Втора Лига - Англия
събота, 27.02.2021
15:00
15:00

Саутенд

Салфорд Сити
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Саутенд |
| Гост: | Солфорд |
| Разстояние: | 301.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Руутс Хол |
| Капацитет: | 12 392 (6 000) |
| Размер: | 100 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.50 | 1.85 | 2 | 1.83 | 1.18 | |||
| 24% | 14% | 62% | 1.85 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 43% | 57% | 19% | 81% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-20 | Салфорд Сити | 3 - 0 | Саутенд |
Саутенд последни 12 срещи
| 2021-02-24 | Форест Грийн Р. | 1 - 3 | Саутенд |
| 2021-02-20 | Саутенд | 0 - 1 | Болтън |
| 2021-02-13 | Кеймбридж Юн. | 0 - 0 | Саутенд |
| 2021-02-09 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Саутенд |
| 2021-01-30 | Порт Вейл | 5 - 1 | Саутенд |
| 2021-01-26 | Саутенд | 1 - 3 | Брадфорд Сити |
| 2021-01-23 | Саутенд | 0 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-19 | Саутенд | 1 - 2 | Кеймбридж Юн. |
| 2021-01-16 | Гримсби Таун | 0 - 0 | Саутенд |
| 2021-01-09 | Саутенд | 1 - 0 | Бароу |
| 2020-12-29 | Лейтън Ориент | 2 - 0 | Саутенд |
| 2020-12-26 | Саутенд | 2 - 0 | Колчестър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 4 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 33% | 25% |
Салфорд Сити последни 12 срещи
| 2021-02-23 | Моркамб | 2 - 1 | Салфорд Сити |
| 2021-02-20 | Салфорд Сити | 1 - 1 | Карлайл |
| 2021-02-16 | Салфорд Сити | 1 - 0 | Бароу |
| 2021-02-09 | Салфорд Сити | 4 - 1 | Кеймбридж Юн. |
| 2021-01-30 | Олдъм | 2 - 1 | Салфорд Сити |
| 2021-01-22 | Салфорд Сити | 2 - 2 | Харогейт Таун |
| 2021-01-16 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Салфорд Сити |
| 2021-01-12 | Скънторп | 0 - 1 | Салфорд Сити |
| 2021-01-05 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | Салфорд Сити |
| 2021-01-02 | Лейтън Ориент | 1 - 0 | Салфорд Сити |
| 2020-12-26 | Салфорд Сити | 2 - 0 | Уолсол |
| 2020-12-19 | Харогейт Таун | 0 - 1 | Салфорд Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 31 | +18 | 52 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 29 | +11 | 51 |
| 3 | Челтнъм Таун | 29 | +12 | 50 |
| 4 | Моркамб | 30 | 0 | 49 |
| 5 | Транмиър | 29 | +4 | 48 |
| 6 | Нюпорт Каунти | 29 | +7 | 47 |
| 7 | Екзитър | 28 | +16 | 46 |
| 8 | Салфорд Сити | 29 | +14 | 45 |
| 9 | Болтън | 30 | -2 | 44 |
| 10 | Карлайл | 26 | +10 | 43 |
| 11 | Брадфорд Сити | 28 | +1 | 40 |
| 12 | Лейтън Ориент | 29 | +4 | 39 |
| 13 | Харогейт Таун | 30 | -3 | 39 |
| 14 | Кроули Таун | 28 | +1 | 38 |
| 15 | Уолсол | 29 | -3 | 37 |
| 16 | Скънторп | 28 | -6 | 35 |
| 17 | Олдъм | 29 | -7 | 35 |
| 18 | Порт Вейл | 30 | -3 | 34 |
| 19 | Мансфийлд Таун | 29 | -3 | 34 |
| 20 | Стивънидж | 31 | -7 | 34 |
| 21 | Колчестър | 29 | -8 | 33 |
| 22 | Саутенд | 30 | -25 | 27 |
| 23 | Бароу | 28 | -6 | 26 |
| 24 | Гримсби Таун | 28 | -25 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Саутенд | |
| Салфорд Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Саутенд | Салфорд Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 0 - 1 | |
| 3 | Челтнъм Таун | 0 - 2 | |
| 4 | Моркамб | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Транмиър | ||
| 6 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | |
| 7 | Екзитър | 2 - 2 | |
| 8 | Салфорд Сити | - | |
| 9 | Болтън | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Карлайл | 2 - 1 | |
| 11 | Брадфорд Сити | 1 - 3 | |
| 12 | Лейтън Ориент | 1 - 0 | |
| 13 | Харогейт Таун | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 14 | Кроули Таун | ||
| 15 | Уолсол | ||
| 16 | Скънторп | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Олдъм | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 18 | Порт Вейл | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | Мансфийлд Таун | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Стивънидж | 0 - 1 | |
| 21 | Колчестър | 2 - 0 | |
| 22 | Саутенд | - | |
| 23 | Бароу | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 24 | Гримсби Таун | 3 - 1 | 0 - 4 |
Класиране в шампионата
| Саутенд | Салфорд Сити | |
| Позиция | 22 | 8 |
| Точки | 27 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 22 | 14 |
| Точки | 13 | 16 |
Форма в шампионата
| Саутенд | Салфорд Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
7
6 17 |
12
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 10 |
5
1 8 |
Голове в шампионата
| Саутенд | Салфорд Сити | |
|
Вкарани Получени |
21
46 |
39
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
23 |
13
14 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (348) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (869) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 22% |
Саутенд следващи 6 срещи
| 2021-03-02 | Челтнъм Таун | - | Саутенд |
| 2021-03-06 | Олдъм | - | Саутенд |
| 2021-03-09 | Саутенд | - | Транмиър |
| 2021-03-13 | Саутенд | - | Стивънидж |
| 2021-03-20 | Скънторп | - | Саутенд |
| 2021-03-23 | Саутенд | - | Уолсол |
Салфорд Сити следващи 6 срещи
| 2021-03-02 | Салфорд Сити | - | Порт Вейл |
| 2021-03-06 | Салфорд Сити | - | Скънторп |
| 2021-03-09 | Кроули Таун | - | Салфорд Сити |
| 2021-03-13 | Портсмут | - | Салфорд Сити |
| 2021-03-16 | Салфорд Сити | - | Колчестър |
| 2021-03-20 | Челтнъм Таун | - | Салфорд Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 3.50 | 1.85 |
| Вероятност | 24% | 14% | 62% |
| 2 @ 1.85 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.18 |
| Вероятност | 28% | 72% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-27 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
