Купа на Словакия
вторник, 08.11.2022
14:00
Спартак Търнава
З. Михаловце
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2, 4 - 3)
Краен победител Спартак Търнава
с резултат 4 - 3 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Търнава |
| Гост: |
Михаловце |
| Разстояние: |
321.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Антон Малатински
|
| Капацитет: |
18 448 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.34 |
4.50 |
7.00 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.95 |
| 45% |
34% |
21% |
1.34 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.65 |
2.10 |
|
|
|
2.60 |
1.43 |
| 77% |
23% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-08-14 |
З. Михаловце
|
0 - 4 |
Спартак Търнава
|
|
2021-12-10 |
Спартак Търнава
|
2 - 0 |
З. Михаловце
|
|
2021-09-11 |
З. Михаловце
|
1 - 2 |
Спартак Търнава
|
|
2020-10-31 |
Спартак Търнава
|
1 - 2 |
З. Михаловце
|
|
2020-08-08 |
З. Михаловце
|
0 - 2 |
Спартак Търнава
|
|
2020-06-27 |
З. Михаловце
|
2 - 2 |
Спартак Търнава
|
|
2019-12-07 |
З. Михаловце
|
2 - 0 |
Спартак Търнава
|
|
2019-08-31 |
Спартак Търнава
|
2 - 1 |
З. Михаловце
|
|
2018-11-11 |
З. Михаловце
|
1 - 0 |
Спартак Търнава
|
|
2018-08-11 |
Спартак Търнава
|
3 - 0 |
З. Михаловце
|
|
2017-10-14 |
З. Михаловце
|
0 - 3 |
Спартак Търнава
|
|
2017-07-22 |
Спартак Търнава
|
1 - 0 |
З. Михаловце
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
7 |
2 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
58% |
17% |
Спартак Търнава последни 12 срещи
|
2022-11-05 |
ДАК Дун. Стреда
|
1 - 0 |
Спартак Търнава
|
|
2022-10-26 |
Серед
|
0 - 3 |
Спартак Търнава
|
|
2022-10-22 |
Жилина
|
1 - 2 |
Спартак Търнава
|
|
2022-10-16 |
Ж. Подбрезова
|
3 - 1 |
Спартак Търнава
|
|
2022-10-08 |
Банска Бистрица
|
0 - 2 |
Спартак Търнава
|
|
2022-10-02 |
Злате Моравце
|
0 - 3 |
Спартак Търнава
|
|
2022-09-18 |
Спартак Търнава
|
0 - 0 |
Слован Брат.
|
|
2022-09-11 |
Тренчин
|
0 - 2 |
Спартак Търнава
|
|
2022-09-04 |
Ружомберок
|
3 - 2 |
Спартак Търнава
|
|
2022-08-31 |
Спартак Търнава
|
1 - 0 |
Татран Л.Микулаш
|
|
2022-08-27 |
Скалица
|
1 - 1 |
Спартак Търнава
|
|
2022-08-20 |
Спартак Търнава
|
3 - 1 |
ДАК Дун. Стреда
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
6 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
50% |
25% |
З. Михаловце последни 12 срещи
|
2022-11-05 |
Скалица
|
0 - 0 |
З. Михаловце
|
|
2022-10-25 |
Дубница
|
0 - 3 |
З. Михаловце
|
|
2022-10-22 |
З. Михаловце
|
2 - 0 |
Тренчин
|
|
2022-10-16 |
З. Михаловце
|
0 - 1 |
Слован Брат.
|
|
2022-10-12 |
З. Михаловце
|
1 - 0 |
Ж. Подбрезова
|
|
2022-10-08 |
З. Михаловце
|
1 - 2 |
Татран Л.Микулаш
|
|
2022-10-01 |
Банска Бистрица
|
3 - 1 |
З. Михаловце
|
|
2022-09-17 |
Злате Моравце
|
0 - 1 |
З. Михаловце
|
|
2022-09-03 |
ДАК Дун. Стреда
|
1 - 0 |
З. Михаловце
|
|
2022-08-31 |
З. Михаловце
|
1 - 1 |
Ружомберок
|
|
2022-08-26 |
Жилина
|
2 - 0 |
З. Михаловце
|
|
2022-08-20 |
З. Михаловце
|
3 - 1 |
Скалица
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
4 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
33% |
17% |
Класиране Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Слован Брат. |
16 |
11 |
2 |
3 |
33 |
17 |
+16 |
35 |
| 2 |
ДАК Дун. Стреда |
16 |
9 |
5 |
2 |
28 |
15 |
+13 |
32 |
| 3 |
Спартак Търнава |
16 |
8 |
4 |
4 |
27 |
15 |
+12 |
28 |
| 4 |
Ж. Подбрезова |
17 |
7 |
5 |
5 |
24 |
19 |
+5 |
26 |
| 5 |
Ружомберок |
15 |
5 |
8 |
2 |
19 |
14 |
+5 |
23 |
| 6 |
Жилина |
17 |
6 |
4 |
7 |
26 |
26 |
0 |
22 |
| 7 |
Тренчин |
17 |
5 |
5 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
20 |
| 8 |
Банска Бистрица |
17 |
6 |
2 |
9 |
21 |
30 |
-9 |
20 |
| 9 |
З. Михаловце |
16 |
5 |
3 |
8 |
16 |
23 |
-7 |
18 |
| 10 |
Злате Моравце |
15 |
4 |
5 |
6 |
18 |
22 |
-4 |
17 |
| 11 |
Скалица |
17 |
3 |
7 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
16 |
| 12 |
Татран Л.Микулаш |
17 |
1 |
6 |
10 |
15 |
30 |
-15 |
9 |
Спартак Търнава следващи 6 срещи
|
2022-11-11 |
Спартак Търнава
|
- |
Скалица
|
|
2022-11-24 |
Спартак Търнава
|
- |
З. Михаловце
|
|
2022-11-25 |
Збройовка Бърно
|
- |
Спартак Търнава
|
|
2022-11-29 |
Тренчин
|
- |
Спартак Търнава
|
|
2022-12-02 |
Спартак Търнава
|
- |
Злин
|
|
2023-01-11 |
Спартак Търнава
|
- |
Злин
|
З. Михаловце следващи 6 срещи
|
2022-11-12 |
З. Михаловце
|
- |
Жилина
|
|
2022-11-24 |
Спартак Търнава
|
- |
З. Михаловце
|
|
2023-01-11 |
З. Михаловце
|
- |
Татран Л.Микулаш
|
|
2023-01-14 |
З. Михаловце
|
- |
Банска Бистрица
|
|
2023-01-24 |
З. Михаловце
|
- |
Прищина
|
|
2023-01-27 |
Вождовац
|
- |
З. Михаловце
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.34 |
4.50 |
7.00 |
| Вероятност |
45% |
34% |
21% |
|
1 @ 1.34 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.08 |
2.95 |
| Вероятност |
85% |
15% |
|
1X @ 1.08 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.21 |
4.00 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.21 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.65 |
2.10 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.60 |
1.43 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.43 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.75 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Без @ 1.75 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-08 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!