Шампионат Саммаринезе - Сан Марино
неделя, 26.04.2026
14:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Фиорентино |
| Гост: |
Кесануова |
| Разстояние: |
3.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Фиорентино
|
| Капацитет: |
700 |
| Размер: |
105 x 60 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.28 |
4.80 |
8.50 |
1 |
|
|
|
1.06 |
3.40 |
| 62% |
18% |
20% |
1.28 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.40 |
|
|
|
1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.35 |
1.52 |
| 78% |
22% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
30% |
70% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-02-11 |
Пенароса
|
0 - 0 |
Тре Фиори
|
|
2025-10-21 |
Тре Фиори
|
3 - 0 |
Пенароса
|
|
2025-09-24 |
Пенароса
|
1 - 1 |
Тре Фиори
|
|
2025-03-15 |
Тре Фиори
|
3 - 0 |
Пенароса
|
|
2024-11-24 |
Пенароса
|
1 - 6 |
Тре Фиори
|
|
2024-02-03 |
Тре Фиори
|
3 - 0 |
Пенароса
|
|
2023-10-04 |
Пенароса
|
0 - 3 |
Тре Фиори
|
|
2023-02-26 |
Тре Фиори
|
2 - 0 |
Пенароса
|
|
2022-10-15 |
Пенароса
|
0 - 1 |
Тре Фиори
|
|
2022-05-25 |
Пенароса
|
1 - 2 |
Тре Фиори
|
|
2022-02-13 |
Пенароса
|
1 - 1 |
Тре Фиори
|
|
2021-12-08 |
Тре Фиори
|
3 - 1 |
Пенароса
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
10 |
7 |
2 |
| 75% |
25% |
0% |
|
83% |
58% |
17% |
Тре Фиори последни 12 срещи
|
2026-04-19 |
Фаетано
|
0 - 1 |
Тре Фиори
|
|
2026-04-12 |
Тре Фиори
|
3 - 0 |
Либертас
|
|
2026-04-08 |
Мурата
|
0 - 3 |
Тре Фиори
|
|
2026-03-22 |
Тре Фиори
|
0 - 0 |
Ла Фиорита
|
|
2026-03-18 |
Тре Фиори
|
1 - 0 |
Виртус
|
|
2026-03-14 |
Тре Фиори
|
4 - 1 |
Виртус
|
|
2026-03-08 |
Тре Фиори
|
3 - 2 |
Кайлунго
|
|
2026-03-04 |
Виртус
|
0 - 0 |
Тре Фиори
|
|
2026-02-28 |
Фиорентино
|
0 - 2 |
Тре Фиори
|
|
2026-02-22 |
Тре Фиори
|
0 - 2 |
Тре Пене
|
|
2026-02-15 |
Фолгоре
|
2 - 2 |
Тре Фиори
|
|
2026-02-11 |
Пенароса
|
0 - 0 |
Тре Фиори
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
7 |
5 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
58% |
42% |
25% |
Пенароса последни 12 срещи
|
2026-04-18 |
Пенароса
|
0 - 0 |
Ювенес Догана
|
|
2026-04-12 |
Космос Серавале
|
0 - 1 |
Пенароса
|
|
2026-04-07 |
Кайлунго
|
1 - 2 |
Пенароса
|
|
2026-03-21 |
Пенароса
|
2 - 0 |
Мурата
|
|
2026-03-14 |
Ла Фиорита
|
5 - 0 |
Пенароса
|
|
2026-03-07 |
Пенароса
|
0 - 1 |
Либертас
|
|
2026-03-01 |
СМ Академи
|
1 - 1 |
Пенароса
|
|
2026-02-21 |
Пенароса
|
2 - 3 |
Фолгоре
|
|
2026-02-14 |
Сан Джовани
|
3 - 0 |
Пенароса
|
|
2026-02-11 |
Пенароса
|
0 - 0 |
Тре Фиори
|
|
2026-02-07 |
Пенароса
|
1 - 2 |
Тре Пене
|
|
2026-01-31 |
Пенароса
|
0 - 0 |
Фаетано
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
5 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
42% |
17% |
Класиране Шампионат Саммаринезе
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тре Фиори |
29 |
22 |
6 |
1 |
62 |
12 |
+50 |
72 |
| 2 |
Виртус |
29 |
21 |
6 |
2 |
67 |
20 |
+47 |
69 |
| 3 |
Тре Пене |
29 |
20 |
7 |
2 |
67 |
18 |
+49 |
67 |
| 4 |
Фолгоре |
30 |
16 |
9 |
5 |
67 |
33 |
+34 |
57 |
| 5 |
Ла Фиорита |
30 |
17 |
11 |
2 |
64 |
25 |
+39 |
57 |
| 6 |
Доманяно |
30 |
14 |
7 |
9 |
59 |
36 |
+23 |
49 |
| 7 |
Фиорентино |
30 |
14 |
4 |
12 |
37 |
42 |
-5 |
46 |
| 8 |
Космос Серавале |
29 |
10 |
9 |
10 |
28 |
23 |
+5 |
39 |
| 9 |
Либертас |
29 |
9 |
8 |
12 |
32 |
54 |
-22 |
35 |
| 10 |
Ювенес Догана |
29 |
8 |
10 |
11 |
31 |
36 |
-5 |
34 |
| 11 |
Сан Джовани |
