Лига 1 - Кот д'Ивоар
неделя, 27.11.2022
15:30
15:30

СО де л'Арми

Буаке
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ямусукро |
| Гост: | Буаке |
| Разстояние: | 102.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (15:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 2.65 | 3.70 | X2 | 1.24 | 1.63 | |||
| 28% | 40% | 32% | 1.63 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 2.15 | 2.80 | 1.38 | 6.83 | 1.08 | ||||||
| 61% | 39% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Последни 5 директни срещи
| 2022-05-07 | Буаке | 0 - 2 | СО де л'Арми |
| 2021-12-22 | СО де л'Арми | 0 - 0 | Буаке |
| 2021-05-03 | Буаке | 1 - 2 | СО де л'Арми |
| 2021-03-31 | СО де л'Арми | 0 - 0 | Буаке |
| 2019-12-04 | СО де л'Арми | 2 - 1 | Буаке |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | |
| 60% | 40% | 0% | 60% | 40% | 0% |
СО де л'Арми последни 12 срещи
| 2022-11-24 | СО де л'Арми | 1 - 0 | Стела д'Аджаме |
| 2022-11-21 | АСИ Абенгуру | 2 - 2 | СО де л'Арми |
| 2022-11-17 | Спортинг Ганьоа | 0 - 0 | СО де л'Арми |
| 2022-11-07 | СО де л'Арми | 2 - 1 | Денгеле Одиене |
| 2022-10-09 | СО де л'Арми | 1 - 1 | Лис Сасандра |
| 2022-10-02 | АФАД Джекану | 1 - 1 | СО де л'Арми |
| 2022-09-29 | АСЕК Мимозас | 2 - 1 | СО де л'Арми |
| 2022-09-18 | СО де л'Арми | 1 - 1 | Расинг Абиджан |
| 2022-06-30 | СО де л'Арми | 1 - 2 | АСЕК Мимозас |
| 2022-06-26 | Расинг Абиджан | 1 - 1 | СО де л'Арми |
| 2022-06-18 | СО де л'Арми | 0 - 1 | Сан Педро |
| 2022-06-13 | АСИ Абенгуру | 1 - 2 | СО де л'Арми |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 5 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 42% | 8% |
Буаке последни 12 срещи
| 2022-11-18 | Буаке | 2 - 1 | АС Бафинг |
| 2022-11-06 | Сан Педро | 3 - 0 | Буаке |
| 2022-10-31 | Буаке | 1 - 0 | КО Корхого |
| 2022-10-23 | Буаке | 1 - 0 | Старс Олимпик |
| 2022-10-15 | АСИ Абенгуру | 2 - 3 | Буаке |
| 2022-10-08 | Буаке | 1 - 2 | Денгеле Одиене |
| 2022-10-03 | Буаке | 0 - 1 | Спортинг Ганьоа |
| 2022-09-19 | Буаке | 0 - 4 | Стела д'Аджаме |
| 2022-09-10 | Стад д'Абиджан | 0 - 0 | Буаке |
| 2022-06-30 | Буаке | 1 - 1 | Сан Педро |
| 2022-06-24 | АСИ Абенгуру | 1 - 0 | Буаке |
| 2022-06-18 | Буаке | 1 - 2 | Лис Сасандра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 50% | 17% |
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Денгеле Одиене | 10 | +4 | 17 |
| 2 | АСЕК Мимозас | 7 | +5 | 15 |
| 3 | АС Бафинг | 9 | +1 | 15 |
| 4 | Стад д'Абиджан | 8 | +4 | 14 |
| 5 | АФАД Джекану | 9 | +4 | 14 |
| 6 | Лис Сасандра | 9 | +2 | 14 |
| 7 | Буаке | 9 | -5 | 13 |
| 8 | Стела д'Аджаме | 9 | +4 | 12 |
| 9 | Старс Олимпик | 9 | +2 | 12 |
| 10 | СО де л'Арми | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Спортинг Ганьоа | 8 | -1 | 11 |
| 12 | АСИ Абенгуру | 10 | -6 | 11 |
| 13 | Сан Педро | 10 | -1 | 9 |
| 14 | УСК Басам | 10 | -5 | 8 |
| 15 | КО Корхого | 9 | -5 | 7 |
| 16 | Расинг Абиджан | 8 | -4 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| СО де л'Арми | |
| Буаке | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | СО де л'Арми | Буаке |
|---|---|---|---|
| 1 | Денгеле Одиене | 2 - 1 | |
| 2 | АСЕК Мимозас | ||
| 3 | АС Бафинг | ||
| 4 | Стад д'Абиджан | 0 - 0 | |
| 5 | АФАД Джекану | ||
| 6 | Лис Сасандра | 1 - 1 | |
| 7 | Буаке | - | |
| 8 | Стела д'Аджаме | 1 - 0 | |
| 9 | Старс Олимпик | ||
| 10 | СО де л'Арми | - | |
| 11 | Спортинг Ганьоа | ||
| 12 | АСИ Абенгуру | 2 - 3 | |
| 13 | Сан Педро | 3 - 0 | |
| 14 | УСК Басам | ||
| 15 | КО Корхого | ||
| 16 | Расинг Абиджан | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| СО де л'Арми | Буаке | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 11 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 8 | 4 |
Форма в шампионата
| СО де л'Арми | Буаке | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 1 |
4
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 0 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| СО де л'Арми | Буаке | |
|
Вкарани Получени |
9
8 |
8
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
3 |
3
5 |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (71) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 34% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (136) | |
| Средно голове на мач | 1.92 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.07 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.85 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 58% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 55% |
| Над 2.5 | 31% |
| Над 3.5 | 13% |
СО де л'Арми следващи 6 срещи
| 2022-12-01 | Стад д'Абиджан | - | СО де л'Арми |
| 2022-12-05 | КО Корхого | - | СО де л'Арми |
| 2022-12-10 | СО де л'Арми | - | Сан Педро |
| 2022-12-16 | АС Бафинг | - | СО де л'Арми |
| 2022-12-20 | Старс Олимпик | - | СО де л'Арми |
| 2022-12-24 | СО де л'Арми | - | УСК Басам |
Буаке следващи 6 срещи
| 2022-12-02 | Буаке | - | УСК Басам |
| 2022-12-09 | АФАД Джекану | - | Буаке |
| 2022-12-15 | Буаке | - | Расинг Абиджан |
| 2022-12-19 | АСЕК Мимозас | - | Буаке |
| 2022-12-22 | Буаке | - | Лис Сасандра |
| 2023-02-04 | Буаке | - | Стад д'Абиджан |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 2.65 | 3.70 |
| Вероятност | 28% | 40% | 32% |
| X2 @ 1.63 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.63 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.63 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.15 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 1.38 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.83 | 1.08 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.08 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.52 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Без @ 1.52 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-27 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
