Лига на Конференциите гр. H
четвъртък, 27.10.2022
20:00
20:00

Слован Брат.
(Словакия)

Пюник Ереван
(Армения)
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Братислава (Слк) |
| Гост: | Ереван (Арм) |
| Разстояние: | 2 343.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Техелне поле (Братислава / Слк) |
| Капацитет: | 22 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.50 | 8.00 | 1 | 1.08 | 2.75 | |||
| 44% | 35% | 21% | 1.40 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 50% | 50% | 29% | 71% |
Последни 3 директни срещи
| 2022-09-15 | Пюник Ереван | 2 - 0 | Слован Брат. |
| 2017-07-06 | Слован Брат. | 5 - 0 | Пюник Ереван |
| 2017-06-29 | Пюник Ереван | 1 - 4 | Слован Брат. |
Слован Брат. последни 12 срещи
| 2022-10-21 | Скалица | 1 - 4 | Слован Брат. |
| 2022-10-16 | З. Михаловце | 0 - 1 | Слован Брат. |
| 2022-10-13 | Слован Брат. | 3 - 3 | Базел |
| 2022-10-09 | Тренчин | 4 - 0 | Слован Брат. |
| 2022-10-06 | Базел | 0 - 2 | Слован Брат. |
| 2022-10-02 | Слован Брат. | 3 - 1 | Ж. Подбрезова |
| 2022-09-18 | Спартак Търнава | 0 - 0 | Слован Брат. |
| 2022-09-15 | Пюник Ереван | 2 - 0 | Слован Брат. |
| 2022-09-08 | Слован Брат. | 0 - 0 | Жалгирис Вилнюс |
| 2022-09-03 | Банска Бистрица | 0 - 1 | Слован Брат. |
| 2022-08-31 | Слован Брат. | 1 - 1 | ДАК Дун. Стреда |
| 2022-08-28 | Ружомберок | 0 - 1 | Слован Брат. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 4 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 33% | 33% |
Пюник Ереван последни 12 срещи
| 2022-10-21 | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-10-17 | Пюник Ереван | 2 - 1 | Арарат-Армения |
| 2022-10-13 | Жалгирис Вилнюс | 2 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-10-09 | Арарат Ереван | 1 - 0 | Пюник Ереван |
| 2022-10-06 | Пюник Ереван | 2 - 0 | Жалгирис Вилнюс |
| 2022-10-01 | Пюник Ереван | 5 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-09-19 | Урарту Ереван | 2 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-09-15 | Пюник Ереван | 2 - 0 | Слован Брат. |
| 2022-09-12 | Пюник Ереван | 3 - 1 | ЦСКА Ереван |
| 2022-09-08 | Базел | 3 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-09-03 | Пюник Ереван | 1 - 0 | Лернаин Арцах |
| 2022-08-29 | Пюник Ереван | 3 - 0 | Ной Ереван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 67% | 0% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Класиране Лига на Конференциите гр. H
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Базел | 4 | +1 | 7 |
| 2 | Пюник Ереван | 4 | +1 | 6 |
| 3 | Слован Брат. | 4 | 0 | 5 |
| 4 | Жалгирис Вилнюс | 4 | -2 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Слован Брат. | |
| Пюник Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Слован Брат. | Пюник Ереван |
|---|---|---|---|
| 1 | Базел | 3 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Пюник Ереван | - | |
| 3 | Слован Брат. | - | |
| 4 | Жалгирис Вилнюс | 0 - 0 | 2 - 1 |
Класиране в групата
| Слован Брат. | Пюник Ереван | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 5 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 2 | 0 |
Форма в групата
| Слован Брат. | Пюник Ереван | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 1 |
2
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 0 |
0
0 2 |
Голове в групата
| Слован Брат. | Пюник Ереван | |
|
Вкарани Получени |
5
5 |
6
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
3 |
2
5 |
Класиране Суперлига (Словакия)
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Спартак Търнава | 15 | +13 | 28 |
| 3 | ДАК Дун. Стреда | 14 | +10 | 26 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 15 | +5 | 23 |
| 5 | Ружомберок | 14 | +5 | 22 |
| 6 | Банска Бистрица | 15 | -5 | 20 |
| 7 | Жилина | 15 | +1 | 19 |
| 8 | Тренчин | 15 | -5 | 18 |
| 9 | З. Михаловце | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Злате Моравце | 14 | -8 | 14 |
| 11 | Скалица | 15 | -13 | 12 |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 15 | -14 | 8 |
Класиране Висша Лига (Армения)
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урарту Ереван | 13 | +18 | 31 |
| 2 | Алашкерт Ереван | 13 | +9 | 27 |
| 3 | Арарат-Армения | 12 | +15 | 25 |
| 4 | Пюник Ереван | 11 | +9 | 21 |
| 5 | Лернаин Арцах | 13 | 0 | 18 |
| 6 | Ван Чаренцаван | 12 | 0 | 17 |
| 7 | Ширак Гюмри | 13 | -7 | 14 |
| 8 | Арарат Ереван | 13 | -8 | 11 |
| 9 | ЦСКА Ереван | 13 | -13 | 7 |
| 10 | Ной Ереван | 13 | -23 | 5 |
Слован Брат. следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Слован Брат. | - | Татран Л.Микулаш |
| 2022-11-03 | Жалгирис Вилнюс | - | Слован Брат. |
| 2022-11-06 | Жилина | - | Слован Брат. |
| 2022-11-13 | Слован Брат. | - | Ружомберок |
| 2022-11-24 | Слован Брат. | - | Злате Моравце |
| 2022-11-30 | ДАК Дун. Стреда | - | Слован Брат. |
Пюник Ереван следващи 6 срещи
| 2022-10-31 | Ной Ереван | - | Пюник Ереван |
| 2022-11-03 | Пюник Ереван | - | Базел |
| 2022-11-06 | Лернаин Арцах | - | Пюник Ереван |
| 2022-11-10 | Арарат-Армения | - | Пюник Ереван |
| 2022-11-13 | ЦСКА Ереван | - | Пюник Ереван |
| 2022-11-22 | Алашкерт Ереван | - | Пюник Ереван |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 4.50 | 8.00 |
| Вероятност | 44% | 35% | 21% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 2.75 |
| Вероятност | 83% | 17% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.93 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 2.5 @ 1.93 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-27 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
