Примейра Лига - Португалия
неделя, 19.04.2026
18:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Лисабон |
| Гост: |
Лисабон |
| Стадион |
| Стадион: |
Ещадио Жозе Алваладе
|
| Капацитет: |
50 049 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
18:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.40 |
3.10 |
12 |
|
|
|
1.36 |
1.67 |
| 39% |
22% |
39% |
1.30 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 83% |
17% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2025-12-05 |
Бенфика
|
1 - 1 |
Сп. Лисабон
|
|
2025-07-31 |
Сп. Лисабон
|
0 - 1 |
Бенфика
|
|
2025-05-25 |
Бенфика
|
1 - 1 |
Сп. Лисабон
|
|
2025-05-10 |
Бенфика
|
1 - 1 |
Сп. Лисабон
|
|
2025-01-11 |
Сп. Лисабон
|
1 - 1 |
Бенфика
|
|
2024-12-29 |
Сп. Лисабон
|
1 - 0 |
Бенфика
|
|
2024-04-06 |
Сп. Лисабон
|
2 - 1 |
Бенфика
|
|
2024-04-02 |
Бенфика
|
2 - 2 |
Сп. Лисабон
|
|
2024-02-29 |
Сп. Лисабон
|
2 - 1 |
Бенфика
|
|
2023-11-12 |
Бенфика
|
2 - 1 |
Сп. Лисабон
|
|
2023-05-21 |
Сп. Лисабон
|
2 - 2 |
Бенфика
|
|
2023-01-15 |
Бенфика
|
2 - 2 |
Сп. Лисабон
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
58% |
17% |
|
83% |
50% |
25% |
Сп. Лисабон последни 12 срещи
|
2026-04-15 |
Арсенал
|
0 - 0 |
Сп. Лисабон
|
|
2026-04-11 |
Ещрела Амадора
|
0 - 1 |
Сп. Лисабон
|
|
2026-04-07 |
Сп. Лисабон
|
0 - 1 |
Арсенал
|
|
2026-04-03 |
Сп. Лисабон
|
4 - 2 |
Санта Клара
|
|
2026-03-22 |
Алверка
|
1 - 4 |
Сп. Лисабон
|
|
2026-03-17 |
Сп. Лисабон
|
3 - 0 |
Будьо/Глимт
|
|
2026-03-11 |
Будьо/Глимт
|
3 - 0 |
Сп. Лисабон
|
|
2026-03-07 |
Спортинг Брага
|
2 - 2 |
Сп. Лисабон
|
|
2026-03-03 |
Сп. Лисабон
|
1 - 0 |
Порто
|
|
2026-02-27 |
Сп. Лисабон
|
3 - 0 |
Ещорил Прая
|
|
2026-02-21 |
Морейрензе
|
0 - 3 |
Сп. Лисабон
|
|
2026-02-15 |
Сп. Лисабон
|
1 - 0 |
Фамаликао
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
7 |
7 |
3 |
| 67% |
17% |
17% |
|
58% |
58% |
25% |
Бенфика последни 12 срещи
|
2026-04-12 |
Бенфика
|
2 - 0 |
Насионал Мадейра
|
|
2026-04-06 |
Каза Пиа
|
1 - 1 |
Бенфика
|
|
2026-03-21 |
Бенфика
|
3 - 0 |
Вит. Гимараеш
|
|
2026-03-14 |
Ароука
|
1 - 2 |
Бенфика
|
|
2026-03-08 |
Бенфика
|
2 - 2 |
Порто
|
|
2026-03-02 |
Жил Висенте
|
1 - 2 |
Бенфика
|
|
2026-02-25 |
Реал Мадрид
|
2 - 1 |
Бенфика
|
|
2026-02-21 |
Бенфика
|
3 - 0 |
АВС Футбол САД
|
|
2026-02-17 |
Бенфика
|
0 - 1 |
Реал Мадрид
|
|
2026-02-13 |
Санта Клара
|
1 - 2 |
Бенфика
|
|
2026-02-08 |
Бенфика
|
2 - 1 |
Алверка
|
|
2026-02-01 |
Тондела
|
0 - 0 |
Бенфика
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
8 |
1 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
67% |
8% |
Класиране Примейра Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Порто |
29 |
24 |
4 |
1 |
59 |
14 |
+45 |
76 |
| 2 |
Сп. Лисабон |
28 |
22 |
5 |
1 |
73 |
17 |
+56 |
71 |
| 3 |
Бенфика |
29 |
20 |
9 |
0 |
61 |
18 |
+43 |
69 |
| 4 |
Спортинг Брага |
28 |
15 |
7 |
6 |
55 |
27 |
+28 |
52 |
| 5 |
Фамаликао |
29 |
13 |
8 |
8 |
36 |
25 |
+11 |
47 |
| 6 |
Жил Висенте |
30 |
12 |
10 |
8 |
44 |
31 |
+13 |
46 |
| 7 |
Вит. Гимараеш |
30 |
11 |
6 |
13 |
36 |
43 |
-7 |
39 |
| 8 |
Ещорил Прая |
29 |
10 |
7 |
12 |
51 |
50 |
+1 |
37 |
| 9 |
Морейрензе |
29 |
10 |
6 |
13 |
32 |
41 |
-9 |
36 |
| 10 |
Алверка |
30 |
9 |
8 |
13 |
32 |
48 |
-16 |
35 |
| 11 |
Рио Аве |
30 |
8 |
10 |
12 |
33 |
50 |
-17 |
34 |
| 12 |
Ароука |
29 |
9 |
5 |
15 |
37 |
58 |
-21 |
32 |
| 13 |
Санта Клара |
30 |
7 |
8 |
15 |
26 |
37 |
-11 |
29 |
| 14 |
Насионал Мадейра |
30 |
7 |
7 |
16 |
32 |
41 |
-9 |
28 |
| 15 |
Ещрела Амадора |
29 |
6 |
10 |
13 |
33 |
48 |
-15 |
28 |
| 16 |
Каза Пиа |
29 |
5 |
11 |
