Първа Лига - Чехия
събота, 17.09.2022
15:00
15:00

Слован Либерец

Млада Болеслав
1 - 3
(1 - 0, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Либерец |
| Гост: | Млада Болеслав |
| Разстояние: | 41.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадион у Нису |
| Капацитет: | 9 900 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.40 | 2.90 | 1 | 1.40 | 1.53 | |||
| 49% | 31% | 20% | 2.40 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.98 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 86% | 14% | 58% | 42% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-06-24 | Слован Либерец | 3 - 3 | Млада Болеслав |
| 2022-02-20 | Млада Болеслав | 3 - 3 | Слован Либерец |
| 2021-09-18 | Слован Либерец | 2 - 1 | Млада Болеслав |
| 2021-04-24 | Млада Болеслав | 0 - 1 | Слован Либерец |
| 2020-12-19 | Слован Либерец | 3 - 0 | Млада Болеслав |
| 2020-08-08 | Млада Болеслав | 2 - 2 | Слован Либерец |
| 2020-07-12 | Слован Либерец | 2 - 0 | Млада Болеслав |
| 2020-06-06 | Слован Либерец | 2 - 2 | Млада Болеслав |
| 2019-10-27 | Млада Болеслав | 1 - 3 | Слован Либерец |
| 2019-04-15 | Млада Болеслав | 1 - 2 | Слован Либерец |
| 2018-11-05 | Слован Либерец | 1 - 0 | Млада Болеслав |
| 2018-02-24 | Слован Либерец | 1 - 0 | Млада Болеслав |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 9 | 8 | 5 | |
| 67% | 33% | 0% | 75% | 67% | 42% |
Слован Либерец последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Бохемианс 1905 | 0 - 2 | Слован Либерец |
| 2022-09-03 | Слован Либерец | 0 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2022-08-31 | Сигма Оломоуц | 1 - 1 | Слован Либерец |
| 2022-08-28 | Словачко | 1 - 2 | Слован Либерец |
| 2022-08-21 | Слован Либерец | 1 - 1 | Чешке Будьовице |
| 2022-08-14 | Пардубице | 2 - 1 | Слован Либерец |
| 2022-08-06 | Слован Либерец | 5 - 1 | Теплице |
| 2022-07-31 | Спарта Прага | 1 - 2 | Слован Либерец |
| 2022-07-22 | Аполон Лимасол | 2 - 3 | Слован Либерец |
| 2022-07-19 | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Слован Либерец |
| 2022-07-16 | Слован Либерец | 0 - 0 | Уйпещ |
| 2022-07-09 | Слован Либерец | 3 - 0 | Миедж Легница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 17% |
Млада Болеслав последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Млада Болеслав | 1 - 1 | Словачко |
| 2022-09-03 | Чешке Будьовице | 0 - 2 | Млада Болеслав |
| 2022-08-31 | Млада Болеслав | 1 - 2 | Храдец Кралове |
| 2022-08-27 | Пардубице | 0 - 3 | Млада Болеслав |
| 2022-08-20 | Млада Болеслав | 1 - 3 | Спарта Прага |
| 2022-08-13 | Збройовка Бърно | 3 - 1 | Млада Болеслав |
| 2022-08-07 | Млада Болеслав | 2 - 2 | Яблонец |
| 2022-07-30 | Злин | 0 - 0 | Млада Болеслав |
| 2022-07-22 | Мезьокьовешд | 3 - 2 | Млада Болеслав |
| 2022-07-19 | Торино | 2 - 0 | Млада Болеслав |
| 2022-07-15 | Млада Болеслав | 1 - 1 | Варнсдорф |
| 2022-07-09 | Млада Болеслав | 4 - 1 | Височина Ихлава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 58% | 42% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 8 | +25 | 19 |
| 2 | Виктория Пилзен | 7 | +8 | 19 |
| 3 | Слован Либерец | 8 | +6 | 14 |
| 4 | Спарта Прага | 8 | +5 | 13 |
| 5 | Збройовка Бърно | 7 | +1 | 13 |
| 6 | Храдец Кралове | 8 | -1 | 13 |
| 7 | Бохемианс 1905 | 8 | +1 | 11 |
| 8 | Словачко | 8 | -2 | 10 |
| 9 | Баник Острава | 8 | 0 | 9 |
| 10 | Млада Болеслав | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Теплице | 8 | -9 | 9 |
| 12 | Чешке Будьовице | 8 | -7 | 8 |
| 13 | Яблонец | 8 | -2 | 7 |
| 14 | Сигма Оломоуц | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Злин | 8 | -5 | 7 |
| 16 | Пардубице | 8 | -18 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Слован Либерец | |
| Млада Болеслав | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Слован Либерец | Млада Болеслав |
|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | ||
| 2 | Виктория Пилзен | 0 - 1 | |
| 3 | Слован Либерец | - | |
| 4 | Спарта Прага | ||
| 5 | Збройовка Бърно | 3 - 1 | |
| 6 | Храдец Кралове | ||
| 7 | Бохемианс 1905 | ||
| 8 | Словачко | ||
| 9 | Баник Острава | ||
| 10 | Млада Болеслав | - | |
| 11 | Теплице | 5 - 1 | |
| 12 | Чешке Будьовице | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Яблонец | ||
| 14 | Сигма Оломоуц | ||
| 15 | Злин | 0 - 0 | |
| 16 | Пардубице | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Слован Либерец | Млада Болеслав | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 14 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 4 | 7 |
Форма в шампионата
| Слован Либерец | Млада Болеслав | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 2 |
2
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 1 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Слован Либерец | Млада Болеслав | |
|
Вкарани Получени |
14
8 |
11
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
3 |
6
3 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (63) | |
| Победа за домакина | 29% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 43% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (188) | |
| Средно голове на мач | 2.98 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.52 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.46 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 79% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 32% |
Слован Либерец следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | Славия Прага | - | Слован Либерец |
| 2022-10-09 | Слован Либерец | - | Баник Острава |
| 2022-10-16 | Злин | - | Слован Либерец |
| 2022-10-22 | Слован Либерец | - | Яблонец |
| 2022-10-25 | Фридек-Мистек | - | Слован Либерец |
| 2022-10-30 | Збройовка Бърно | - | Слован Либерец |
Млада Болеслав следващи 6 срещи
| 2022-10-01 | Млада Болеслав | - | Сигма Оломоуц |
| 2022-10-08 | Виктория Пилзен | - | Млада Болеслав |
| 2022-10-16 | Славия Прага | - | Млада Болеслав |
| 2022-10-19 | Млада Болеслав | - | Простейов |
| 2022-10-23 | Млада Болеслав | - | Бохемианс 1905 |
| 2022-10-29 | Баник Острава | - | Млада Болеслав |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 3.40 | 2.90 |
| Вероятност | 49% | 31% | 20% |
| 1 @ 2.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.53 |
| Вероятност | 70% | 30% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 86% | 14% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.98 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.88 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-17 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
