Примера - Перу
неделя, 16.05.2021
21:30
21:30

Сп. Кристал

Спорт Уанкайо
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лима |
| Гост: | Уанкайо |
| Разстояние: | 198.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Алберто Галардо |
| Капацитет: | 18 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 21:30 (15:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.50 | 4.50 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 41% | 33% | 26% | 1.66 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 60% | 40% | 55% | 45% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-02-22 | Сп. Кристал | 0 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2019-07-13 | Сп. Кристал | 3 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2019-02-17 | Спорт Уанкайо | 0 - 2 | Сп. Кристал |
| 2018-11-08 | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | Сп. Кристал |
| 2018-08-14 | Сп. Кристал | 0 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2018-05-13 | Сп. Кристал | 1 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2018-05-06 | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | Сп. Кристал |
| 2017-08-20 | Спорт Уанкайо | 2 - 1 | Сп. Кристал |
| 2017-05-27 | Сп. Кристал | 2 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2016-05-15 | Спорт Уанкайо | 3 - 1 | Сп. Кристал |
| 2016-02-06 | Сп. Кристал | 0 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2015-11-05 | Спорт Уанкайо | 5 - 3 | Сп. Кристал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Сп. Кристал последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Сп. Кристал | 0 - 2 | Расинг Клуб |
| 2021-05-08 | Куско | 1 - 2 | Сп. Кристал |
| 2021-05-06 | Рентистас | 0 - 0 | Сп. Кристал |
| 2021-05-02 | Сп. Кристал | 2 - 1 | Алианса Лима |
| 2021-04-29 | Расинг Клуб | 2 - 1 | Сп. Кристал |
| 2021-04-25 | Ун. де Депортес | 0 - 1 | Сп. Кристал |
| 2021-04-21 | Сп. Кристал | 0 - 3 | Сао Пауло SP |
| 2021-04-14 | Сп. Кристал | 3 - 1 | Деп. Мунисипал |
| 2021-03-29 | Алианса Уануко | 0 - 3 | Сп. Кристал |
| 2021-03-19 | Сп. Кристал | 1 - 0 | Спорт Бойс |
| 2021-03-12 | Бинасионал | 0 - 4 | Сп. Кристал |
| 2020-12-20 | Сп. Кристал | 1 - 1 | Ун. де Депортес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 7 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 58% | 17% |
Спорт Уанкайо последни 12 срещи
| 2021-05-14 | Ривър Плейт Ас. | 2 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2021-05-09 | Спорт Уанкайо | 0 - 0 | Ун. Сесар Вайехо |
| 2021-05-07 | Спорт Уанкайо | 0 - 3 | Коринтианс SP |
| 2021-05-03 | Спорт Уанкайо | 3 - 3 | Алианса Уануко |
| 2021-04-29 | Спорт Уанкайо | 1 - 2 | Ривър Плейт Ас. |
| 2021-04-26 | Куско | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2021-04-23 | Пенярол | 5 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2021-04-14 | Спорт Уанкайо | 0 - 0 | Алианса Лима |
| 2021-04-08 | Спорт Уанкайо | 4 - 0 | УТК Кахамарка |
| 2021-03-31 | Аякучо | 3 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2021-03-22 | Спорт Уанкайо | 3 - 0 | Бинасионал |
| 2021-03-18 | УТК Кахамарка | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 8 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 67% | 25% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Аякучо | 8 | +6 | 14 | |||||
| 1 | Сиенсиано | 7 | +6 | 14 | |||||
| 3 | Ун. де Депортес | 8 | +1 | 14 | |||||
| 4 | Ун. Сан Мартин | 7 | +2 | 13 | |||||
| 5 | Карлос Манучи | 7 | -2 | 8 | |||||
| 6 | Алианса Атл. | 7 | 0 | 7 | |||||
| 7 | УТК Кахамарка | 7 | -2 | 7 | |||||
| 8 | Мелгар Арекипа | 7 | -3 | 6 | |||||
| 9 | Акад. Кантолао | 7 | -6 | 6 | |||||
| 1 | Сп. Кристал | 7 | +13 | 21 | |||||
| 2 | Ун. Сесар Вайехо | 8 | +6 | 15 | |||||
| 3 | Спорт Уанкайо | 7 | +2 | 12 | |||||
| 4 | Алианса Лима | 7 | +2 | 10 | |||||
| 5 | Алианса Уануко | 7 | -2 | 10 | |||||
| 6 | Спорт Бойс | 7 | -1 | 7 | |||||
| 7 | Деп. Мунисипал | 8 | -8 | 7 | |||||
| 8 | Куско | 8 | -3 | 5 | |||||
| 9 | Бинасионал | 8 | -11 | 4 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Сп. Кристал | |
| Спорт Уанкайо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сп. Кристал | Спорт Уанкайо |
|---|---|---|---|
| 1 | Аякучо | 3 - 0 | |
| 1 | Сиенсиано | ||
| 3 | Ун. де Депортес | ||
| 4 | Ун. Сан Мартин | ||
| 5 | Карлос Манучи | ||
| 6 | Алианса Атл. | ||
| 7 | УТК Кахамарка | ||
| 8 | Мелгар Арекипа | ||
| 9 | Акад. Кантолао | ||
| 1 | Сп. Кристал | - | |
| 2 | Ун. Сесар Вайехо | ||
| 3 | Спорт Уанкайо | - | |
| 4 | Алианса Лима | 2 - 1 | |
| 5 | Алианса Уануко | ||
| 6 | Спорт Бойс | 1 - 0 | |
| 7 | Деп. Мунисипал | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Куско | 0 - 1 | |
| 9 | Бинасионал | ||
Класиране в шампионата
| Сп. Кристал | Спорт Уанкайо | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 21 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 9 | 6 |
Форма в шампионата
| Сп. Кристал | Спорт Уанкайо | |
|
Победи Равни Загуби |
7
0 0 |
3
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 0 |
2
0 1 |
Голове в шампионата
| Сп. Кристал | Спорт Уанкайо | |
|
Вкарани Получени |
16
3 |
8
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
2 |
2
3 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (66) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (172) | |
| Средно голове на мач | 2.61 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 32% |
Сп. Кристал следващи 6 срещи
| 2021-05-19 | Сп. Кристал | - | Рентистас |
| 2021-05-22 | Ун. Сесар Вайехо | - | Сп. Кристал |
| 2021-05-26 | Сао Пауло SP | - | Сп. Кристал |
| 2021-05-30 | Сп. Кристал | - | Ун. Сан Мартин |
| 2021-06-19 | Сп. Кристал | - | Куско |
| 2021-06-25 | Аякучо | - | Сп. Кристал |
Спорт Уанкайо следващи 6 срещи
| 2021-05-21 | Коринтианс SP | - | Спорт Уанкайо |
| 2021-05-23 | Спорт Уанкайо | - | Спорт Бойс |
| 2021-05-27 | Спорт Уанкайо | - | Пенярол |
| 2021-07-18 | Спорт Уанкайо | - | Мелгар Арекипа |
| 2021-07-24 | Алианса Атл. | - | Спорт Уанкайо |
| 2021-07-31 | Спорт Уанкайо | - | УТК Кахамарка |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.50 | 4.50 |
| Вероятност | 41% | 33% | 26% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.00 |
| Вероятност | 73% | 27% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.95 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-16 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