13 |
28 |
52 |
-24 |
26 |
| 17 |
Тондела |
28 |
4 |
9 |
15 |
21 |
46 |
-25 |
21 |
| 18 |
АВС Футбол САД |
30 |
1 |
10 |
19 |
21 |
64 |
-43 |
13 |
Хронология на изиграните мачове
| Сп. Лисабон |
|
| Бенфика |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Сп. Лисабон |
Бенфика |
| 1 |
Порто |
1 - 2 |
0 - 0 |
| 2 |
Сп. Лисабон |
- |
|
| 3 |
Бенфика |
|
- |
| 4 |
Спортинг Брага |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 5 |
Фамаликао |
1 - 0 |
|
| 6 |
Жил Висенте |
|
1 - 2 |
| 7 |
Вит. Гимараеш |
|
0 - 3 |
| 8 |
Ещорил Прая |
3 - 0 |
|
| 9 |
Морейрензе |
3 - 0 |
0 - 4 |
| 10 |
Алверка |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 11 |
Рио Аве |
4 - 0 |
0 - 2 |
| 12 |
Ароука |
6 - 0 |
1 - 2 |
| 13 |
Санта Клара |
4 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Насионал Мадейра |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 15 |
Ещрела Амадора |
4 - 0 |
0 - 1 |
| 16 |
Каза Пиа |
3 - 0 |
1 - 1 |
| 17 |
Тондела |
|
0 - 0 |
| 18 |
АВС Футбол САД |
6 - 0 |
0 - 3 |
Представяне в Шампионата
| |
Сп. Лисабон |
Бенфика |
| Победи |
22 |
20 |
| Равни |
5 |
9 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани голове |
73 |
61 |
| Получени голове |
17 |
18 |
| Средно вкарани |
2.61 |
2.10 |
| Средно получени |
0.61 |
0.62 |
| Мачове вкарал |
100% |
93% |
| Мачове получил |
50% |
52% |
| Гол/Гол |
50% |
52% |
| Над 1.5 |
89% |
86% |
| Над 2.5 |
68% |
66% |
| Над 3.5 |
32% |
24% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
11 |
10 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани голове |
40 |
26 |
| Получени голове |
6 |
8 |
| Средно вкарани |
3.08 |
1.86 |
| Средно получени |
0.46 |
0.57 |
| Мачове вкарал |
100% |
86% |
| Мачове получил |
31% |
50% |
| Гол/Гол |
31% |
50% |
| Над 1.5 |
92% |
79% |
| Над 2.5 |
77% |
64% |
| Над 3.5 |
38% |
14% |
Обща статистика за Примейра Лига
| Мачове (263) |
| Победа за домакина |
41% |
| Равен |
27% |
| Победа за госта |
33% |
| Изиграни мачове |
86% |
| Голове (710) |
| Средно голове на мач |
2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.50 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.20 |
| Домакинът е отбелязал в |
73% |
| Гостът е отбелязал в |
68% |
| Гол/Гол |
47% |
| Над 1.5 |
75% |
| Над 2.5 |
55% |
| Над 3.5 |
30% |
Сп. Лисабон следващи 6 срещи
|
2026-04-22 |
Порто
|
- |
Сп. Лисабон
|
|
2026-04-26 |
АВС Футбол САД
|
- |
Сп. Лисабон
|
|
2026-04-29 |
Сп. Лисабон
|
- |
Тондела
|
|
2026-05-04 |
Сп. Лисабон
|
- |
Вит. Гимараеш
|
|
2026-05-11 |
Рио Аве
|
- |
Сп. Лисабон
|
|
2026-05-16 |
Сп. Лисабон
|
- |
Жил Висенте
|
Бенфика следващи 6 срещи
|
2026-04-25 |
Бенфика
|
- |
Морейрензе
|
|
2026-05-02 |
Фамаликао
|
- |
Бенфика
|
|
2026-05-11 |
Бенфика
|
- |
Спортинг Брага
|
|
2026-05-16 |
Ещорил Прая
|
- |
Бенфика
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.15 |
3.40 |
3.10 |
| Вероятност |
39% |
22% |
39% |
|
12 @ 1.30 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.36 |
1.67 |
| Вероятност |
50% |
50% |
|
1X @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
3.75 |
| Вероятност |
|
83% |
17% |
|
Над 1.5 @ 1.25 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.85 |
2.00 |
| Вероятност |
|
62% |
38% |
|
Над 2.5 @ 1.85 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.00 |
1.36 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.36 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.67 |
2.10 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 2.10 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-19 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!