Серия Б - Италия
вторник, 04.05.2021
13:00
13:00

СПАЛ

Фрозиноне
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ферара |
| Гост: | Фрозиноне |
| Разстояние: | 380.7 км |
| Треньор | |
| Гост: | Масимилиано Алвини (Ита) |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.00 | 3.00 | 1 | 1.36 | 1.50 | |||
| 38% | 35% | 27% | 2.50 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 69% | 31% | 39% | 61% | 21% | 79% |
Последни 5 директни срещи
| 2021-01-04 | Фрозиноне | 1 - 2 | СПАЛ |
| 2019-03-31 | Фрозиноне | 0 - 1 | СПАЛ |
| 2018-10-28 | СПАЛ | 0 - 3 | Фрозиноне |
| 2017-03-26 | СПАЛ | 0 - 2 | Фрозиноне |
| 2016-10-25 | Фрозиноне | 2 - 1 | СПАЛ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | |
| 40% | 0% | 60% | 80% | 60% | 0% |
СПАЛ последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Бреша | 3 - 1 | СПАЛ |
| 2021-04-16 | СПАЛ | 1 - 2 | Асколи |
| 2021-04-10 | Лече | 1 - 2 | СПАЛ |
| 2021-04-05 | СПАЛ | 1 - 1 | Венеция |
| 2021-04-02 | Киево | 1 - 1 | СПАЛ |
| 2021-03-20 | СПАЛ | 1 - 0 | Читадела |
| 2021-03-15 | Пиза | 3 - 0 | СПАЛ |
| 2021-03-12 | СПАЛ | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-03-06 | Пескара | 0 - 1 | СПАЛ |
| 2021-03-02 | Салернитана | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2021-02-27 | СПАЛ | 1 - 4 | Реджина |
| 2021-02-20 | Виченца | 2 - 2 | СПАЛ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Фрозиноне последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Фрозиноне | 3 - 1 | Пиза |
| 2021-04-17 | Порденоне | 2 - 0 | Фрозиноне |
| 2021-04-10 | Фрозиноне | 1 - 1 | Читадела |
| 2021-04-05 | Салернитана | 1 - 0 | Фрозиноне |
| 2021-04-02 | Фрозиноне | 0 - 0 | Реджана 1919 |
| 2021-03-20 | Фрозиноне | 0 - 3 | Лече |
| 2021-03-16 | Киево | 0 - 0 | Фрозиноне |
| 2021-03-13 | Фрозиноне | 0 - 1 | Бреша |
| 2021-03-06 | Козенца | 1 - 2 | Фрозиноне |
| 2021-03-02 | Фрозиноне | 2 - 2 | Монца |
| 2021-02-27 | Кремонезе | 4 - 0 | Фрозиноне |
| 2021-02-19 | Фрозиноне | 0 - 0 | Пескара |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 35 | +30 | 67 |
| 2 | Лече | 35 | +23 | 61 |
| 3 | Салернитана | 35 | +6 | 60 |
| 4 | Монца | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Венеция | 35 | +14 | 56 |
| 6 | Читадела | 35 | +14 | 53 |
| 7 | СПАЛ | 35 | +1 | 50 |
| 8 | Киево | 35 | +8 | 49 |
| 9 | Реджина | 35 | +1 | 48 |
| 10 | Бреша | 35 | +2 | 47 |
| 11 | Пиза | 35 | -5 | 44 |
| 12 | Виченца | 35 | -3 | 44 |
| 13 | Кремонезе | 35 | 0 | 44 |
| 14 | Фрозиноне | 35 | -9 | 43 |
| 15 | Порденоне | 35 | 0 | 41 |
| 16 | Асколи | 35 | -10 | 40 |
| 17 | Козенца | 35 | -9 | 35 |
| 18 | Реджана 1919 | 35 | -23 | 34 |
| 19 | Пескара | 35 | -26 | 29 |
| 20 | Виртус Ентела | 35 | -30 | 23 |
Хронология на изиграните мачове
| СПАЛ | |
| Фрозиноне | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | СПАЛ | Фрозиноне |
|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Лече | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | Салернитана | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Монца | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Венеция | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | Читадела | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | СПАЛ | - | |
| 8 | Киево | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Реджина | 1 - 4 | |
| 10 | Бреша | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 11 | Пиза | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Виченца | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Кремонезе | 4 - 0 | |
| 14 | Фрозиноне | - | |
| 15 | Порденоне | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 16 | Асколи | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Козенца | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Реджана 1919 | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Пескара | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Виртус Ентела | 0 - 0 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| СПАЛ | Фрозиноне | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 50 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 27 | 23 |
Форма в шампионата
| СПАЛ | Фрозиноне | |
|
Победи Равни Загуби |
12
14 9 |
10
13 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
6 4 |
6
5 6 |
Голове в шампионата
| СПАЛ | Фрозиноне | |
|
Вкарани Получени |
41
40 |
32
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
18 |
17
21 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (350) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 35% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (831) | |
| Средно голове на мач | 2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 21% |
СПАЛ следващи 6 срещи
| 2021-05-07 | Реджана 1919 | - | СПАЛ |
| 2021-05-10 | СПАЛ | - | Кремонезе |
| 2021-08-14 | Беневенто | - | СПАЛ |
| 2021-08-22 | Пиза | - | СПАЛ |
| 2021-08-29 | СПАЛ | - | Порденоне |
| 2021-09-05 | СПАЛ | - | Римини |
Фрозиноне следващи 6 срещи
| 2021-05-07 | Фрозиноне | - | Виченца |
| 2021-05-10 | Реджина | - | Фрозиноне |
| 2021-07-28 | Фрозиноне | - | Витербезе |
| 2021-07-31 | Фрозиноне | - | Тернана |
| 2021-08-07 | Фрозиноне | - | Беневенто |
| 2021-08-15 | Венеция | - | Фрозиноне |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 3.00 | 3.00 |
| Вероятност | 38% | 35% | 27% |
| 1 @ 2.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.50 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-04 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
