Лига 2 - Франция
понеделник, 15.02.2021
17:45
17:45

Сошо

Валансиен
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монбелиар |
| Гост: | Валансиен |
| Разстояние: | 395.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Огюст Бонал |
| Капацитет: | 20 005 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:45 (18:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.00 | 4.50 | 1X | 1.18 | 1.80 | |||
| 33% | 40% | 27% | 1.18 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 34% | 66% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-17 | Валансиен | 0 - 0 | Сошо |
| 2020-02-14 | Валансиен | 3 - 2 | Сошо |
| 2019-09-13 | Сошо | 0 - 0 | Валансиен |
| 2019-01-11 | Валансиен | 1 - 0 | Сошо |
| 2018-08-03 | Сошо | 0 - 1 | Валансиен |
| 2018-04-24 | Валансиен | 2 - 2 | Сошо |
| 2017-11-28 | Сошо | 3 - 1 | Валансиен |
| 2017-08-08 | Валансиен | 3 - 1 | Сошо |
| 2017-01-16 | Валансиен | 2 - 1 | Сошо |
| 2016-08-05 | Сошо | 0 - 0 | Валансиен |
| 2016-02-26 | Валансиен | 2 - 2 | Сошо |
| 2015-10-02 | Сошо | 1 - 0 | Валансиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 50% | 42% |
Сошо последни 12 срещи
| 2021-02-11 | Сошо | 1 - 0 | Сент Етиен |
| 2021-02-05 | Шамбли | 1 - 4 | Сошо |
| 2021-02-02 | Сошо | 0 - 2 | Аячо |
| 2021-01-30 | Родес | 1 - 1 | Сошо |
| 2021-01-25 | Сошо | 0 - 1 | Тулуза |
| 2021-01-20 | Нанси | 0 - 1 | Сошо |
| 2021-01-16 | Троа | 2 - 1 | Сошо |
| 2021-01-08 | Сошо | 0 - 0 | Клермон Фут |
| 2021-01-05 | Сошо | 1 - 0 | Дюнкерк |
| 2020-12-22 | Каен | 1 - 4 | Сошо |
| 2020-12-18 | Сошо | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 |
| 2020-12-15 | По | 0 - 0 | Сошо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Валансиен последни 12 срещи
| 2021-02-09 | Реймс | 3 - 4 | Валансиен |
| 2021-02-05 | Валансиен | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 |
| 2021-02-02 | Каен | 1 - 1 | Валансиен |
| 2021-01-30 | Валансиен | 1 - 0 | Дюнкерк |
| 2021-01-26 | Валансиен | 2 - 0 | Париж ФК |
| 2021-01-23 | Шатору | 3 - 3 | Валансиен |
| 2021-01-19 | Валансиен | 2 - 0 | Шамбли |
| 2021-01-08 | Льо Авър | 0 - 2 | Валансиен |
| 2021-01-05 | Валансиен | 2 - 3 | Нанси |
| 2020-12-22 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Валансиен |
| 2020-12-18 | Валансиен | 0 - 2 | Амиен |
| 2020-12-12 | Гингам | 1 - 1 | Валансиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 33% | 25% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 25 | +17 | 51 |
| 2 | Клермон Фут | 25 | +20 | 46 |
| 3 | Тулуза | 24 | +16 | 46 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 25 | +13 | 45 |
| 5 | Оксер | 25 | +17 | 41 |
| 6 | Париж ФК | 25 | +5 | 38 |
| 7 | Валансиен | 24 | +5 | 35 |
| 8 | Амиен | 25 | +1 | 33 |
| 9 | Каен | 25 | -4 | 33 |
| 10 | Льо Авър | 25 | -6 | 33 |
| 11 | Сошо | 24 | +7 | 32 |
| 12 | Аячо | 24 | -5 | 32 |
| 13 | Шамоа Ниор | 25 | -10 | 30 |
| 14 | Нанси | 25 | -4 | 28 |
| 15 | Родес | 25 | -8 | 27 |
| 16 | Дюнкерк | 25 | -11 | 26 |
| 17 | Гингам | 25 | -7 | 24 |
| 18 | Шамбли | 25 | -16 | 23 |
| 19 | По | 25 | -15 | 21 |
| 20 | Шатору | 25 | -15 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Сошо | |
| Валансиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сошо | Валансиен |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Клермон Фут | 0 - 0 | |
| 3 | Тулуза | 0 - 1 | 4 - 5 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Оксер | 1 - 1 | |
| 6 | Париж ФК | 1 - 0 | |
| 7 | Валансиен | - | |
| 8 | Амиен | 0 - 2 | |
| 9 | Каен | 1 - 1 | |
| 10 | Льо Авър | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Сошо | - | |
| 12 | Аячо | 0 - 2 | |
| 13 | Шамоа Ниор | 3 - 4 | 0 - 3* |
| 14 | Нанси | 1 - 1 | |
| 15 | Родес | 2 - 2 | |
| 16 | Дюнкерк | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Гингам | 1 - 1 | |
| 18 | Шамбли | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 19 | По | ||
| 20 | Шатору | 3 - 3 |
Класиране в шампионата
| Сошо | Валансиен | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 32 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 4 |
| Точки | 16 | 17 |
Форма в шампионата
| Сошо | Валансиен | |
|
Победи Равни Загуби |
7
11 6 |
9
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 4 |
4
5 3 |
Голове в шампионата
| Сошо | Валансиен | |
|
Вкарани Получени |
31
24 |
32
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
16 |
19
16 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (248) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (582) | |
| Средно голове на мач | 2.35 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.03 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 22% |
Сошо следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Амиен | - | Сошо |
| 2021-02-27 | Сошо | - | Гингам |
| 2021-03-02 | Шамоа Ниор | - | Сошо |
| 2021-03-06 | Лион | - | Сошо |
| 2021-03-13 | Сошо | - | Шатору |
| 2021-03-20 | Льо Авър | - | Сошо |
Валансиен следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Валансиен | - | Троа |
| 2021-02-27 | Клермон Фут | - | Валансиен |
| 2021-03-02 | Валансиен | - | Тулуза |
| 2021-03-06 | Валансиен | - | Метц |
| 2021-03-13 | Родес | - | Валансиен |
| 2021-03-20 | Валансиен | - | Оксер |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.00 | 4.50 |
| Вероятност | 33% | 40% | 27% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 1.80 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-15 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
