Суперлига - Словакия
петък, 11.11.2022
16:30
16:30

Спартак Търнава

Скалица
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Търнава |
| Гост: | Скалица |
| Разстояние: | 58.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Антон Малатински |
| Капацитет: | 18 448 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 4.20 | 6.75 | 1X | 1.09 | 2.70 | |||
| 42% | 39% | 19% | 1.09 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.30 | 1.85 | 1.83 | 3.10 | 1.32 | ||||||
| 77% | 23% | 41% | 59% | 28% | 72% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-08-27 | Скалица | 1 - 1 | Спартак Търнава |
| 2022-06-15 | Спартак Търнава | 0 - 0 | Скалица |
| 2022-01-12 | Скалица | 0 - 1 | Спартак Търнава |
| 2021-01-19 | Спартак Търнава | 2 - 2 | Скалица |
| 2019-06-26 | Спартак Търнава | 3 - 3 | Скалица |
| 2019-01-16 | Скалица | 1 - 0 | Спартак Търнава |
| 2016-04-16 | Спартак Търнава | 5 - 1 | Скалица |
| 2015-11-06 | Спартак Търнава | 2 - 1 | Скалица |
| 2015-08-16 | Скалица | 2 - 3 | Спартак Търнава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 1 | 6 | 5 | 4 | |
| 44% | 44% | 11% | 67% | 56% | 44% |
Спартак Търнава последни 12 срещи
| 2022-11-08 | Спартак Търнава | 2 - 2 | З. Михаловце |
| 2022-11-05 | ДАК Дун. Стреда | 1 - 0 | Спартак Търнава |
| 2022-10-26 | Серед | 0 - 3 | Спартак Търнава |
| 2022-10-22 | Жилина | 1 - 2 | Спартак Търнава |
| 2022-10-16 | Ж. Подбрезова | 3 - 1 | Спартак Търнава |
| 2022-10-08 | Банска Бистрица | 0 - 2 | Спартак Търнава |
| 2022-10-02 | Злате Моравце | 0 - 3 | Спартак Търнава |
| 2022-09-18 | Спартак Търнава | 0 - 0 | Слован Брат. |
| 2022-09-11 | Тренчин | 0 - 2 | Спартак Търнава |
| 2022-09-04 | Ружомберок | 3 - 2 | Спартак Търнава |
| 2022-08-31 | Спартак Търнава | 1 - 0 | Татран Л.Микулаш |
| 2022-08-27 | Скалица | 1 - 1 | Спартак Търнава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Скалица последни 12 срещи
| 2022-11-08 | Скалица | 1 - 1 | Ружомберок |
| 2022-11-05 | Скалица | 0 - 0 | З. Михаловце |
| 2022-10-29 | Ж. Подбрезова | 0 - 2 | Скалица |
| 2022-10-25 | Одева Липани | 0 - 1 | Скалица |
| 2022-10-21 | Скалица | 1 - 4 | Слован Брат. |
| 2022-10-15 | Тренчин | 3 - 1 | Скалица |
| 2022-10-08 | Скалица | 0 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-09-30 | Ружомберок | 2 - 0 | Скалица |
| 2022-09-16 | Банска Бистрица | 0 - 0 | Скалица |
| 2022-09-10 | Скалица | 1 - 1 | ДАК Дун. Стреда |
| 2022-09-03 | Татран Л.Микулаш | 0 - 0 | Скалица |
| 2022-08-30 | Скалица | 1 - 0 | Жилина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 2 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 17% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 16 | +16 | 35 |
| 2 | ДАК Дун. Стреда | 16 | +13 | 32 |
| 3 | Спартак Търнава | 16 | +12 | 28 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 17 | +5 | 26 |
| 5 | Ружомберок | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Жилина | 17 | 0 | 22 |
| 7 | Тренчин | 17 | -5 | 20 |
| 8 | Банска Бистрица | 17 | -9 | 20 |
| 9 | З. Михаловце | 16 | -7 | 18 |
| 10 | Злате Моравце | 15 | -4 | 17 |
| 11 | Скалица | 17 | -11 | 16 |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 17 | -15 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Спартак Търнава | |
| Скалица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Спартак Търнава | Скалица |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | ДАК Дун. Стреда | 3 - 1 | |
| 3 | Спартак Търнава | - | |
| 4 | Ж. Подбрезова | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Ружомберок | 2 - 0 | |
| 6 | Жилина | 2 - 2 | |
| 7 | Тренчин | 3 - 1 | |
| 8 | Банска Бистрица | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | З. Михаловце | 3 - 1 | |
| 10 | Злате Моравце | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Скалица | - | |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 1 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Спартак Търнава | Скалица | |
| Позиция | 3 | 11 |
| Точки | 28 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 12 | 6 |
Форма в шампионата
| Спартак Търнава | Скалица | |
|
Победи Равни Загуби |
8
4 4 |
3
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 1 |
1
3 4 |
Голове в шампионата
| Спартак Търнава | Скалица | |
|
Вкарани Получени |
27
15 |
13
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
6 |
6
13 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (98) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (256) | |
| Средно голове на мач | 2.61 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.47 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 31% |
Спартак Търнава следващи 6 срещи
| 2022-11-24 | Спартак Търнава | - | З. Михаловце |
| 2022-11-25 | Збройовка Бърно | - | Спартак Търнава |
| 2022-11-29 | Тренчин | - | Спартак Търнава |
| 2022-12-02 | Спартак Търнава | - | Злин |
| 2023-01-11 | Спартак Търнава | - | Злин |
| 2023-01-14 | Зандхаузен | - | Спартак Търнава |
Скалица следващи 6 срещи
| 2022-11-18 | Дьор ЕТО | - | Скалица |
| 2022-11-26 | Простейов | - | Скалица |
| 2022-11-30 | Злате Моравце | - | Скалица |
| 2022-12-03 | Сигма Оломоуц | - | Скалица |
| 2023-01-10 | Скалица | - | Баник Острава |
| 2023-01-14 | Скалица | - | Вишков |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 4.20 | 6.75 |
| Вероятност | 42% | 39% | 19% |
| 1X @ 1.09 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.09 | 2.70 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.30 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.83 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.83 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 1.32 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.32 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.63 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.63 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-11 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