29 |
7 |
10 |
12 |
24 |
39 |
-15 |
31 |
| 12 |
Пенароса |
29 |
8 |
7 |
14 |
28 |
52 |
-24 |
31 |
| 13 |
Фаетано |
29 |
6 |
4 |
19 |
22 |
53 |
-31 |
22 |
| 14 |
СМ Академи |
30 |
3 |
7 |
20 |
23 |
60 |
-37 |
16 |
| 15 |
Кайлунго |
30 |
2 |
5 |
23 |
23 |
71 |
-48 |
11 |
| 16 |
Мурата |
29 |
1 |
4 |
24 |
18 |
78 |
-60 |
-2 |
Хронология на изиграните мачове
| Тре Фиори |
|
| Пенароса |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Тре Фиори |
Пенароса |
| 1 |
Тре Фиори |
- |
|
| 2 |
Виртус |
4 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Тре Пене |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 4 |
Фолгоре |
2 - 1 |
3 - 0 |
| 5 |
Ла Фиорита |
0 - 0 |
5 - 0 |
| 6 |
Доманяно |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 7 |
Фиорентино |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Космос Серавале |
3 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Либертас |
3 - 0 |
2 - 2 |
| 10 |
Ювенес Догана |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 11 |
Сан Джовани |
4 - 0 |
3 - 0 |
| 12 |
Пенароса |
|
- |
| 13 |
Фаетано |
3 - 0 |
1 - 2 |
| 14 |
СМ Академи |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 15 |
Кайлунго |
3 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Мурата |
4 - 0 |
1 - 2 |
Представяне в Шампионата
| |
Тре Фиори |
Пенароса |
| Победи |
22 |
8 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
1 |
14 |
| Вкарани голове |
62 |
28 |
| Получени голове |
12 |
52 |
| Средно вкарани |
2.14 |
0.97 |
| Средно получени |
0.41 |
1.79 |
| Мачове вкарал |
83% |
59% |
| Мачове получил |
28% |
79% |
| Гол/Гол |
24% |
48% |
| Над 1.5 |
72% |
83% |
| Над 2.5 |
52% |
59% |
| Над 3.5 |
34% |
28% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
12 |
4 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
1 |
7 |
| Вкарани голове |
33 |
13 |
| Получени голове |
6 |
27 |
| Средно вкарани |
2.36 |
0.93 |
| Средно получени |
0.43 |
1.93 |
| Мачове вкарал |
86% |
64% |
| Мачове получил |
29% |
93% |
| Гол/Гол |
21% |
57% |
| Над 1.5 |
86% |
93% |
| Над 2.5 |
57% |
64% |
| Над 3.5 |
29% |
21% |
Обща статистика за Шампионат Саммаринезе
| Мачове (235) |
| Победа за домакина |
38% |
| Равен |
24% |
| Победа за госта |
38% |
| Изиграни мачове |
98% |
| Голове (652) |
| Средно голове на мач |
2.77 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.37 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.40 |
| Домакинът е отбелязал в |
70% |
| Гостът е отбелязал в |
70% |
| Гол/Гол |
46% |
| Над 1.5 |
80% |
| Над 2.5 |
51% |
| Над 3.5 |
29% |
Тре Фиори следващи срещи
Няма данни в системата
Пенароса следващи срещи
Няма данни в системата
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.28 |
4.80 |
8.50 |
| Вероятност |
62% |
18% |
20% |
|
1 @ 1.28 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.06 |
3.40 |
| Вероятност |
75% |
25% |
|
1X @ 1.06 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.40 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.55 |
2.25 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Над 2.5 @ 1.55 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.35 |
1.52 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Под 3.5 @ 1.52 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.92 |
1.74 |
| Вероятност |
|
39% |
61% |
|
Без @ 1.74 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-26 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!