2. Лига - Словакия
петък, 07.10.2022
18:30
18:30

Спартак Миява

Похроние
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Миява |
| Гост: | Жар над Хроном |
| Разстояние: | 95.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Миява |
| Капацитет: | 2 709 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.40 | 3.30 | 1 | 1.28 | 1.78 | |||
| 42% | 33% | 25% | 1.90 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.63 | 2.10 | 2.55 | 1.46 | ||||||
| 80% | 20% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Спартак Миява последни 12 срещи
| 2022-09-16 | Спартак Миява | 2 - 2 | Поважска Бистрица |
| 2022-09-11 | Рача | 0 - 1 | Спартак Миява |
| 2022-09-02 | Спартак Миява | 2 - 1 | Долни Кубин |
| 2022-08-26 | Спартак Миява | 1 - 2 | Слован Брат. II |
| 2022-08-20 | Пухов | 3 - 1 | Спартак Миява |
| 2022-08-12 | Спартак Миява | 3 - 1 | Дубница |
| 2022-08-06 | Славой Требишов | 1 - 1 | Спартак Миява |
| 2022-07-30 | Спартак Миява | 2 - 0 | Жилина Б |
| 2022-07-22 | Спартак Миява | 1 - 1 | Петржалка |
| 2022-07-15 | Спартак Миява | 1 - 0 | ШТК Шаморин |
| 2022-02-02 | Спартак Миява | 0 - 0 | Пухов |
| 2020-09-16 | Спартак Миява | 0 - 2 | Тренчин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Похроние последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Похроние | 2 - 2 | Слован Брат. II |
| 2022-09-20 | Фомат Мартин | 0 - 1 | Похроние |
| 2022-09-16 | Пухов | 0 - 1 | Похроние |
| 2022-09-09 | Похроние | 1 - 1 | Дубница |
| 2022-09-03 | Славой Требишов | 1 - 1 | Похроние |
| 2022-08-27 | Похроние | 2 - 2 | Жилина Б |
| 2022-08-21 | Петржалка | 3 - 2 | Похроние |
| 2022-08-12 | Похроние | 2 - 2 | ШТК Шаморин |
| 2022-08-06 | Хумене | 2 - 1 | Похроние |
| 2022-07-29 | Похроние | 0 - 1 | Кошице |
| 2022-07-22 | Комарно | 1 - 1 | Похроние |
| 2022-07-17 | Долни Кубин | 1 - 2 | Похроние |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кошице | 11 | +10 | 21 |
| 2 | Татран Прешов | 10 | +9 | 21 |
| 3 | Комарно | 11 | +5 | 19 |
| 4 | ШТК Шаморин | 10 | +3 | 19 |
| 5 | Спартак Миява | 10 | +4 | 18 |
| 6 | Славой Требишов | 11 | +3 | 18 |
| 7 | Пухов | 11 | +5 | 17 |
| 8 | Слован Брат. II | 11 | -6 | 16 |
| 9 | Поважска Бистрица | 11 | 0 | 14 |
| 10 | Хумене | 11 | -5 | 13 |
| 11 | Похроние | 11 | -1 | 12 |
| 12 | Дубница | 11 | -3 | 11 |
| 13 | Рача | 11 | -8 | 11 |
| 14 | Долни Кубин | 10 | -7 | 10 |
| 15 | Петржалка | 10 | -3 | 9 |
| 16 | Жилина Б | 10 | -6 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Спартак Миява | |
| Похроние | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Спартак Миява | Похроние |
|---|---|---|---|
| 1 | Кошице | ||
| 2 | Татран Прешов | ||
| 3 | Комарно | 1 - 1 | |
| 4 | ШТК Шаморин | 1 - 0 | |
| 5 | Спартак Миява | - | |
| 6 | Славой Требишов | 1 - 1 | |
| 7 | Пухов | 0 - 1 | |
| 8 | Слован Брат. II | 1 - 2 | |
| 9 | Поважска Бистрица | 2 - 2 | |
| 10 | Хумене | 2 - 1 | |
| 11 | Похроние | - | |
| 12 | Дубница | 3 - 1 | |
| 13 | Рача | ||
| 14 | Долни Кубин | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Петржалка | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | Жилина Б | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Спартак Миява | Похроние | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 18 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 14 | 8 |
Форма в шампионата
| Спартак Миява | Похроние | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 2 |
2
6 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 1 |
2
2 2 |
Голове в шампионата
| Спартак Миява | Похроние | |
|
Вкарани Получени |
15
11 |
15
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
7 |
8
8 |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (85) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (242) | |
| Средно голове на мач | 2.85 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.56 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 80% |
| Гол/Гол | 62% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 27% |
Спартак Миява следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Комарно | - | Спартак Миява |
| 2022-10-19 | Спартак Миява | - | Долни Кубин |
| 2022-10-22 | Спартак Миява | - | Кошице |
| 2022-10-29 | Хумене | - | Спартак Миява |
| 2022-11-01 | Татран Прешов | - | Спартак Миява |
| 2022-11-06 | ШТК Шаморин | - | Спартак Миява |
Похроние следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Похроние | - | Рача |
| 2022-10-18 | Похроние | - | Татран Л.Микулаш |
| 2022-10-22 | Поважска Бистрица | - | Похроние |
| 2022-10-29 | Похроние | - | Татран Прешов |
| 2022-11-05 | Похроние | - | Долни Кубин |
| 2022-11-12 | Похроние | - | Комарно |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.40 | 3.30 |
| Вероятност | 42% | 33% | 25% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.78 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 4.00 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.21 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.63 | 2.10 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.63 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 1.46 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.46 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.58 | 2.20 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Г/Г @ 1.58 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-07 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
