт. Бардейов | 25 | -9 | 28 |
| 13 | Дубница | 25 | -13 | 26 |
| 14 | Слован Брат. II | 25 | -39 | 15 |
| 15 | Попрад | 26 | -61 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Слован Брат. II | |
| Петржалка | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Слован Брат. II | Петржалка |
|---|---|---|---|
| 1 | Татран Л.Микулаш | 1 - 5 | 1 - 0 |
| 2 | Банска Бистрица | 4 - 3 | |
| 3 | Ж. Подбрезова | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Скалица | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Кошице | 0 - 4 | 0 - 4 |
| 6 | ШТК Шаморин | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Комарно | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Славой Требишов | 2 - 4 | |
| 9 | Пухов | 4 - 3 | 3 - 1 |
| 10 | Петржалка | - | |
| 11 | Жилина Б | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Парт. Бардейов | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Дубница | 0 - 4 | 0 - 0 |
| 14 | Слован Брат. II | - | |
| 15 | Попрад | 5 - 1 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Слован Брат. II | Петржалка | |
| Позиция | 14 | 10 |
| Точки | 15 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 7 |
| Точки | 12 | 14 |
Форма в шампионата
| Слован Брат. II | Петржалка | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 20 |
9
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 8 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Слован Брат. II | Петржалка | |
|
Вкарани Получени |
28
67 |
33
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
30 |
17
17 |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (189) | |
| Победа за домакина | 51% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (588) | |
| Средно голове на мач | 3.11 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.83 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 38% |
Слован Брат. II следващи 6 срещи
| 2021-05-15 | Слован Брат. II | - | Славой Требишов |
| 2021-05-22 | Дубница | - | Слован Брат. II |
| 2021-07-25 | Слован Брат. II | - | Кошице |
| 2021-07-30 | ШТК Шаморин | - | Слован Брат. II |
| 2021-08-08 | Слован Брат. II | - | Пухов |
| 2021-08-14 | Комарно | - | Слован Брат. II |
Петржалка следващи 6 срещи
| 2021-05-15 | Петржалка | - | Дубница |
| 2021-05-22 | Банска Бистрица | - | Петржалка |
| 2021-06-19 | Спартак Търнава | - | Петржалка |
| 2021-06-30 | Серед | - | Петржалка |
| 2021-07-16 | Ж. Подбрезова | - | Петржалка |
| 2021-07-24 | Славой Требишов | - | Петржалка |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.78 | 3.88 | 1.79 |
| Вероятност | 27% | 11% | 62% |
| 2 @ 1.79 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.23 |
| Вероятност | 30% | 70% |
| X2 @ 1.23 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 5.48 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 2.42 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 1.49 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.24 | 1.58 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.58 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.45 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.50 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-08 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
